Wyjątkowe kieliszki do szampana na wesele

Uroczystość ślubna i przyjęcie weselne to czas, kiedy wznoszone są toasty za parę młodą. Warto sprawić, aby naczynia do tego użyte były wyjątkowe tak jak sama uroczystość. Sposobem może być indywidualny grawer kieliszki do szampana, w tym wypadku mogą być oznaczone imionami lub cytatem. Wygląd oraz co będzie zawierał grawer kieliszki do szampana, można dowolnie ozdabiać.

Kieliszki do szampana z grawerem

Jeżeli chcemy, aby goście na długo zapamiętali uroczystość, można oprócz zastawy stołowej umieścić jeszcze ślubne kieliszki do szampana z grawerem. To ciekawy akcent i ozdoba stołu. Może być to również dobra wróżba na przyszłość. Nowe techniki powalają na umieszczenie dowolnych znaków lub napisów na szkle. Ślubne kieliszki do szampana z grawerem stają się modne i mogą być uzupełniane o inne elementy z takimi samymi grawerami. W ten sposób podkreślamy wagę uroczystości.

Personalizowane kieliszki do szampana

Tworząc kieliszki ślubne do szampana personalizowane, nowożeńcy mogą wyrazić podziękowanie przybyłym gościom oraz w ciekawy sposób wprowadzić element przewodni do uroczystości. Może być to ich motto życiowe lub cytat z ulubionej książki. Najczęściej jednak kieliszki ślubne do szampana personalizowane zawierają imiona nowożeńców i datę ślubu. Dzięki dużym możliwościom, jakie daje laserowe grawerowanie, można wykonać nadruki na różnych kieliszkach. Sklepy ślubne często mają podane w opisie zakresy usług dotyczące grawerowania.

Kieliszki do szampana – grawer

Kieliszki do szampana muszą pojawić się na przyjęciu weselnych. Dobrze, kiedy wykonane są w dekoracyjny sposób z dobrej jakości szkła podkreślającego wyjątkową uroczystość. Mogą mieć ozdobną nóżkę lub naniesione aplikacje z innych materiałów. Kieliszki do szampana należy dobierać do pozostałej części zastawy, aby stanowiły jej uzupełnienie. Warto kupić szampanówki ślubne w większej ilości. Pozwoli to na sprawne przygotowanie pierwszego toastu i szybsze napełnieni ich szampanem przez obsługę. Szampanówki ślubne powinny być systematycznie wymieniane na czyste.

Kieliszki do szampana ślubne, grawer

Showing all 15 results

SZYBKA DOSTAWA

DORADZTWO ŚLUBNE

MOŻLIWOŚĆ ZWROTÓW

503-075-058 | 502-731-331

X