Świece i ich rola podczas uroczystości weselnych

Idealnym dodatkiem do dekoracji weselnych w kolorach pastelowych są świece oraz ich płomień. Pozwala to na wprowadzenie nowych elementów dekoracyjnych i zmianę wyglądu sali weselnej lub jej otoczenia po zmroku. Docenia to osoby planujące uroczystość plenerową lub taką, która będzie nawiązywała do ekologii i natury.

Dekoracje ze świec jako ozdoba

Moda nas świece powraca, ponieważ można dzięki nim kreować nastrój i wygląd pomieszczeń, w których odbywa się wesele. Zmienia się tylko sposób ekspozycji świec. Można stosować takie rozwiązania jak świecznik szklana kula do powieszenia, aby umieścić je w dowolnym miejscu. Właśnie przez ciekawy wygląd tworzą one ciekawą atmosferę, a przestrzeń można kształtować, aby była dekoracyjna również po zmroku. Świecznik szklana kula do powieszenia może być zawieszony na stelażu lub doczepiony do istniejących elementów budynku takich, jaki belki lub krokwie.

Świece w ogrodzie

Świeczniki ślubne pojawiają się również w otoczeniu domu weselnego. Często towarzyszom weselom również plenerowe namioty weselne gdzie na stołach muszą się pojawić świeczniki ślubne. W tym wypadku można alejki ogrodowe przystroić, wieszając świeczniki wiszące kule. To pozwoli na stworzenie ciekawego efektu po zapadnięciu ciemności. Świeczniki wiszące kule są ciekawym pomysłem na wprowadzenie nowych detali podczas aranżacji miejsc, gdzie będą odbywały się uroczystości ślubne. Można takie świeczniki komponować z innymi podwieszanymi elementami dekoracyjnymi. Projektanci zalecają, aby bombki wazony ślubne były w podobnej stylistyce i wypełniane były żywymi kwiatami. Dostępne są wielkości podane w opisie sprzedawców, więc warto zapoznać się z modelami, jakie są w sprzedaży.

Łączenie kwiatów z ogniem

Mając do dyspozycji świeczniki w kształcie kul, można umieszczać je również we wnętrzach. Bombki wazony ślubne będą ciekawym uzupełnieniem. Potrafią ożywić wnętrze i wprowadzić akcenty florystyczne. Na stołach powinny być ustawiane wazony świeczniki pasujące do innych dekoracji. Wielkość i świec powinien być tak dobrany, aby wazony świeczniki były bezpieczne.

Na weselnych stołach, uginających się pod ciężarem jedzenia i picia nie może zabraknąć miejsca na dodatki szklane. Wnoszą one sporo uroku i elegancji w to miejsce, ocieplając jego wizerunek i budując ciepłą atmosferę. Jakich rzeczy nie powinno zabraknąć na stołach weselnych? Naszą propozycją są dodatki szklane, takie jak wazony oraz świeczniki. Przeznaczone do umieszczenia w nich kwiatów żywych, wazony mogą posiadać różne wielkości i kształty. Nowoczesny design lub klasyczne formy – w każdym przypadku gwarantują wysoką jakość wykonania, bezpieczeństwo oraz idealnie czyste i przejrzyste szkło, z którego zostały wykonane.

Polecamy również estetyczne i pełne elegancji świeczniki. Dostępne w różnych modelach, mogą pomieścić klasyczne świeczki, podgrzewacze lub mogą zostać wypełnione wodą, na której będą się unosić płonące kule zapachowe. Zapraszamy wszystkich z Państwo do zapoznania się z pełnym wyborem naszych produktów. W każdym przypadku zapewniają one 100% zadowolenia z zakupu, a także sprawiają że weselny stół będzie się prezentował zdecydowanie ładniej i estetyczniej.

Świeczniki ślubne, wazony

Showing all 16 results

SZYBKA DOSTAWA

DORADZTWO ŚLUBNE

MOŻLIWOŚĆ ZWROTÓW

503-075-058 | 502-731-331

X