Pudełko na koperty ślubne- przydatne akcesoria

Organizacja ślubu i wesela wymaga dopięcia bardzo wielu kwestii, i to na ostatni guzik. Ważne są szczegóły ceremonii, niezależnie od tego czy odbędzie się ona w kościele czy urzędzie, ale ważne jest też oprawa po samej ceremonii, i to nie tylko gdy para młoda organizuje huczne wesele. Nawet jeśli przyszli nowożeńcy zamiast hucznego wesela zdecydują się jedynie na skromne przyjęcie w gronie najbliższych to zawsze dobrze jest być przygotowanym na moment, w którym goście i świadkowie ceremonii gremialnie składają Parze Młodej życzenia.

Przyjmowanie życzeń, jak się zorganizować

Choć para młoda może mieć różne pomysły na ten moment, trzeba się liczyć z niesubordynacją gości. Jedyny element, który zwykle respektują świadkowie ceremonii, to goście, którzy udają się na wesele są skorzy poczekać z tym rytuałem i złożyć życzenia w miejscu gdzie będzie odbywało się wesele lub przyjęcie. Pozostali świadkowie ceremonii będą z pewnością chcieli złożyć życzenia i wręczyć telegramy ślubne zaraz po złożeniu przysięgi przez Parę Młodą.

Wiele Par Młodych chciałoby zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z wszystkimi: gośćmi weselnymi jak i świadkami ceremonii. Tu nasza rada, takie zdjęcie koniecznie trzeba zrobić jeszcze zanim zacznie się składanie życzeń, w przeciwnym wypadku prawdopodobnie wielu obecnych zniknie z pola widzenia zanim do pracy ruszy fotograf. Warto też poprosić kapłana lub urzędnika by poinformował zebranych o tym, że Nowożeńcy chcą sobie zrobić z nimi zdjęcie, i najlepiej krótko poinstruował gdzie mają się zebrać.

Pudełka na koperty ślubne – jak je wybrać?

Innym ważnym aspektem jest to, by Para Młoda wybrała osoby, które będą odbierać od gości telegramy ślubne. By ułatwić im zadanie warto zaopatrzyć ich w specjalne pudełko na telegramy. Dzięki temu nie będą oni musieli nigdzie biegać, gdy telegramy ślubne przestaną im mieścić się w rękach, a całość będzie wyglądać bardzo estetycznie. Pudełko na koperty ślubne przyda się także w sytuacji, gdy Nowożeńcy prosili gości o prezenty w formie gotówki. Niezależnie od tego czy, w który moment Młodzi uznają za najbardziej odpowiedni na zebranie tego typu podarunków, goście z pewnością docenią możliwość anonimowego włożenia wybranej przez siebie kwoty do pudełka na koperty ślubne. Wszak nie wypada, by obdarowany wiedział, ile kosztuje prezent. Miłym gestem jest też przygotowanie przez Parę Młodą drobnego podziękowania dla przybyłych. Mogą to być zwykłe cukierki, albo takie ze spersonalizowanym napisem. Mogą to być też drobne gadżety, jak magnesy na lodówkę. Takie podziękowania warto umieścić właśnie obok pudełka na koperty ślubne.

Jak wybrać odpowiednie pudełko na koperty ślubne?

W organizacji ślubu i wesela bardzo ważne są detale, to one muszą do siebie pasować. Tak jak strój Pana Młodego powinien pasować do sukni Panny Młodej, tak wszystkie dodatki muszą pasować stylistycznie do charakteru i kolorystyki oprawy ślubu i wesela. Także pudełko na telegramy powinno wpisywać się w ten zwyczaj. Jeżeli suknia ślubna, dekoracje podczas ceremonii czy podczas wesela mają być skromne, to wybór powinien paść także na pudełka ślubne na koperty tylko delikatnie zdobione. Dobrym rozwiązaniem jest aby ozdoby na takim pudełku były utrzymane w kolorystyce zbieżnej z pozostałymi dekoracjami. Pudełka na koperty ślubne mogą być wykonane z grubej tektur lub drewna. W zależności od modelu, z możliwość personalizacji, lub nie.

Drewniane pudełko na koperty – telegramy ślubne

Nasz sklep oferuje pudełka ozdobne na koperty ślubne w szerokiej gamie wzorów i kolorów. Szczególnie warte uwagi jest drewniane pudełko na koperty, które jest bardzo trwałym produktem i może stanowić samo w sobie pamiątkę po tej wyjątkowej uroczystości. Może też później przechowywać w nim pamiątkowe telegramy ślubne lub po prostu zdjęcia. Takie drewniane pudełko na koperty też można spersonalizować na przykład poprzez wpisanie  imion Nowożeńców. Pudełka ozdobne na koperty ślubne są  dostępne na naszej stronie w różnych wymiarach, każdorazowo szczegóły zostały podane w opisie. Ponadto wybierając pudełka ślubne na koperty zawsze możecie liczyć na pomoc personelu naszego sklepu ślubnego. Z chęcią doradzimy Wam w tej kwestii.

Po zakończeniu uroczystości ślubnej, najczęściej nadchodzi moment składania życzeń i wręczania prezentów Młodej Parze. Współczesne prezenty mają podobną do siebie postać płaskiej koperty, skrywającej kartkę z życzeniami oraz banknoty. Ma to swoje zalety, również logistyczne. Spakowanie i zabranie takich prezentów jest znacznie łatwiejsze, choć i tak wymaga odpowiedniego przygotowania.

Pudełka na koperty to doskonała propozycja, która pozwala zaprowadzić porządek w prezentach i chroni je przed zagubieniem lub pomieszaniem. Odkładając prezenty i ewentualne telegramy w pudełka na koperty, bardzo łatwo zabrać je ze sobą do samochodu, bez obaw że któraś z nich wypadnie nam z ręki. To również wyraz szacunku dla samych gości, którzy na pewno poczują się dowartościowani, widząc że ich prezenty są należycie traktowane. Oferujemy Państwu pudełka na telegramy i koperty w dużym wyborze wielkości, wzorów i kolorów. Wszystkie z nich są starannie wykonane, a ich budowa zapewnia pełne bezpieczeństwo umieszczonej w nich zawartości.

Pudełka na koperty, telegramy

Showing 1–30 of 31 results

SZYBKA DOSTAWA

DORADZTWO ŚLUBNE

MOŻLIWOŚĆ ZWROTÓW

503-075-058 | 502-731-331

X