Drewniana księga gości

Przychodzi taki moment w życiu człowieka, w którym dobrowolnie wiąże się on ze swoją drugą połówką na resztę życia. Ceremonia zaślubin jest szczególnym zdarzeniem, które staramy się należycie przygotować, nierzadko w dużych nerwach. Zadbajmy więc również o to, by zapamiętać tę ceremonię jak najlepiej, uchwycić wszystkie drobne chwile ślubu i wesela, które łatwo mogą umknąć z zawodnej pamięci, zwłaszcza w tak stresującym dla młodej pary dniu.

Naturalna, drewniana księga gości weselnych

Drewniana księga gości weselnych, do której wszystkie zaproszone osoby mogą się wpisać, będzie nie tylko pamiątką, ale i swego rodzaju dziennikiem z tego dnia. Twarda, drewniana oprawa nie tylko zapewni trwałość na lata, ale – jako materiał naturalny – doskonale wpasuje się w każdy temat przewodni wesela. Księga gości drewniana idealnie dopełni fotorelację z wydarzenia w albumie oprawionym w równie naturalny materiał – skórę, drewno, tkane włókna.

Drewniana księga gości weselnych – pamiątka na całe życie

Na ślubie i weselu nie ma przypadkowych osób. Zaproszeni przez nas goście, w formie wpisów, które pomieści drewniana księga gości pomogą uporządkować nam całość dnia, miesięcy go poprzedzających, a także utrwalić prognozy na przyszłość. Nie zapominajmy, iż charakter wpisów każda drewniana księga gości weselnych może mieć inny, dzięki personalizowanemu wnętrzu. Stosując puste karty, zostawimy całą inwencję naszym gościom, natomiast wypełniając ją formularze, możemy skłonić ich do wpisania konkretnych informacji (np. o co będzie pierwsza małżeńska kłótnia). Co ciekawe, motywy i zdobienia mogą występować również wewnątrz księgi.  Księga gości serca drewniane może mieć bowiem nie tylko w formie okładki, ale – przy odpowiedniej personalizacji – również jako przekładki między poszczególnymi kartkami do wpisów. Księga gości weselnych drewniana może być więc nie tylko na zewnątrz.

Księga gości drewniana – wypełnienie treścią

Drewniana księga gości wypełniona będzie treścią wpisaną przez najbliższych. Jej zewnętrzny wygląd zależy jednak od młodej pary. Księga gości drewniana cechuje się fantastycznymi możliwościami personalizacji. W grę wchodzą nie tylko grawerowanie, snycerstwo, ale i wypalanie w drewnie, postarzanie metodami typu shabby-chic itd. Księga gości weselnych drewniana może więc na stałe zmieniać się w czasie, po zakończeniu ceremonii. Już na starcie większość firm oferujących stworzenie takiej księgi gości reklamuje np. księga gości serduszka drewniane, co oznacza, iż okładka została wykonana w kształcie serduszek.

Księga gości – drewniane serduszka

Decydując, że do dyspozycji gości dostępna będzie drewniana księga gości weselnych, musimy nadać jej pierwotny kształt. W przedweselnym zamieszaniu, warto skorzystać ze sprawdzonych, ustandaryzowanych rozwiązań. Księga gości drewniane serduszka to jeden z najpopularniejszych modeli. Różnią się wielkością oraz objętością. Grubość, zarówno okładek, jak i wnętrza księgi, można jednak w oby przypadkach dostosować do wymagań. Wypada zaznaczyć, iż księga gości serduszka drewniane, czyli model mniejszy może sprawić problem osobom starszym, gdyż wymaga dokonywania wpisów na mniejszej powierzchni, a więc mniejszym tekstem.

Różne modele drewnianych ksiąg gości

Niezależnie od tego czy nasza księga gości drewniana będzie modelem księga gości drewniane serduszka czy też księga gości serca drewniane, każdy model wymaga podania podstawowych danych, jak np. imiona pary młodej, data ślubu, rodzaj i kolor papieru, kolor ramki. Księga gości weselnych drewniana podlega bowiem tym samym zasadom co tradycyjna, a co za tym idzie: bez pewnych informacji nie będzie się dało jej stworzyć. Jeśli księga gości serduszka drewniane będzie miała na okładce, może inny wzór zastosujmy do wnętrza – co za dużo, to nie zdrowo. Księga gości z drewnianymi serduszkami będzie idealnym dopełnieniem każdej ceremonii weselnej.

Co jest naprawdę ważne

Wszystkim parom młodym przypominamy, że najważniejsze jest samo wydarzenie zaślubin. Księga gości serca drewniane może mieć na pierwszej stronie okładki, na ostatniej. Mogą być to serca tak wielkie jak podane w opisie lub małe, subtelne serduszka, ale wszystko w tym dniu będzie skupiać się na dwóch, bijących wspólnym rytmem sercach pary młodej.

Drewniane księgi gości

Showing all 7 results

SZYBKA DOSTAWA

DORADZTWO ŚLUBNE

MOŻLIWOŚĆ ZWROTÓW

503-075-058 | 502-731-331

X