Moda na ekologiczne dekoracje na weselach

Uroczystości ślubne można ozdobić przez wystrój, jaki będzie stosowany w salach weselnych. Dobrze jest podkreślić imiona nowożeńców, ponieważ jest to ich wyjątkowy dzień.

Dobrym pomysłem są koła drewniane z napisami ślubne. Dowolnie można wycinać grafikę w takim elemencie i dopasować ją do oczekiwań pary młodej. Duży rozmiar takich dekoracji ułatwia ich ekspozycje w tle za stołem państwa młodych. Bogata kolorystyka powoduje możliwość dopasowania takich kół do stylu sali weselnej.

Koła drewniane z napisami ślubne mogą być wykonywane w różnych rozmiarach, aby można było je wkomponować również w innych miejscach sali weselnej lub podczas uroczystości w kościele. Dobrze prezentują się na zdjęciach i są ciekawą pamiątką dla pary młodej. Nowym trendem jest umieszczanie takich ozdób jak koła drewniane z napisami ślubne w otoczeniu ślubów organizowanych w plenerze. W tym wypadku można dodatkowo podświetlić takie elementy, aby były widoczne również w nocy. Dodatkiem mogą być świece lub lampiony ustawione w pobliżu takiego napisu.

Koła drewniane z napisami

Showing all 4 results

SZYBKA DOSTAWA

DORADZTWO ŚLUBNE

MOŻLIWOŚĆ ZWROTÓW

503-075-058 | 502-731-331

X