Dekoracja samochodu ślubnego

Minęły czasy, gdy samochód ślubny przystrajało się kolorowymi balonami, kwiatami z bibuły, czy też pustymi puszkami. Kilkadziesiąt lat temu nie można było zakupić gotowych dekoracji, co wymagało od przyszłych Nowożeńców ogromnej kreatywności. Aktualnie na rynku znajdziemy tak wiele ciekawych ozdób, że bez trudu znajdziemy coś odpowiedniego dla siebie. Dekoracja samochodu na ślub powinna być jednocześnie efektowna i trwała. Warto wziąć pod uwagę, że nie możemy przewidzieć warunków atmosferycznych.

Jak wybrać dekoracje ślubne samochodu?

Dekoracja samochodu ślub powinna być przede wszystkim dopasowana do charakteru uroczystości. Jeśli wybraliśmy motyw przewodni, to z pewnością powinien on znaleźć się również aucie. Pamiętajmy, że pojazd, którym będziemy jechać do ślubu odgrywa bardzo ważną rolę. Właśnie dlatego warto podkreślić to w niebanalny sposób. Dekoracja samochodu ślubnego wymaga subtelności i wyczucia. W tym przypadku sprawdza się zasada “mniej znaczy więcej”. Wbrew pozorom auto nie będzie wyglądało lepiej, gdy umieścimy na nim ogromną ilość ozdób. W przypadku samochodów zabytkowych warto zastanowić się, czy potrzebują one dodatkowych zdobień.

Ślubne dekoracje samochodu powinny być eleganckie, a zarazem przyciągające wzrok. Jeśli stawiamy na kwiaty, to powinny być one spójne z bukietem Panny Młodej. Jest to najbezpieczniejsze rozwiązanie, dzięki któremu unikniemy przepychu.

Jak dopasować ślubne dekoracje samochodu do modelu auta?

Dekoracje ślubne samochodu powinny być zgodne nie tylko z motywem przewodnim ceremonii, ale również modelem i kolorem pojazdu. Tylko wtedy będą one prezentować się stylowo i interesująco. Jasne ozdoby mogą być niewidoczne na srebrnej karoserii. Czerwone róże lub kokardy nie będą dobrze wyglądać na czerwonym samochodzie. Są to detale, jednak to właśnie one decydują o efekcie końcowym. Właśnie dlatego dekoracja samochodu na ślub nie jest tak prosta, jak mogłoby się wydawać. Powinna zająć się tym osoba, która posiada zmysł estetyki. Należy wyobrazić sobie, czy dany produkt będzie współgrał z naszym samochodem. Dobrze dopasowane ślubne dekoracje samochodu wyróżnią go z tłumu. Nawet, jeśli wypożyczyliśmy ekskluzywne auto, to powinniśmy sprawić, aby było ono unikatowego wyrazu. Dzięki temu każdy będzie wiedział, że nadjeżdża Para Młoda. Coraz więcej osób decyduje się na przystrojenie kilku samochodów – zwykle są to auta, którym poruszają się świadkowie, czy też rodzice Nowożeńców. Wszystko zależy wyłączne od naszej koncepcji.

Dekoracje ślubne samochodu – jak założyć?

Dekoracja samochodu ślubnego jest niezwykle prosta i bezinwazyjna. Nie musimy więc obawiać się, że uszkodzimy karoserię pojazdu. Gotowe dekoracje ślubne samochodu posiadają przyssawki, czy też inne elementy ułatwiające montaż. Dzięki temu samochód będzie bezpieczny, a ozdoba solidnie zamocowana.

Dekoracja samochodu ślub może być umieszczona na aucie również przy użyciu żyłki. Warto wykorzystać tutaj lusterka, zawiasy drzwi itd. Z pewnością nie powinniśmy używać kleju, czy też taśmy klejącej.

Dojazd młodej pary pod kościół, a następnie miejsce wesela, wymaga użycia odpowiedniego samochodu. Reprezentacyjnego, wygodnego i bezpiecznego, który oczywiście zostanie w odpowiedni sposób przystrojony. Do tej pory dekoracje samochodu mogły się wydawać czymś naprawdę skomplikowanym. W rzeczywistości jednak wcale nie musi tak być. Dlaczego? Ponieważ przychodzimy Państwu z pomocą i oferujemy szeroki wybór dekoracji. Łatwe w użyciu i bezpieczne dla karoserii, bo mocowane na gumowych, niewidocznych przyssawkach. Wytrzymałe i nadające się do wielokrotnego użycia. Dostępne w olbrzymiej liczbie wzorów i modeli, dzięki czemu każdy z Państwa zrealizuje swoje dekoratorskie wizje. Dekoracje samochodu zawsze należy wykonywać starannie, tak aby podczas jazdy się nie poluzowały i nie odpadły od samochodu. Skorzystanie z naszej propozycji daje Państwu taką gwarancję, jak również nie nadwyręży ślubnego budżetu. Dekoracje są sprzedawane na sztuki lub w zestawach, dzięki czemu klient może zakupić dokładnie taką ilość, która akurat jest mu potrzebna.

Dekoracja samochodu ślubnego

Showing 1–30 of 71 results

SZYBKA DOSTAWA

DORADZTWO ŚLUBNE

MOŻLIWOŚĆ ZWROTÓW

503-075-058 | 502-731-331

X