Toppery na tort ślubny

Na każdą ważną uroczystość zamawia się tort, aby uczcić wydarzenie, z okazji którego zostało zorganizowane przyjęcie.  W dzisiejszych czasach można wybrać kolor tortu, smak masy oraz biszkoptu, kształt oraz motyw w jakim ma być wykonane ciasto, ale również coraz popularniejsze są toppery na tort.

Czym są toppery na tort?

Są to najczęściej dwuwymiarowe napisy umieszczane na szczycie tortu. Zazwyczaj używa się drewniane toppery na tort, ale występują też takie wykonane z plastiku, tworzywa sztucznego lub kartonu. Pełnią rolę dekoracyjną oraz wzbogacają uroczystość swoim przekazem.

Topper na tort urodzinowy

Coraz częściej urządza się przyjęcia urodzinowe z motywem przewodnim. Poza przygotowaniem gier i zabaw zgodnych z motywem, zaplanowaniem aranżacji miejsca przyjęcia zgodnie z planem i treścią imprezy warto pomyśleć o dodatkowej ozdobie jaką będzie topper na tort.

Może on być ilustracją do imienia solenizanta lub określać motyw przewodni przyjęcia. Dzięki zastosowaniu toppera, tort staje się wyjątkowy i unikalny, a dodatkowo tworzy spójną całość z resztą dekoracji i myślą przewodnią imprezy.

Dzięki dowolności umieszczania treści dekoracja ta staje się uniwersalna i można ją idealnie dopasować do okazji. Stanowi świetną alternatywę dla oklepanych już figurek z masy cukrowej oraz tandetnych, plastikowych figurek, które już dawno wyszły z użycia i pojawiają się już tylko sporadycznie na tych wyjątkowych ciastach.

Topper na tort weselny / ślubny

Na takie uroczystości jak ślub jest szeroki wybór tepperów. Teppery na tort ślubny może zawierać imiona młodej pary lub standardowy teksty weselne, które przypominają o wyjątkowości uroczystości i wielkiej miłości nowożeńców.

Ten wyjątkowy dzień jakim jest dzień zaślubin wymaga wyjątkowej oprawy i należy pamiętać, że poza pięknymi kwiatami, zachwycającym wystrojem sali oraz wspaniałą muzyką należy zadbać również o jeden z najważniejszych elementów, jakim jest tort ślubny. Aby był on zapamiętany na długo warto podkreślić jego wyjątkowość i jednocześnie unikalność uroczystości wykorzystując topper na tort weselny. Imiona młodej pary na szczycie tortu zrobią dobre wrażenie, a jeszcze lepiej będą wyglądać jeśli zostaną wykorzystane drewniane toppery na tort.

Toppery mają rozmiar dopasowany do średnicy lub wymiarów tortu i są umieszczane na cieście za pomocą szpikulca, który został zagłębiony w torcie. Aby topper na tort był stabilny musi być dobrze zaprojektowany, tak aby obciążenie nie wywołało zniszczenia tortu oraz zniszczenia samej dekoracji.

Dekoracja ta, na ślub, zazwyczaj jest wykonana z drewna i stanowi ażurowy, płaski element.

Gdzie można kupić toppery na tort ślubny?

W dobie powszechnego dostępu do internetu i jego dużej popularności, wszystko można kupić przy użyciu sieci. Tak samo jest z topperami. Można je zakupić na stronach sklepów internetowych, a dodatkowo sklepy te oferują darmową personalizację prostych wzorów i napisów oraz za niewielką opłatą trudniejsze i bardziej skomplikowane projekty. Dodatkową zaletą sklepów internetowych oferujących sprzedaż topperów na tort jest to, że często oferują one projekt własnej dekoracji na tort oraz służą radą w wyborze odpowiedniego. Jest to świetne rozwiązanie, ponieważ warto zaufać profesjonalistą w swoim zawodzie.

Projektując ozdobę należy mieć na uwadze fakt, że musi ona pionowo utrzymywać się na szczycie tortu, więc nie można umieścić na niej czegokolwiek, ponieważ może to stanowić problem natury fizycznej, a mianowicie konstrukcja nie będzie stabilna. Zbyt duży topper lub wykonany ze zbyt ciężkich materiałów może powodować wywrócenie się ozdoby. Nie należy też wybierać skomplikowanych wzorów, ponieważ mogą być one niewidoczne na torcie z większej odległości oraz spowodują zwiększenie masy dekoracji.

Topper na tort stanowi świetną dekorację na ważne uroczystości i warto się w niego zaopatrzyć planując urodziny bliskiej osoby lub ślub. Sprawdzi się on też na takich uroczystościach jak chrzest czy też komunia święta. Znajdzie zastosowanie na każdym przyjęciu, na którym występuje tort.

Toppery na tort

Showing all 2 results

SZYBKA DOSTAWA

DORADZTWO ŚLUBNE

MOŻLIWOŚĆ ZWROTÓW

503-075-058 | 502-731-331

X