Od 19.10.2019r. do 28.10.2019r. - Przebywamy na urlopie - Zamówienia złożone w tym czasie będą realizowane od 29.12.2019 wg. kolejności ich złożenia.

Serwetki ślubne, na wesele

Wyświetlanie wszystkich 20 wyników

Serwetki na wesele

Ślub to wyjątkowa uroczystość, na której zarówno panna młoda jak i pan młody chcą wyglądać zjawiskowo. Zabiegają jednak nie tylko o swój wizerunek, ale również zależy im na stworzeniu niezapomnianych chwil, które goście będą długo pamiętać. Dobierają odpowiednie dekoracje, kolorystykę sali weselnej, obrusy, a nawet serwetki na wesele. Jeśli chodzi o niektóre a tych dekoracji wybór może nie być łatwy. Cały wachlarz inspirujących pomysłów i możliwości nie ułatwia podjęcia decyzji, ale zajmowanie się takimi drobiazgami i ustalanie szczegółów może przynieść sporo radości.

Serwetki ślubne

Bardzo ważna jest dekoracja sali weselnej i stołu, oprócz pięknej zastawy i klasycznych obrusów warto wybrać odpowiednie serwetki ślubne. Trzeba pamiętać o tym, aby komponowały się one dobrze z innymi dekoracjami, co nie oznacza, że nie mogą być barwnym elementem.

Jeśli zależy nam na oryginalności, możemy wybrać barwy kontrastowe dla bieli lub postawić na eleganckie wzory, takie serwetki weselne z pewnością przykują wzrok gości.

Serwetki na wesele – wzornictwo

W trakcie przygotowań do wesela, mamy mnóstwo pracy i spraw do przemyślenia, wszystko musi być idealne i zapięte na ostatni guzik. Do niektórych czynności o mniejszym priorytecie warto zaangażować bliskich, którzy z przyjemnością pomogą nam w organizacji, dzięki temu, my będziemy mogli zająć się sprawami pilniejszymi.

Klasyczne serwetki weselne

Serwetki weselne powinny być wykonane z mocnego materiału, odpornego na uszkodzenia. Serwetki na ślub z pozoru wydają się detalem, jeśli jednak ich zabraknie wszyscy to zauważą szczególnie jeśli będą w potrzebie z nich skorzystać.

Jeśli nie wiemy, jaką wybrać kolorystykę, warto poszukać inspiracji w magazynach ślubnych lub internecie. Jeśli przywiązujemy wagę do drobnostek, może zamówić serwetki z napisem na przykład “Oto zakochane serwetki wesele Ani i Krzysia” lub “Para młoda życzy niezapomnianej zabawy”. Oryginalnych pomysłów jest mnóstwo, ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia.

Jedzenie to nieodłączna rzecz na każdym weselu. Gorące zupy, drugie dania z sosami, a także zwykła kawa lub herbata. Każda z tych rzeczy może wymagać użycia serwetki. Nie powinno ich zabraknąć na żadnym ze stołów, a wszystkie ewentualne braki powinny być natychmiast uzupełniane. Oferujemy Państwu najwyższej jakości serwetki materiałowe i papierowe. Dostępne w olbrzymiej ilości wzorów i wielkości, znakomicie będą się nadawać do umieszczenia na każdym, nie tylko weselnym stole. Jaka powinna być idealna serwetka? Przede wszystkim bardzo miękka i miła w dotyku, a do tego znakomicie chłonąca wilgoć. Inną grupą serwetek jest serwetka dekoracyjna. Z jej pomocą można wykonać fantazyjne konstrukcje, będące same w sobie ozdobą stołu. Aby uzyskać jego spójny wygląd z pozostałymi dekoracjami, powinniśmy wybierać takie serwetki, które występują w jak najbardziej zbliżonych kolorach. Zakupienie takich w naszym sklepie nie będzie żadnym problemem. Posiadana przez nas oferta serwetek jest bardzo szeroka i nieustannie aktualizowana.

SZYBKA DOSTAWA

DORADZTWO ŚLUBNE

MOŻLIWOŚĆ ZWROTÓW

503-075-058 | 502-731-331

X