Kufel do piwa z uchem

Twój tata, dziadek lub partner jest miłośnikiem piwa? To wspaniale, możesz podarować mu niezwykły prezent, który będzie miłym gestem i pamiątką na całe lata.

Kufel – prezent idealny

Jak i piwo- to i kufel. Kufel do piwa z uchem sprawdzi się idealnie, jeśli trapi cię pomysł na prezent. Rynek oferuje tak bogaty asortyment w temacie kufli, gwarantując idealny wybór nawet dla wymagających osób.

Warto zainwestować w spersonalizowany kufel do piwa z uchem, bowiem można na nim wygrawerować imię osoby obdarowywanej, jakąś sentencję związaną z nią. Z pewnością osoba, której chcesz podarować kufel poczuje się wyjątkowa.

Picie piwa nigdy nie był o przyjemniejsze niż z kuflem do piwa z uchem. Tylko on jest w stanie zapewnić wygodne smakowanie tego szlachetnego trunku. Już dziś podaruj go swoim najbliższym i spraw im niezwykłą przyjemność! Zadowolenie gwarantowane. Na co czekasz? Idealny kufel do piwa z uchem może być już dziś w twoich rękaw, wybierz zatem najlepszy z nich!

Kufel do piwa z uchem - Grawer

Wyświetlanie jednego wyniku

 • 25,00 

  Szukasz pomysłu na oryginalny prezent? Jesteś we właściwym miejscu!

  Kto nie lubi piwka? W lecie schłodzone, w zimie grzane 🙂

  Prezent, który na pewno będzie doceniony. Wykonany na specjalne zamówienie, z personalizacją. Możliwość zamieszczenia swojego tekstu czy dopisania imienia osoby obdarowanej sprawi, że prezent będzie oryginalny i niezapomniany.

  Na każdą okazję: dzień chłopaka, dzień mężczyzny, dzień ojca, imieniny, urodziny  i wiele innych.

  Czas realizacji 24h

   

SZYBKA DOSTAWA

DORADZTWO ŚLUBNE

MOŻLIWOŚĆ ZWROTÓW

503-075-058 | 502-731-331

X