Udekoruj pokój w zdjęcia – klamerki drewniane

Wystrój pokoju nie należy do najłatwiejszych, ani też najtańszych. Jednak istnieją sposoby, by przy niewielkich zakupach dokonać istotnych zmian – wystarczy mieć dobry pomysł. Oryginalność jest tutaj niezbędna, by przy małych kosztach dokończyć wystrój naszych czterech ścian.

Klamerki ozdobne do dekoracji

W sklepach jest bardzo dużo asortymentu, który pomoże nam w tym. Warto jednak być nieco kreatywnym i zaopatrzyć się w niewielkie przedmioty takie jak naklejki, ramki na obrazki czy klamerki ozdobne, bądź to klamerki drewniane. Dobry pomysłem są również małe światełka, którymi można oprawić np. tablicę korkową.

Bardzo dobrze jest porozmieszczać w pokoju zdjęcia z bliskimi lub ze znanych nam miejsc czy istotnych wydarzeń, co nadaje naszemu pokojowi domowego klimatu. Dobrze się tu sprawdzają klamerki ozdobne lub klamerki drewniane do zdjęć, dzięki którym możemy nasze zdjęcia rozmieścić na lnianym sznureczku, co jest jednym z oryginalniejszych pomysłów. Do tego jest to bardzo łatwe. A klamerki ozdobne do zdjęć nie są takie drogie.

Spinacze ozdobne – drewniane dekoracje florystyczne

Wystarczy nam lniany sznureczek, który przymocujemy do dwóch gwoździ. Oczywiście, są też mniej inwazyjne dla naszych ścian sposoby, by przymocować taki sznurek, np. pianka. Możemy też zastosować taśmę przezroczystą, którą możemy przykleić np. do dwóch półek i rozwiesić taki sznurek pomiędzy nimi. Spinacze ozdobne pomogą nam w przymocowaniu zdjęć do lnianego sznureczka. Dodatkowo spinacze drewniane ozdobne nadają naturalizmu naszemu wystrojowi.

Rzecz jasna, nie musimy używać zdjęć naszych bliskich czy też fotografii przypominających nam ważne momenty w naszym życiu. Bardzo dobrym pomysłem jest drukowanie zdjęć z internetu, np. pięknych pejzaży, kadrów z naturą lub też ciekawymi kwiatowymi kompozycjami. Wszystko zależy tak naprawdę od nas i od tego, co bardziej pasuje do nas i do danego pokoju. Obecnie tez nie brakuje punktów,w  których możemy wydrukować takie zdjęcia. Wystarczy wybrane fotografie zrzucić na pendrive’a i udać się do różnych drogerii czy też często hipermarketów, gdzie są automaty do wywoływania zdjęć. Operacje te nie są drogie, najczęściej złotówka od zdjęcia, a efekt jest niesamowity.

Jeżeli chodzi o dobór spinacza, to spinacze drewniane ozdobne nadają się do bardziej surowych mebli, zaś do bardziej klasycznego wyglądu, pełnego kolorów warto zastosować spinacze ozdobne.

W pokoju warto też umieścić różne plakaty, naklejki na na szafę, meble, można też skorzystać z rozwieszenia jasnych, białych światełek. Ciekawym rozwiązaniem są też zdjęcia, które możemy powiesić w ramkach, drewnianych i ozdobnych. Dodatkowo można zakupić sobie mały dywanik, kolorowe poduszki.

Poza klamerkami drewnianym można wykorzystać klamerki ozdobne do zdjęć, które świetnie sprawdzą się w pokoju nastolatki czy osób młodszych.

Zastosowanie spinaczy jak podane w opisie pomaga w urządzaniu czterech ścian pomaże nam w łatwy i przyjemny sposób przyozdobić nasze cztery ściany przy użyciu niewielkich środków, a dodatkowo zrobi wrażenie na naszych znajomych. Warto sięgać po takie nietuzinkowe rozwiązania, gdyż są one wyjątkowe i proste w wykonaniu.

Klamerki, spinacze drewniane, ozdobne

Showing all 10 results

SZYBKA DOSTAWA

DORADZTWO ŚLUBNE

MOŻLIWOŚĆ ZWROTÓW

503-075-058 | 502-731-331

X