Lampiony papierowe – nowe trendy w dekoracji uroczystości

Osoby i firmy organizujące uroczystości weselne szukają rozwiązań podnoszących efekt widowiskowy, jaki będzie miała uroczystość. Oprócz popularnych dekoracji stosowane są nowe możliwości stosowania oświetlenia z użyciem lampionów. Lampiony papierowe powodują, że po zmroku miejsce, gdzie odbywa się wesele, może wyglądać inaczej. Delikatna poświata, jaką dają świece to również nowa moda na tworzenie wystroju nawiązującego do natury. Szybkość, z jaką można ustawiać takie lampiony papierowe, pozwala na nieograniczone możliwości przy podkreślania elementów otoczenia za pomocą światłą.

Lampiony szczęścia – wesele w ogrodzie przy świecach

Coraz bardziej popularne stają się kameralne uroczystości organizowane w plenerze. Ozdobą takich przyjęć mogą być ustawione po zmroki lampiony papierowe. Wprowadzą do otoczenia ciekawe akcenty oraz ułatwią orientowanie się terenie przez gości. Dzięki temu, że są łatwo dostępne lampiony papierowe, mogą być użyte w dużej ilości. Dobrze komponują się z otwartymi przestrzeniami ogrodów i parków. Dają delikatną poświatę, więc nie będą dominowały w otoczeniu sali weselnej lub namiotu bankietowego. Dodatkowo są bezpieczne, więc nie będą kłopotliwe do obsługi. Jeżeli organizator planuje wprowadzić więcej takich detali, to ciekawym pomysłem są kule lampiony papierowe. Można je umieścić na drzewach lub rozwiesić na linkach poprowadzonych wzdłuż ścieżek ogrodowych. Jeden z pomysłów często używanych przez domy weselne to kule lampiony papierowe jako oświetlenie parkietu do tańczenia. Jeżeli mamy do dyspozycji dużą ilość miejsca warto powiesić wiele takich lampionów a kilku linkach tak, aby mogły stworzyć nastrój po zmroku. Łatwo je przewozić, ponieważ są składane, a to docenia osoby profesjonalnie zajmujące się organizacją takich uroczystości. Wymiary takich wyrobów są podane w opisie na stronach sprzedawcy.

Lampiony papierowe kule – Wyjątkowa oprawa wesela

Posiadając lampiony, można użyć ich w kulminacyjnym punkcie uroczystości. Latające lampiony mogą być wypuszczone przez nowożeńców i gości, co będzie wyglądało bardzo atrakcyjnie. Są one długo widoczne, co przy ich dużej ilości będzie bardzo pokazowe. Można również połączyć pokaz, jaki dają latające lampiony innymi atrakcjami takimi jak taniec z ogniem. Stworzy to niezapomniany klimat oraz pozwoli na zapamiętanie takiego ślubu na długo. Oczywiście należy pamiętać, aby wykonywać to po zmroku i przy wygaszonych światłach, ponieważ tylko wtedy będzie można zobaczyć efekt lotu takich lampionów.

Lampiony szczęścia – powrót do tradycji

Uroczystości weselne wymagają wprowadzenia elementów związanych z tradycją. To dobra wróżba na kolejne lata związku. Istnieje przekonanie, że dobrze łączyć w takich momentach żywioły natury. Do latających lampionów dołączyć można pływające lampiony szczęścia umieszczone na wodzie. Często organizatory wesel dodają takie punkty do harmonogramu uroczystości tak, aby nowożeńcy wspólnie wypuścili pływające lampiony szczęścia i przyjęli to jako dobrą wróżbę. Niezależnie od tego to bardzo dekoracyjna i ciekawa cześć uroczystości weselnej.

Papierowe lampiony jako akcesoria dodatkowe na weselu

Lampiony ślubne papierowe noga być motywem przewodnim podczas uroczystości weselnej lub stanowić okazjonalny dodatek po zapadnięciu ciemności. Ważne, że można dzięki nim ożywić trochę otoczenie za pomocą światła świec. Lampiony ślubne papierowe są dostępne w wielu wzorach, więc można je dowolnie dobierać do koncepcji kolorystycznej wesela. Jeżeli dodatkowo zastosujemy lampiony pływające, to można zwiększyć efekt dekoracyjny, jaki daje zbiornik wodny. Lampiony pływające można również umieścić jako dekoracja wewnątrz pomieszczeń. Lampiony są ciekawym dodatkiem zarówno dla profesjonalistów jak osób chcących ozdobić własne wesele. Można je dowolnie ustawiać i tworzyć z nich kompozycje. Tylko wyobraźnia ogranicza ich zastosowanie. Lampiony mogą być również ciekawym akcentem, kiedy uroczystość odbywać się będzie w ogrodzie, a chcemy, aby była ona wyjątkowa. Dzięki temu, że są lekkie i łatwo je przymocować to również szybko można usunąć wykonaną dekorację po zakończeniu uroczystości.

Wesela nieustannie ewoluują i pojawiają się na nich nowe formy rozrywki. Niekwestionowanym hitem ostatnich lat, zdobywającym coraz większą popularność we wszystkich częściach kraju są lampiony szczęścia. Papierowe lampiony wyposażone są w niewielki podgrzewacz, który ogrzewając powietrze wewnątrz lampionu, sprawia że unosi się on do góry niczym balon. Lampiony szczęścia – zarówno te latające jak i pływające, tworzą niezwykle spektakularne zjawisko. Między innymi dlatego wypuszcza się je w niebo lub na wodę po zmroku, kiedy najlepiej widać tańczące światełka. Jeśli i Państwo chcą zaskoczyć swoich gości taką atrakcją, nic nie stoi temu na przeszkodzie.

W naszym sklepie można od ręki zakupić lampiony papierowe – pływające i latające. Niedrogie, pakowane w zestawy, bardzo proste w obsłudze, sprawią że Państwa wesele jeszcze na dłużej zapisze się w pamięci gości. Lampiony idealnie nadają się do wykorzystania również podczas innego typu imprez plenerowych, będąc nie lada gratką, przyciągającą duże tłumy uczestników i widzów na konkretne wydarzenie.

Lampiony papierowe, szczęścia, kule

Showing all 21 results

SZYBKA DOSTAWA

DORADZTWO ŚLUBNE

MOŻLIWOŚĆ ZWROTÓW

503-075-058 | 502-731-331

X