Naklejki na buty ślubne czyli niebanalny pomysł by wyrazić miłość

Naklejki na buty ślubne to zupełna nowość na rynku akcesoriów wykorzystywanych w związku ze ślubem. To niebanalny pomysł na to, by puszczając oko do wszystkich gości weselnych, raz jeszcze wyznać sobie miłość.

Naklejki na buty slubne

Naklejki ślubne na buty umieszcza się na podeszwie damskich pantofelków lub męskich butów wizytowych, które młoda para zakłada w tym szczególnym dniu. A zatem tego typu naklejki na buty ślubne to naprawdę bardzo dyskretna dekoracja, która oczom gości ukazuje się dopiero wtedy, gdy para młoda przyklęknie przed ołtarzem. To właśnie wtedy, gdy widoczne są podeszwy obuwia, można zauważyć, że coś na nie naklejono. Mogą to być napisy w stylu “I do”, albo “mąż” i “żona”, które wykonane są jakąś ozdobną czcionką. Przygotowuje się je z wytrzymałych materiałów, dlatego też nawet po całonocnych tańcach, naklejki ślubne na buty pozostaną bez szwanku.

Ślub naklejki na buty

Naklejki na buty slubne wpisują się w bardzo modny trend by w tym szczególnym dniu, jakim jest właśnie swój własny ślub, zadbać o najmniejsze szczegóły podczas przygotowań. Coraz więcej przyszłych młodych par to prawdziwi detaliści – dopieszczają przyjęcie weselne oraz swój wizerunek w naprawdę najmniejszym szczególe. W przypadku naklejek na buty ślubne wydatek naprawdę nie jest duży, a efekt zaskoczenia, które one wywołują, jest naprawdę ogromny. Każdy z gości weselnych z pewnością uśmiechnie się na widok miłosnego wyznania, które odczyta na podeszwach butów młodej pary.

Ślub naklejki na buty – akcesoria do sesji zdjęciowych

Tego typu naklejki na buty ślubne to również doskonałe akcesoria na sesję ślubną. Coraz więcej fotografii ślubnych wykonuje się bowiem w duchu dobrej zabawy i świetnego humoru, tak by na zdjęciach uchwycić prawdziwe i szczere emocje, a nie wystudiowane miny i sztuczne pozy. Zabawne akcesoria do zdjęć takie jak na przykład naklejki na buty ślubne, z pewnością będzie można wykorzystać właśnie podczas robienia tego typu sesji. Może to być również pomysł na drobny upominek ze strony fotografa dla klientów.

Naklejki na buty ślubne

Showing 1–30 of 62 results

SZYBKA DOSTAWA

DORADZTWO ŚLUBNE

MOŻLIWOŚĆ ZWROTÓW

503-075-058 | 502-731-331

X