Numery na stoły – praktyczne i ciekawe rozwiązanie na wesele

Współczesne przyjęcie weselne to dla wielu osób nie lada wyzwanie. Nie tylko finansowe. Jeżeli ilość zaproszonych gości jest nieco większa, organizacja wesela ciągnie za sobą konieczność różnego rodzaju działań logistycznych, które ułatwiają odnalezienie się na przyjęciu zaproszonych gości, jak również wspierają pracę obsługi. Problemów jest bez liku. Jeżeli dodatkowo zaproszeni goście nie znają się należy zapewnić im przemyślane miejsce na przyjęciu, tak by bawili się jak najlepiej. Istnieje wiele rozwiązań ułatwiających urządzenie wesela. Jednym z nich są numerki na stoliki weselne.

Numeracja stołów weselnych

Numeracja stołów weselnych do bardzo praktyczne rozwiązanie. Przede wszystkim ułatwia ona zaproszonym gościom odnaleźć przypisane sobie miejsce – zarówno na początku przyjęcia, jak i później – w czasie zabawy. Ma to bardzo istotne znaczenie zwłaszcza jeżeli zaproszeni na przyjęcie weselne goście nie znają się nawzajem. Osoby urządzające wesele najczęściej współcześnie dość świadomie planują to, w jakich miejscach usadzeni będą goście. W ten sposób można dobrać ich pod względem wieku, zainteresowań, czy też innych cech, a tym samym sprawić, że będą się z większym Numery prawdopodobieństwem dobrze bawić. Bardzo praktyczne mogą być również numerowane miejsca przy konkretnych stolikach, które ostatnio przybierają najczęściej formę ozdobnych wizytówek.

Drewniane numery stołów

Numery stołów na wesele mogą okazać się szczególnie przydatne jeżeli stolików dla gości jest nieco więcej, a co za tym idzie – przy każdym siedzi mała grupa gości. W takiej sytuacji dobrze przemyślane i zaplanowane miejsca są kluczowe do tego by zapewnić gościom dobrą zabawę. Warto wspomnieć również, że numery na stoły nie muszą być nudne i często przybierają bardzo atrakcyjne formy, same stanowiąc dekoracje stolików. Bardzo popularne są na przykład estetycznie wykonane drewniane numery stołów. Takie numery wycięte są najczęściej z ozdobnego drewna i bardzo dobrze prezentują się na stolikach. Form, jakie może przybrać numeracja stolików jest oczywiście o wiele więcej i ogranicza je wyłącznie wyobraźnia osób odpowiedzialnych za organizację i dekoracje.

Łatwiejsza praca obsługi

Bardzo dużą zaletą numerów na stoły weselne jest to, że w znacznym stopniu ułatwiają one pracę obsługi przyjęcia weselnego. Jeżeli na przykład zaproszonych gości jest dużo i wielu z nich ma indywidualne życzenia, przy odpowiedniej numeracji stolików praca obsługi idzie o wiele łatwiej. Dzięki temu zyskują przede wszystkim zaproszeni goście, którzy uzyskują pomoc sprawnie i skutecznie.

Numeracja stołów weselnych, a plan

Dobrym rozwiązaniem jest również obecność na sali planu stołów weselnych, dzięki czemu zaproszeni goście mogą bardzo łatwo znaleźć swoje miejsce. Bez tego rodzaju planu goście muszą poświęcić chwilę czasu na odnalezienie przypisanego sobie stolika, co powoduje, że bardzo często na początku przyjęcia panuje dość duży rozgardiasz. Odpowiednio umieszczony i dostępny dla wszystkich plan sali pozwala na o wiele płynniejsze znalezienie przez gości swoich stolików. Warto zadbać również o to, żeby numery stołów umieszczone  były w sposób widoczny i łatwy do spostrzeżenia dla zaproszonych gości.

Atrakcje dla dzieci

Przyjęcia weselne wiążą się niejednokrotnie z obecnością dość dużej liczby dzieci. Bardzo często praktykowanym rozwiązaniem jest zapewnienie zaproszonym dzieciom osobnych, tylko dla nich przeznaczonych stolików. Na stolikach tych dzieci znajdą atrakcyjne dla siebie przekąski, czy odpowiednie dla nich napoje. Coraz bardziej popularne jest również angażowanie animatora, który zajmuje dzieci w czasie przyjęcia. Planując oznaczenia stołów weselnych warto pamiętać również o stolikach dla dzieci. Bardzo dobrym pomysłem jest przygotowanie numerów stolików, które będą odpowiadały wiekowi zaproszonych dzieci.

Upominki dla gości

Coraz bardziej popularnym zjawiskiem jest wręczanie na koniec przyjęcia drobnych upominków zaproszonym gościom. Upominki te najczęściej dołączane są do wizytówek oznaczających przypisane im miejsca. Ciekawym rozwiązaniem jest umieszczenie takich upominków w jednym, wspólnym dla danego stolika pojemniku, który jednocześnie jest jego numerem.

Numeracje stolików

Showing all 13 results

SZYBKA DOSTAWA

DORADZTWO ŚLUBNE

MOŻLIWOŚĆ ZWROTÓW

503-075-058 | 502-731-331

X