Kalendarz personalizowany w formie książkowej

Mogłoby się wydawać, że w dzisiejszych czasach tradycyjne kalendarze są relatywnie rzadko wykorzystywane. Nic bardziej mylnego! Wiele osób wciąż preferuje zapisywanie notatek na papierze. Ułatwia to codzienną organizację. Właśnie dlatego warto posiadać jest kalendarz z nadrukiem, który w każdej sytuacji będziemy mogli mieć przy sobie.

Rozmiar kalendarza personalizowanego

W przypadku kalendarzy personalizowanych rozmiar ma duże znaczenie. Wszystko zależy od naszych osobistych potrzeb oraz preferencji. Nie można jednoznacznie określić, który kalendarz książkowy personalizowany będzie najlepszy. Jeśli nie potrzebujemy zbyt dużej ilości miejsca na zapiski, to warto jest postawić na model w najmniejszym formacie. Jego niewątpliwą zaletą jest fakt, że bez trudu włożymy go do niewielkiej torebki. Kolejnym atutem jest niska waga.

Kalendarze książkowe personalizowane w rozmiarze A5 cieszą się największym zainteresowaniem. Oczywiście jest to wymiar orientacyjny. Wybrany przez nas model wcale nie musi być rozmiaru standardowego zeszytu szkolnego. Bez trudu znajdziemy również kalendarze książkowe personalizowane w formacie A4. Są one bardzo duże, a więc będziemy mogli przelać na papier wszystkie myśli. Spore wymiary są zaletą, a jednocześnie wadą. Takie kalendarze sprawdzają się raczej w domu, ponieważ przenoszenie ich w plecaku lub torbie może być problematyczne. Zajmują one dużą ilość wolnej przestrzeni. Kalendarze książkowe A4 w twardej oprawie są również relatywnie ciężkie.

Wygląd zewnętrzny, czyli kalendarz książkowy z własnym nadrukiem

Kalendarz personalizowany z nadrukiem to prawdziwy strzał w dziesiątkę dla tych, którzy zwracają uwagę nawet na najmniejsze detale. To wyłącznie od nas zależy, w jakiej stylistyce będzie utrzymany taki kalendarz. Wszystko zależy od naszej kreatywności. Minimalistyczna oraz elegancka okładka z pewnością usatysfakcjonuje tych, którzy poszukują kalendarza do celów biznesowych. Z pewnością sprawdzi się on podczas wielu różnych sytuacjach. Wykonany z materiałów o podwyższonej jakości będzie prezentować się wyjątkowo ekskluzywnie. Nawet najbardziej wymagające osoby będą zadowolone.

Oczywiście kalendarz książkowy z własnym nadrukiem może być również zabawny. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby na okładce znajdowało się nasze zdjęcie, czy też ulubiona grafika. Taki notatnik genialnie sprawdzi się również, jako prezent. Z pewnością zrobi on duże wrażenie.

Kalendarz z nadrukiem, a ilość wolnej przestrzeni

W przypadku kalendarzy personalizowanych możemy samodzielnie zdecydować o tym, ile miejsca będziemy mieć na zapiski. Ponadto możemy określić, w jaki sposób będą podzielone kartki. Dobrze, jeśli kalendarz nie narzuca zbyt wielu ograniczeń. Trzeba jednak pamiętać, że im więcej wolnej przestrzeni, tym grubszy będzie nasz kalendarz. Bezpośrednio przekłada się to na wagę.

Wiele osób traktuje taki kalendarz z nadrukiem niczym prawdziwy pamiętnik. W jego wnętrzu możemy umieścić dodatkowe rubryki, takie jak np. “lista zadań do zrobienia”. Dzięki temu łatwiej będzie nam zarządzać czasem.

Kalendarz książkowy personalizowany, a cena

Wiadomym jest, że kalendarze personalizowane są nieco droższe od standardowych. Niemniej jednak jest to rzecz, z której będziemy korzystać cały rok, a w przypadku wykorzystania kalendarzy personalizowanych do zapisywania istotnych notatek, kalendarz taki może z nami zostać na dużo dłużej. Wykorzystanie personalizacji poprzez nadruk będzie idealnym rozwiązaniem, do sprawienia sobie prywatnego i oryginalnego kalendarza.

Kalendarze personalizowane

Showing all 2 results

SZYBKA DOSTAWA

DORADZTWO ŚLUBNE

MOŻLIWOŚĆ ZWROTÓW

503-075-058 | 502-731-331

X