Etykiety i naklejki na nalewki

Podczas długich zimowych wieczorów chętnie spędzamy czas w zaciszu czterech ścian. Miłym akcentem dla takiego wyciszenia jest płomyczek świecy lub kominka w tle. Możemy siedzieć w głębokim fotelu przy dobrej książce, słuchając muzyki z gramofonu, a w ręce lampka alkoholu. Alkoholu najlepszego, jaki możemy spotkać. Najlepszego, bo zrobionego specjalnie dla nas. Podczas zimnego wieczoru nic lepiej nie rozgrzewa niż domowej roboty nalewka.

Smak płynący z lat doświadczenia

Żebyśmy mogli się cieszyć smakiem, który najbardziej nam odpowiada, musimy sami sprawić sobie niespodziankę. Planując produkcję nalewki najlepiej przygotować wszystko według naszego przepisu. Oczywistą rzeczą jest, że produkując systematycznie taki napój, nabierzemy wprawy, a każdy kolejny raz będzie wzbogacony o nowe doświadczenia.

Co jednak będziemy potrzebowali? Oczywiście owoce i alkohol. Bez tego ani rusz. Dobrym pomysłem jest przygotowanie nalewek z różnych rodzajów owoców, wtedy mamy możliwość wypicia za każdym razem czegoś innego. Do tego potrzebny będzie spirytus lub wódka. W zależności od tego ile litrów płynu chcemy przygotować oraz jaki mocny ma być w efekcie końcowym. Nalepki na nalewki oraz szkło z pewnością też będą bardzo potrzebne. Z początku najlepsze będą słoiki, gdyż łatwo jest do nich włożyć owoce w dużych kawałkach. Oszczędzi nam to dużo pracy. Naklejki na nalewki domowe pomogą nam natomiast w wielu etapach produkcji. W przypadku pierwszej części pracy pomogą nam rozróżnić słoiki. Będziemy mogli również napisać wszystkie planowane przez nas szczegóły odnośnie konkretnego pojemniczka.

Naklejki na nalewki domowe

Kiedy wszystko już nabierze odpowiedniej konsystencji możemy oczywiście zostawić w formie w jakiej jest. Nie oszukujmy się jednak, że słoik z pływającymi, rozwodnionymi owocami, wygląda mało zachęcająco. Jeśli robimy to jedynie dla siebie, to nie ma problemu. Sprawa wygląda nieco inaczej jeśli chcemy poczęstować gości albo dać buteleczkę dobrego alkoholu naszej produkcji jako prezent.

Warto odcedzić owoce od płynu i z pomocą lejka i sitka przelać całość do eleganckich butelek. Etykiety na nalewki powinny być ładnie podpisane, niczym na produkcie z górnej półki. Kiedy nasi goście zostaną poczęstowani arcydziełem w szkle będą z pewnością oczarowani naszymi umiejętnościami. W dodatku dzieło takie może być elementem ozdobnym w naszym salonie.

Tak wiele możliwości

Najlepszym jest fakt, że nie musimy ograniczać się do oferty, którą podsuwa nam dany producent. Mamy pełną dowolność w wykorzystaniu materiałów. Nalewki tworzy się zarówno z owoców, jak i warzyw, a to nadal nie wszystko. To świetna zabawa, dzięki której będziemy mogli zrelaksować się zarówno podczas produkcji jak i konsumpcji. Naklejki na nalewki pozwolą nam na opisanie datą i składem danej partii dzięki czemu będziemy mogli porównać nasze wyroby.

Tworzenie własnych alkoholi to świetna pasja. Może nam pomóc, kiedy w ogrodzie wyrasta dużo owoców, z którymi nie mamy pojęcia co zrobić. Nalewki domowej roboty robili nasi dziadkowie i niejednokrotnie owiane były one legendami. Nie pozwólmy tej pięknej tradycji przepaść.

Naklejki na nalewki

Showing all 16 results

SZYBKA DOSTAWA

DORADZTWO ŚLUBNE

MOŻLIWOŚĆ ZWROTÓW

503-075-058 | 502-731-331

X