Tuby strzelające konfetti na wesele to dobry pomysł?

Dzień ślubu zawsze jest ogromnym przeżyciem. Większość Młodych Par dąży do tego, aby wszystko było perfekcyjne. Marzymy o tym, aby nawet najmniejszy detal był dopracowany. Niestety w natłoku obowiązków można zapomnieć, że moment wyjścia z kościoła powinien być efektowny. Jest to symboliczna chwila, którą należy odpowiednio podkreślić. Zgodnie z tradycją Nowożeńcy powinni zostać obsypani ryżem, czy też monetami. Warto jednak mieć świadomość, że w dzisiejszych czasach coraz mniej osób pamięta o tych zwyczajach. Zdecydowana większość gości nie jest przygotowana na tę okoliczność. Właśnie dlatego warto wziąć pod uwagę tuby strzelające na wesele. Huk, jaki towarzyszy podczas wystrzału to zapowiedź hucznej imprezy.

Tuby strzelające dla lepszego efektu

Tuby strzelające są bezproblemowe w transporcie. Właśnie dlatego łatwo je ze sobą zabrać do kościoła, czego nie można powiedzieć o ryżu, czy też jednogroszówkach. Mogą one mieć różną długość – od 20 cm do nawet 100 cm. Im dłuższe tuby strzelające konfetti, tym ciekawszy efekt. Należy wiedzieć, że tuby strzelające na wesele występują w rozmaitych formach. Wszystko zależy od zawartości – płatki kwiatów, motylki, kolorowe konfetti, serduszka, a nawet banknoty. Wybór jest na tyle szeroki, że bez trudu można znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Niezwykle interesująco może prezentować się pomieszanie kilku rodzajów np. serduszek z konfetti.

Największą popularnością cieszą się oczywiście tuby strzelające płatkami róż. Ich wielkim atutem jest to, że relatywnie łatwo jest uchwycić je na fotografiach ślubnych. Para Młoda obsypana barwnymi płatkami to gwarancja udanych zdjęć. Z pewnością będzie to miła pamiątka.

Tuby strzelające na wesele – bezpieczeństwo

Strzelające tuby na wesele działają na bazie sprężonego powietrza. To właśnie dzięki niemu zawartość jest wystrzeliwana z dużą prędkością do góry (na wysokość około 5-8 m). Nie musimy obawiać się, że wystrzelą one w najmniej spodziewanym momencie. Tuby strzelające należy chwycić oburącz, a następnie skręcić w przeciwnym kierunku. Można to porównać do wyżynania wody z ubrania. Jest to więc bardzo proste, a ryzyko przypadkowego wybuchu jest zerowe.

Tuby strzelające konfetti mogą zostać wykorzystane w wielu różnych momentach, nie tylko po wyjściu Młodej Pary z kościoła. Sprawdzą się podczas przenoszenia przez próg, pierwszego tańca, czy też krojenia tortu. Tuby strzelające na wesele są niedrogie, co jest ich wielką zaletą. Właśnie dlatego niemal każdy może pozwolić sobie na taki gadżet. Tuby strzelające płatkami róż mogą być również wykorzystane podczas sesji zdjęciowej.

Radość towarzysząca gościom i Młodej Parze z powodu udanego ślubu, powinna znaleźć swoje ujście. Pierwszym z nich jest gromkie i huczne powitanie małżeństwa, wychodzącego z kościoła. W naszej tradycji od dawna zakorzenione jest obsypywanie małżonków płatkami róż oraz drobnymi monetami, które muszą skrupulatnie pozbierać. Coraz większą popularnością cieszą się również strzelające tuby. Mogą one zostać wypełnione właśnie płatkami lub kolorowym konfetti, a duża siła wystrzału i równomierne rozproszenie płatków, gwarantuje naprawdę znakomity efekt dekoracyjny. Efekt, który oczywiście powinien zostać uwieczniony na zdjęciach. Polecamy wszystkim Państwu bezpieczne i proste w użyciu tuby strzelające.

W naszym sklepie dostępne są w wielu rodzajach i wielkościach oraz z różnego typu wypełnieniem. Proste w obsłudze, atrakcyjne cenowo i pozwalające miło zaskoczyć Młodą Parę. Na każdej tubie znajduje się czytelna instrukcja, krok po kroku przedstawiającą sposób ich obsługiwania. Tuby mogą być używane bez względu na porę roku, na otwartych przestrzeniach oraz w zamkniętych pomieszczeniach.

Tuby strzelające

Showing all 21 results

SZYBKA DOSTAWA

DORADZTWO ŚLUBNE

MOŻLIWOŚĆ ZWROTÓW

503-075-058 | 502-731-331

X