Naklejki personalizowane na ślub

Choć ślub i wesele wcale nie muszą być huczne, to przecież odznaczać powinny się magiczną atmosferą i niepowtarzalnym stylem. W tym niezwykłym dniu liczą się najdrobniejsze detale i to właśnie drobiazgi decydują o oryginalności i dodają prawdziwego blasku niecodziennemu wydarzeniu.

Personalizowane naklejki na ślub nie obciążą niczyjej kieszeni, bo tu bardziej niż zasobny portfel liczy się dobry smak, wyobraźnia i pomysłowość. Dekoracyjne i dowcipne okażą się nie tylko niezwykle praktyczną ozdobą, ale z miejsca też rozkrochmalą i dodadzą animuszu skupionym wokół Młodej Pary gościom. Istnieje wiele rodzajów etykiet i naklejek i możemy w nich dosłownie przebierać, dopasowując treść, kolor, kształt i wielkość do całości weselnej oprawy. Typowe naklejki personalizowane informują o zawarciu związku małżeńskiego, eksponując imiona Państwa Młodych wraz z datą i zachęcają do radosnego świętowania.

Personalizowane naklejki na samochód, czyli, Mr. And mrs. Jadą do ślubu!

Samochód, którym Młodzi pojadą do ślubu, wcale nie musi być wypasioną bryką, ale słusznie oczekujemy, że będzie się wyróżniał na tle innych pojazdów. Wystarczy kilka drobnych zabiegów, a te za przysłowiowych parę groszy zamienią zwykłe auto w reprezentacyjny pojazd.

I tak okazałych rozmiarów personalizowana naklejka naklejona na karoserię nie tylko zawiadomi o ślubie, ale i udekoruje samochód. Treść i wielkość napisu to kwestia do uzgodnienia, często są to po prostu imiona Nowożeńców. Należy podkreślić, że łatwa do umieszczenia i niesprawiająca żadnych problemów podczas zdejmowania ozdobna folia jest całkowicie bezpieczna dla lakieru. Bardzo dekoracyjna i dobrze widoczna nawet z dalszej odległości, z łatwością przyciągnie oko przechodnia i na ten jeden dzień dokona prawdziwej metamorfozy zwykłego auta..

Naklejki na wódkę weselną

Spersonalizowane naklejki na butelki z alkoholem, winem lub wódką drukuje się na papierze samoprzylepnym, który jest odporny na działanie wody i niskiej temperatury. Ozdobiona zdjęciem Młodej Pary butelka weselnego napitku zachęca miłych gości do wypicia za zdrowie Nowożeńców i stanowi niepowtarzalny akcent weselnej zabawy. Tradycyjnie, tak przyozdobioną butelkę wręcza się także na drogę powrotną, tak aby za czas jakiś obdarowany nią gość weselny mógł jeszcze raz wznieść toast za powodzenie Młodej Pary. Naklejki na wódkę weselną będą z pewnością znakomitym dodatkiem do każdego wesela.

Personalizowane naklejki na ciasto weselne

Staropolska tradycja nakazuje podziękować gościom za przybycie i wręczyć im na drogę powrotną kawałek ciasta. Jako spadkobiercy tego pięknego zwyczaju zaopatrujemy szykujących się w drogę powrotną w kawałek weselnego tortu, garść cukierków, czy też buteleczkę weselnej okowitki. Specjalnie w tym celu produkowane pudełka i tuby umożliwiają bezpieczne i eleganckie zapakowanie podarunków. Chronią one kruchy kawałek tortu przed pokruszeniem i pozwalają dowieźć butelkę do domu w całości. Zasadą jest, że naklejkę ślubną umieszcza się na eksponowanym miejscu, tak by stanowiła urocze przypomnienie weselnych uroczystości, a przy okazji zabezpieczyła karton przed otwarciem. Naklejki na ciasto weselne będą dodatkiem personalizowanym, który sprawi, że każda paczka ciasta będzie wyglądać zdecydowanie bardziej osobiście.

Personalizowane naklejki

Showing all 2 results

SZYBKA DOSTAWA

DORADZTWO ŚLUBNE

MOŻLIWOŚĆ ZWROTÓW

503-075-058 | 502-731-331

X