Garden party – przyjęcie urodzinowe w ogrodzie

Okres wiosenno-letni sprzyja organizacji wydarzeń w plenerze. W Polsce szczególnie popularne są spotkania przy grillu, jednak w przypadku organizacji przyjęcia urodzinowego warto pójść bardziej w motyw garden party, który wcale nie musi przybrać formy typowego „grilla”, a raczej wydarzenia swobodnego, lekkiego, z dużą ilością kolorowych, letnich i świeżych koktajli oraz przekąsek. Nie bez znaczenia są też dekoracje i gadżety, które zaaranżują przestrzeń, wyznaczą strefy w ogrodzie, a także zaakcentują, że wydarzenie zostało zorganizowane w celu świętowania kolejnego roku życia solenizanta lub solenizantki.

Czytaj więcej
Wystrój kościoła na wesele – jak zrobić to dobrze

Jeżeli razem z małżonkiem zdecydowaliście się na tradycyjny ślub i wypowiedzenie sobie słów przysięgi przed ołtarzem w kościele, to jest to najważniejsze miejsce podczas całego wydarzenia. Właśnie dlatego warto zwrócić uwagę na jego dekoracje. Choć kościoły same w sobie są często bardzo dekoracyjne, to jednak istnieje masa świetnych dodatków, które dodatkowo podkreślą charakter wydarzenia. Oczywiście bazą będą świeże kwiaty, które zwykle ozdabiają ołtarz, ale tego dnia powinny to być bukiety odświętne, najlepiej pasujące kolorystycznie do bukietu Panny Młodej oraz innych ślubnych dekoracji.

Czytaj więcej
Ślub w październiku i listopadzie – czy warto wybrać te daty?

Niewątpliwie podczas przygotowań do ślubu i wesela przyszli małżonkowie muszą podjąć niezliczenie wiele decyzji, które determinują późniejszy charakter całego wydarzenia. Bardzo duże znacznie ma data, ale nie chodzi tutaj o dokładny dzień, ale o część roku. Wiele par zastanawia się, jaki miesiąc będzie odpowiedni na wesele. Jesień to bardzo urokliwa część roku, jednak wciąż powtarza się popularny dylemat: Ślub w październiku i listopadzie – czy warto wybrać te daty? Sprawdziliśmy, czy warto i dlaczego.

Paleta ciepłych barw i ostatnie promienie letniego słońca

Dawniej dobierano datę ślubu przez wzgląd na rozliczne zabobony,

Czytaj więcej
Ozdoby urodzinowe – co warto wybrać?

Każde urodziny to idealny powód do świętowania. Nie ważne czy kończysz 18, 30 czy 50 lat – organizując przyjęcie, musisz zadbać nie tylko o pyszne przekąski, ale również o dekoracje. Nie inaczej jest podczas organizacji urodzin dla dzieci, choć w tym przypadku z całą pewnością warto również przygotować interesujące i angażujące zabawy, które sprawią frajdę najmłodszym. Przyjęcia urodzinowe nie mają ustalonej odgórnie formy i mogą być zaplanowane w całkiem różnorodny sposób, dlatego ozdoby urodzinowe powinny być dostosowane do wybranego kierunku.

Czytaj więcej

SZYBKA DOSTAWA

DORADZTWO ŚLUBNE

MOŻLIWOŚĆ ZWROTÓW

503-075-058 | 502-731-331

X