Podwiązki ślubne – gdzie je kupisz?

Zbliża się wielki i jedyny w swoim rodzaju dzień w Twoim życiu? Zastanawiasz się, jak i gdzie najlepiej skompletować swój strój? A może niedługo wybierasz się na bal, lub na swoją studniówkę? Z pewnością potrzebujesz podwiązki.

Niezależnie od tego, czy interesują Cię podwiązki ślubne, czy podwiązki na studniówkę – podwiązki każdego rodzaju w każdym odcieniu i rozmiarze odnajdziesz na stronie naszego sklepu internetowego. Sklep ślubny Dekorak zaprasza do zakupów.

Dlaczego w ogóle na studniówce, czy na ślubie powinno się mieć podwiązki ślubne lub podwiązki studniówkowe?

Pewnie nieraz zastanawiałaś się nad tym, z czego w ogóle wynika cała ta tradycja, związana z noszeniem podwiązek. Wydaje Ci się to dziwne i niewytłumaczalne? A jednak ma swoje powody…

Przede wszystkim podwiązki w tak ważnych sytuacjach, jak studniówka lub ślub mają przynosić szczęście. Jeśli chodzi o czerwone podwiązki studniówkowe mają one sprawić, że uda się nam dobrze zdać egzaminy maturalne, natomiast podwiązki ślubne mają przynieść pannie młodej szczęście na nowej drodze życia. Oczywiście są to przesądy, w które w zależności od naszych indywidualnych przekonań możemy wierzyć lub nie. Jednakże, aby tradycji stało się zadość warto zaopatrzyć się w tego rodzaju gadżety przy okazji różnych tego rodzaju imprez.

Czy podwiązki na ślub mają jeszcze jakieś przesłanie?

Jak się okazuje, podwiązki na ślub zakłada się nie tylko dla szczęścia w życiu, ale niezmiernie istotny jest także sposób, w jaki zostanie ona zdjęta przez Pana Młodego. Noc poślubna to także bardzo specyficzny i ważny dla Młodej Pary czas, a odpowiednio zdjęta przez Pana Młodego w tym czasie podwiązka ma stanowić gwarant udanego pożycia seksualnego pary Młodej po ślubie. Odpowiednio, to znaczy jak? Przede wszystkim w ogóle bez użycia rąk. Zatem, jeśli stawką jest naprawdę udane pożycie seksualne w małżeństwie z pewnością warto o tym pamiętać.

Podwiązki na studniówkę muszą zostać uwiecznione na zdjęciu!

Kolejną tradycję studniówką stanowi wykonywanie zdjęć przyszłych maturzystek z odkrytymi udami, aby uwidocznić znajdujące się na nich czerwone podwiązki. Tym samym podwiązki na studniówkę to już nie tylko przywilej, ale niemalże obowiązek każdej przyszłej maturzystki.

Podwiązki studniówka, bez których praktycznie nie mogłaby się obyć. Dziwne? Ale naprawdę tak jest! Tradycja ta tak mocno przesiąknęła studniówkowe imprezy, że nie sposób wyobrazić sobie jej brak. Studniówka podwiązki, w trakcie której są pokazywane wszem i wobec, w związku z czym warto tym bardziej zadbać o to, aby były nie tylko dobrze dopasowane, ale również naprawdę ładne.

Studniówka podwiązki to zatem swoisty “must have”, który w dobie dzisiejszych czasów bez dwóch zdań powinien znaleźć się na nodze każdej maturzystki. Kup sobie najpiękniejsze podwiązki studniówka w naszym sklepie, a jeśli masz jakieś wątpliwości co do danej podwiązki najpierw przeczytaj wszystkie podane w opisie informacje – to powinno znacząco ułatwić Ci wybór. Jeśli mimo tego nie potrafisz się zdecydować zapraszamy do kontaktu z naszym sklepem – postaramy się, jak najlepiej odpowiedzieć na wszystkie Wasze potrzeby.

Welon, suknia ślubna i podwiązki. Bez tych elementów strój panny młodej nie będzie kompletny. Podwiązka, mimo że przez większość czasu zupełnie niewidoczna, jest istotnym elementem ubioru, a także późniejszych zabaw weselnych. Elastyczna koronka zakładana na udo, w dalszej części wesela może wskazać niewiastę, która w następnej kolejności stanie na ślubnym kobiercu. Wszystkie Panie, które chcą kontynuować tę piękną tradycję zabaw, zachęcamy do zakupu podwiązki w naszym sklepie.

Posiadamy je w bardzo dużym wyborze i atrakcyjnych cenach. Podwiązki są dostępne w wielu kolorach i gatunkach, dzięki czemu każda z Was będzie mogła dobrać podwiązkę najlepszą dla swoich potrzeb. Zakupiona podwiązka może zostać do Państwa wysłana kurierem lub pocztą, bezpiecznie i dyskretnie zapakowana. Cały oferowany asortyment produktów mamy na magazynie, dzięki czemu wysyłki są realizowane niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty. Znacząco przyspiesza to czas dostawy i daje pewność, że kupiony towar rzeczywiście istnieje i na Państwa czeka.

Podwiązki ślubne, na studniówkę

Showing all 17 results

SZYBKA DOSTAWA

DORADZTWO ŚLUBNE

MOŻLIWOŚĆ ZWROTÓW

503-075-058 | 502-731-331

X