Patera na ciasto z grawerem

Wyświetlanie jednego wyniku

Patera na ciasto

Patera na ciasto to bardzo trafiony i praktyczny prezent, który można podarować bliskiej osobie na wiele okoliczności. Patera na ciasto z grawerem świetnie się sprawdza jako upominek na ślub, rocznice czy okrągłe urodziny. Dostępnych jest wiele, różnorodnych i eleganckich pater, które można wygrawerować, dzięki czemu stanowią bardzo indywidualny upominek.

Patera na ciasto nie tylko dla gospodyni domu

Patera na ciasto z grawerem z przytupem opanowały wyjątkowe i indywidualne prezenty, które chętnie darujemy bliskim na różne okazje. Są idealne nie tylko na ciasto (jak sama nazwa wskazuje), ale również na słodkości, cukierki, owoce lub jako ozdoba kuchni czy salonu. Patera na ciasto z grawerem lub ze specjalną dedykacją może stanowić wyjątkową pamiątkę na lata.

Patera na ciasto szklana – różnorodny wybór

Patery na ciasto są nie tylko funkcjonalne, ale i bardzo estetyczne. W sklepach stacjonarnych i internetowych, klienci znajdą patery o różnorodnych kształtach, wzorach czy kolorach: w kształcie serc, chmur, kwiatów, zwierząt a nawet różnych, dziwnych kształtów. To również świetny gadżet do każdej kuchni. Żadna pani domu nie powstydzi się, gdy taki sprzęt będzie leżał na blacie podczas wizyty gości. Ponadto, taki prezent na długo zostanie zapamiętany. Obecnie, coraz większą popularnością cieszą się prezenty zindywidualizowane, które stworzone są pod konkretną osobę (np. dzięki grawerowi).

Patera na ciasto z grawerem – atrakcyjny cenowo prezent

Dużym plusem takich pater są atrakcyjne ceny. Patera na ciasto szklana w sklepach stacjonarnych czy internetowych występuje już od 100 zł. Oczywiście, wszystko zależy od konkretnego producenta, kształtu czy wielkości. Dodatkowo, można ją wygrawerować w dowolny sposób (aktualnie cieszą się napisy w postaci inicjałów pary młodej, ważnych dat czy mądrych i życiowych sentencji). Technologia użyta do wykonania napisu (np. laser) to nowoczesna forma, dzięki której grawer pozostanie nienaruszony mimo wielu lat.

Jeśli chce się obdarować bliskie osoby, czymś wyjątkowym – jest to jak najbardziej trafiony prezent. Można wybrać dużą paterę, która idealnie sprawdzi się podczas spotkań rodzinnych lub rożnych imprez, lub mniejsze, które posłużą na weekendowe ciasto do kawy. Dodatkowo, ich grawer zawsze będzie przypominał o osobach od których je otrzymaliśmy oraz o wyjątkowym dniu. Zdecydowanie warto postawić na taki modny, spersonalizowany i ekskluzywny gadżet. Jest to nie tylko sprawdzony prezent dla mamy, babci, cioci czy siostry ale i to bardzo dobry gadżet, który można podarować na naprawdę ważne życiowe wydarzenia.

SZYBKA DOSTAWA

DORADZTWO ŚLUBNE

MOŻLIWOŚĆ ZWROTÓW

503-075-058 | 502-731-331

X