Winietki na stół – jak je wybrać?

Dzień ślubu i wesela zazwyczaj poprzedzają przygotowania, które niejednokrotnie trwają nawet dłużej niż rok czasu. To wyjątkowy dzień i wielu z nas pragnie, aby jego oprawa również była wyjątkowa, a to wymaga czasu na to, aby móc wszystko dopracować w szczegółach. Jednocześnie, jest to na tyle duża impreza, że faktycznie trzeba pomyśleć o wielu rzeczach, część z nich zaplanować z wyprzedzeniem, a część dobrze przemyśleć. Czasem to nie tylko te duże rzeczy tworzą klimat danej imprezy, ale i mniejsze szczegóły, które dodają jej niesamowitego charakteru. Takie są chociażby winietki na stół, na których możemy podpisać gości weselnych. Winietki weselne z jednej strony mogą pełnić funkcję dekoracyjną, a z drugiej – jakże ważną funkcję organizacyjną.

Winietki na wesele pomogą odpowiednio usadzić gości

Niejednokrotnie na różnych imprezach zdarza się, że w ramach jednego stolika zasiadają osoby, które nie tylko się nie znają, ale mogą nawet się nie lubić lub też niezbyt dobrze czuć się we własnym towarzystwie. A przecież wesele jest na tyle ważną imprezą, że bardzo zależy nam na tym, aby każdy z gości dobrze się czuł i dobrze się bawił. Jeśli ktoś nie czuje się swobodnie w danym towarzystwie raczej nie wyjdzie zadowolony z imprezy. Stąd też pomysł podpisywania miejsc. Jeszcze przed imprezą należy zastanowić się, w jaki sposób najlepiej będzie usadzić gości i wykorzystać winietki weselne. Możemy zadecydować, jakie konfiguracje będą najlepsze, a dzięki temu, że wykorzystamy winietki na wesele możemy zrobić to w sposób subtelny i delikatny.

Jakie winietki weselne wybrać?

Możemy kupić gotowe winietki na ślub, które podpiszemy ręcznie. Możemy też zamówić winietki na ślub z już nadrukowanymi podpisami. Do określenia pozostaje także ich projekt lub też grafika. Dobrze, aby winietki ślub były dopasowane do charakteru imprezy. Jeśli wiec zdecydowaliśmy się na zaproszenia w stylu boho, a na stołach królują delikatne, polne kwiaty razem z rustykalnymi dekoracjami – takie powinny też być winietki ślub. Mogą zawierać niewielkie elementy roślinne, które dodadzą im estetyki i niesamowitego charakteru. Tego rodzaju winietki w oczywisty sposób stanowią także dekoracje stołów i wpływają na to, jak odebrany zostanie przez gości cały wystrój sali.

A może coś bardziej oryginalnego? – winietki na ślub

Jeśli zależy nam na tym, aby nasze winietki na ślub był oryginalne, możemy zdecydować się na nieco inną ich formę. Na przykład możemy do nich dodać dodatkowe dekoracje w postaci wstążek, rafii, suszonych kwiatów lub też perełek albo kryształków. Możemy określić, czy będą to winietki weselne w orientacji poziomej czy też pionowej. W końcu, oprócz samego nadruku możemy też zdecydować o ich kształcie i wybrać jakiś bardziej oryginalny. Bardzo ważne jest jednak, aby zawsze starać się zachować pewną spójność we wszystkich stosowanych dekoracjach weselnych. Dzięki temu odbiór całej imprezy przez naszych gości będzie mógł być pozytywny. Jedna, spójna stylistyka pomoże w tym, aby do dekoracji nie wkradł się bałagan.

Dobrze zorganizowane wesele wyróżnia się tym, że goście są usadowieni przy stołach w sposób zaplanowanych. Tak, aby ludzie darzący się sympatią byli blisko siebie, a ci którzy wolą siebie unikać, w pewnych odstępach. To wszystko wymaga odpowiedniego oznaczenia miejsc siedzących, poprzez umieszczenie winietki na stole. Takie właśnie winietki znajdują się w naszej ofercie w bardzo dużym wyborze wzorów i modeli. W sprzedaży posiadamy również plany stołów, bardzo ułatwiające zaplanowanie najlepszego układu stołów na sali, tak aby zapewnić wystarczającą ilość miejsca na parkiecie i do siedzenia. Nasze materiały z pewnością bardzo ułatwią zaplanowanie najlepszego wesela, tak aby i goście byli zadowoleni ze swojego towarzystwa i obsługa sali miała wystarczająca ilość miejsca, aby szybko, sprawnie i bezpiecznie serwować posiłki. Zachęcamy tym samym do odpowiednio wcześniejszego zakupu winietek. Polecamy również plany stołów, tak aby na spokojnie zdążyć z należytym zaplanowaniem całego wesela. Gwarantujemy szybką i bezpieczną dostawę na terenie całego kraju firmami kurierskimi.

Winietki na wesele, ślub

Showing all 16 results

SZYBKA DOSTAWA

DORADZTWO ŚLUBNE

MOŻLIWOŚĆ ZWROTÓW

503-075-058 | 502-731-331

X