Zestaw do whisky

Showing all 19 results

Zestaw do whisky z grawerem

Wyjątkowy zestaw dla wielbicieli whisky należy do wyższej klasy upominków dla wielbicieli jednego z najlepszych alkoholi na świecie. Whisky najlepiej pić w specjalnej szklance i trzymać je w pięknej, szklanej butelce. Standardowy zestaw do whisky zawiera karafkę i stosowne do tego alkoholu szklanki. Jednak to podstawowy zestaw, a można wymyślić coś jeszcze lepszego. Zestaw do whisky i skrzynka na whisky to bardzo dobre pomysły na prezent dla mężczyzny, ale nie tylko.

Akcesoria do whisky

Zestaw do picia whisky może składać się z różnej ilości szklanek. Jeśli często przyjmujemy gości i częstujemy whisky, to zdecydowanie warto zakupić ich więcej. Oprócz tego warto wykorzystać akcesoria do picia whisky, których na rynku znajdziemy wiele. Mężczyzna czuje się z takim zestawem bardzo męsko i poważnie. Spotkanie w męskim gronie z taką, szklaną oprawą to od razu lepsze doznania i poczucie prestiżu.

Zestaw whisky na prezent

Zestaw whisky na prezent to bardzo dobry pomysł dla prawdziwego faceta. Jest bardzo wiele okazji, aby taki zestaw podarować. Taki prezent na okrągłe urodziny dla dojrzałego faceta to pomysł idealny, jeśli jest on wielbicielem drogich trunków. Podane w opisie zestawy do whisky mogą być również spersonalizowane. Zestaw do whisky z grawerem to idealny prezent na wiele okazji: urodziny, jubileusz, rocznicę, ślub. Wygrawerować można imię, daty, logo, wzór, życzenia dla solenizanta czy dla pary młodej, wiersze, cytaty, myśli, żarty, podziękowania – wszystko, co nam przyjdzie do głowy. Grawer laserowy jest niezmywalny nawet jeśli często myje się karafkę. Zestaw do whisky z grawerem to pamiątka na wiele lat. Nawet najbardziej skomplikowane wzory to nie problem. Zestaw do picia whisky to zdecydowanie numer jeden wśród podarków dla mężczyzn i nie tylko. Zestaw whisky na prezent to alternatywa dla niemalże każdego, na wiele okazji. Jeśli pomysły nam się już wyczerpały i jeszcze nigdy nie pomyśleliśmy o takim zestawie to czas najwyższy zainwestować w tak piękny podarek.

Skrzynka na whisky z grawerem

Dla wielbicieli whisky ciekawym prezentem jest również skrzynka na whisky. Takie ozdobne, drewniane etui na karafkę i szklanki to coś, co zrobi zdecydowanie dobre wrażenie na obdarowanym/obdarowanych. Skrzynka na whisky może być stojąca lub leżąca. Może być również częściowo otwarta, tak, aby było widać zawartość. Można wybrać sobie wielkość takiej skrzynki dowolną. W zależności od tego, co chcemy w niej trzymać i jak duży ma być w środku zestaw, innego rozmiaru skrzynkę wybierzemy.  Skrzynka gwarantuje ochronę zawartości pod każdym względem. Taką skrzynkę można również spersonalizować. Tak samo jak w przypadku samego zestawu skrzynka na whisky grawer również może posiadać. Może to być imię, życzenia, podziękowania, daty, logo – możliwości są ograniczone jedynie ilością pomysłów i okoliczności oraz okazji. Grawer na skrzynce utrzymuje się wiele lat i stanowi znakomitą pamiątkę. Skrzynka na whisky z grawerem i piękną zawartością to zdecydowanie znakomity pomysł na prezent dla ukochanego mężczyzny, dla pary, dla solenizanta, dla wykładowcy, dla rodzica, szefa, itd. Butelka whisky do prezent naprawdę dobry, ale w zestawie jest idealny.

Zestaw do picia whisky

Zestaw do whisky czy skrzynka na whisky z grawerem to również świetny pomysł na wystrój wnętrza: salonu, biura, biblioteczki, gabinetu. Można trzymać je na stoliku, za szybą, na ozdobnej półce. Jest wiele miejsc, w których taki zestaw do picia whisky czy skrzynka na whisky grawer będą wyglądały idealnie. Zestaw do whisky z grawerem, a także skrzynka na whisky z grawerem to gadżety, które pięknie wyglądają w każdym wnętrzu. Zestaw whisky na prezent może być nie tylko pomysłem na obdarowanie kogoś, ale też może być elementem ozdobnym każdego wnętrza. Szczególnie skrzynka na whisky grawer spersonalizowany mająca, jest oryginalną formą wystroju wnętrza oraz nadania mu charakteru.

SZYBKA DOSTAWA

DORADZTWO ŚLUBNE

MOŻLIWOŚĆ ZWROTÓW

503-075-058 | 502-731-331

X