Czy warto postawić na personalizowany notes?

Notatnik personalizowany to prawdziwy strzał w dziesiątkę dla tych, którzy cenią sobie praktyczne, a zarazem efektowne akcesoria. Jest to znakomita propozycja dla osób stawiających na niebanalne rozwiązania. To również genialna opcja na prezent. Możliwości jest tak dużo, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Notatnik personalizowany można zaprojektować od podstaw. To właśnie dzięki temu będzie on w stu procentach zgodny z indywidualnymi preferencjami. Z pewnością docenią to osoby, które uwielbiają robić zapiski. Tradycyjne notesy z nadrukiem wciąż cieszą się wielkim zainteresowaniem – mogą one stanowić świetne uzupełnienie kalendarza na smartfonie, czy też laptopie.

Podręczny notatnik, czyli notes personalizowany

Notes personalizowany można mieć zawsze przy sobie. Wystarczy wrzucić go do torby, czy też plecaka. Warto wziąć pod uwagę, że zapisywanie ważnych informacji w pamięci urządzenia nie zawsze się sprawdza. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że może ono niespodziewanie ulec rozładowaniu, przez co utracimy dostęp do ważnych dla nas danych.

Personalizowany notatnik jest podręczny i praktyczny. To bardzo ważny element dla osób, które lubią zapisywać sobie np. plan dnia, listę zakupów, czy też obowiązków. Podczas wyboru odpowiedniego notesu należy zwrócić uwagę nawet na najmniejsze detale. To właśnie one decydują o komforcie użytkowania.

Notatnik z nadrukiem, a wzory

Notatnik z nadrukiem może być elegancki i luksusowy. Wielką popularnością cieszą się produkty posiadające skórzaną okładkę. Prezentuje się ona wyjątkowo ekskluzywnie. Z pewnością usatysfakcjonuje to osoby zajmujące się biznesem. Taki notes idealnie sprawdzi się podczas sporządzania prywatnych notatek służbowych. Jest na tyle atrakcyjny pod względem wizualnym, że sprawdzi się w każdej sytuacji. Po skórzane notesy z nadrukiem częściej sięgają mężczyźni, jednak jest to kwestia bardzo indywidualna. W tym temacie panuje pełna swoboda, więc nie warto narzucać sobie ograniczeń.

Ciekawą opcją wydaje się być personalizowany notes z okładką wykonaną z ekologicznego drewna. Oczywiście materiał poddany jest kompleksowej obróbce, jednak nie traci on swojego unikatowego charakteru. To prawdziwa gratka dla tych, którzy preferują wysublimowane wzornictwo. Takie notesy z nadrukiem robią wielkie wrażenie, gdyż są relatywnie rzadko spotykane. Ci, którzy stawiają na prostotę również nie będą mieć większych trudności ze znalezieniem notatnika. Może być to np. kołonotatnik, który często wybierany jest przez uczniów i studentów. Osoby poszukujące zabawnych akcesoriów powinny wziąć pod uwagę modele posiadające futrzaną okładkę. Są one niezwykle przyjemne w dotyku, a zarazem urocze.

Odpowiedni rozmiar notesów personalizowanych

Poszukując notatników personalizowanych, warto wziąć pod uwagę fakt, że występują one w wielu różnych rozmiarach. Nie można jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie, który model sprawdza się najlepiej. Wszystko zależy od tego, jak dużo treści notujemy. Dla osób potrzebujących dużej ilości przestrzeni polecane są nadruki z notesem o formacie zbliżonym do A4. Trzeba jednak wziąć pod uwagę, że takie notatniki zajmują dość dużo miejsca, co utrudnia ich przenoszenie. Ponadto są dość ciężkie, a więc najlepiej sprawdzają się w domu.

Notatniki personalizowane w standardowych rozmiarach (zbliżonym do A5) sprawdzą się zarówno w domu, jak i poza nim. Na ich grubość bezpośrednio wpływa liczba stron. Im grubszy notes, tym wyższa jego waga. Warto wziąć to pod uwagę podczas podejmowania decyzji o zakupie.

Nośnik reklamy, czyli notesy z logo

Notesy z logo to sprawdzony sposób na promocję przedsiębiorstwa. Jest to znakomity nośnik reklamy. Usatysfakcjonuje to marki, które pragną wzbudzić pozytywne emocje w potencjalnym kliencie, czy też kontrahencie. Notesy firmowe mogą być użytkowane przez pracowników firmy. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wręczać je, jako gadżety reklamowe. Z pewnością wiele osób ucieszy taki upominek. Niewątpliwą zaletą jest fakt, że notatniki są chętnie używane, a więc spełniają swoje główne zadanie.

Notatniki reklamowe powinny być estetycznie wykonane. Ważne jest również to, aby rozsądnie rozmieścić wszelkie elementy promocyjne. Zbyt nachalna reklama nie jest dobrym pomysłem. Podczas projektowania produktu warto jest skorzystać z pomocy doświadczonych specjalistów.

Atrakcyjne ceny notatników reklamowych

Zaprojektowanie notatniki z własnym logo wcale nie musi być drogie. Zamówienie może zostać złożone drogą internetową, co jest wyjątkowo wygodne, a zarazem szybkie. Dodatkowym atutem jest fakt, że bez większych trudności można jest stworzyć projekt perfekcyjnego notatnika. Dopiero wtedy trafi on do produkcji. Podczas wyboru firmy wykonującej notesy personalizowane nie należy kierować się wyłącznie cenami. Ważne jest to, aby produkt wyróżniał się wysoką jakością. Powinien on pozostać w nienaruszonym stanie przez długi czas.

Przedsiębiorstwa często zainteresowane są zakupem większej ilości sztuk. W takiej sytuacji można zwykle liczyć na atrakcyjne zniżki, które pozwalają zminimalizować koszty. Jest to doskonała opcja dla firm, które nie posiadają zbyt dużego budżetu na gadżety reklamowe.

Notesy i notatniki personalizowane

Showing all 2 results

SZYBKA DOSTAWA

DORADZTWO ŚLUBNE

MOŻLIWOŚĆ ZWROTÓW

503-075-058 | 502-731-331

X