Balony ślubne

Balony ze względu na swój wygląd często używane są jako dekoracja sali lub pomieszczenia przeznaczonego na specjalne okazje. Można z nich wykonywać samodzielne dekoracje lub uzupełniać nimi istniejące elementy, takie jak altany lub wejścia. Najbardziej popularne są balony pastelowe, ponieważ pasują do wielu okazji.

Balony pastelowe na weselnych uroczystościach

Osoby odpowiedzialne za przystrojenie sal weselnych często wybierają balony pastelowe, ze względu na pasujące odcienie do ślubnych dekoracji. Popularne są obecnie wykonane z balonów bramy, przez które wchodzą do sali weselnej Państwo Młodzi oraz goście. W ten sposób można lepiej przygotować sale i szybko zmienić wygląd miejsca. Stosując balony ślub, będzie miał wyjątkowy charakter. Można również wykorzystać balony w kulminacyjnym momencie wesela i zrzucić je nad głowami tańczącej pary młodej, aby dodatkowo wzmocnić efekt wyjątkowego pierwszego tańca. Jeżeli w ten sposób będą użyte balony ślub, będzie wyjątkową uroczystością.

Dekoracja kościoła podczas zawierania związku małżeńskiego

Równie ważna jak dekoracja sali jest dekoracja kościoła. W takich wnętrzach powinny dominować jasne kolory. Balony ślubne idealnie nadają się do takich realizacji. W zależności od ustaleń z właścicielem obiektu można je wieszać na ławkach lub specjalnych konstrukcjach pod sufitem. Balony ślubne są wygodne w użyciu i można je po uroczystości szybko zdjąć i usunąć dekorację. Pastelowe balony będą pasowały do koloru sukni panny młodej oraz do przyjętych standardów weselnej palety kolorów. Nawet osoby szukające nowych rozwiązań i dekoracji często wybierają takie bezpieczne połączenie barw. Pastelowe balony można uzupełniać o dodatki w kolorze srebra lub złota.

Urodzinowe balony – Inne zastosowanie

Balony stosowane na weselach często używane są również jako urodzinowe balony. Wynika to z mody na stonowane kolory i łatwe dopasowanie innych dekoracji do takiego stylu. Urodzinowe balony mogą być dodatkowo uzupełnione o nadruki związane z okazją, na jaką została przygotowana dekoracja. Warto zwrócić uwagę na wymiary podane w opisie, aby kupić odpowiednią ilość balonów dla efektu dekoracyjnego.

Nie mają Państwo pomysłu na dekoracje weselne? Szukają ciekawych inspiracji, które pomogą w udekorowaniu sali weselnej tak, aby budziła podziw i zachwyt wszystkich gości, a jednocześnie nie były zbyt trudne w wykonaniu? Te wszystkie wymagania mogą być prosto spełnione, wykorzystując balony i dekoracje. Ich zastosowanie jest naprawdę szerokie. Od dekorowania krzeseł, ścian i filarów, aż po umieszczenie na samochodzie młodej pary czy wykorzystanie do różnego typu zabaw i konkursów. Balony i akcesoria stanowią również znakomity prezent dla najmłodszych dzieci, zapewniając im zajęcie na długi czas. Kupując balony i akcesoria w naszym sklepie, warto zwrócić uwagę na ich odpowiedni dobór. Szczególnie polecamy patyczki i koszyczki, ułatwiające zawiązanie i zamocowanie balonika, a następnie jego wpięcie np. w dekoracje roślinne lub bukiety kwiatów. W celu usprawnienia pompowania balonów, polecamy również praktyczne i niezawodne pompki ręczne. Bardzo duża wydajność sprawia, że napełnienie balonów powietrzem stanie się znacznie szybsze i mniej męczące, niż używając tradycyjnych metod.

Wszechstronne, występujące w olbrzymiej ilości kolorów, wielkości i kształtów, łatwe i szybkie w pompowaniu i mocowaniu gdziekolwiek tylko zechcemy. Decydując się na zakup balonów, bardzo ważne jest wybranie tych o najwyższej jakości. Nie zawsze najniższa cena balonu jest tym, czym powinniśmy się kierować. Jeśli chcą Państwo, aby balony znakomicie prezentowały się przez cały pierwszy lub jeszcze drugi dzień wesela, powinny być wykonane z dość grubej warstwy lateksu. Niestety najtańsze balony bardzo szybko tracą objętość, gdyż powietrze ucieka przez cienki materiał. Kupując balony weselne w naszym sklepie, nie doświadczą Państwo takiego zjawiska. Zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, odpornych na zmiany temperatur. Dostępne są zarówno w standardowych kolorach pastelowych, jak i cieszących się dużą popularnością kolorach metalizowanych. Wiele kształtów i wielkości, pozwala dzięki nim stworzyć ciekawą różnorodność dekoracji, jak również wykorzystać je w trakcie wielu zabawa weselnych.

Balony ślubne, pastelowe, urodzinowe

Showing 1–30 of 62 results

SZYBKA DOSTAWA

DORADZTWO ŚLUBNE

MOŻLIWOŚĆ ZWROTÓW

503-075-058 | 502-731-331

X