Planowanie wesela w plenerze – jak zacząć?

Wesele w sielskim plenerze to coś, o czym marzy wiele par. Niestety wiele z nich rezygnuje z marzenia w obawie, że nie poradzi sobie z jego organizacją. Tymczasem planowanie wesela w plenerze, choć bywa nieco ryzykowne, jest procesem, którego efekt końcowy może być oszałamiający. Warto więc podjąć to wyzwanie, nawet jeśli się go nieco obawiamy.

Od czego zacząć planowanie wesela w plenerze?

Przed przystąpieniem do planowania wesela w plenerze,

Czytaj więcej
Organizacja przyjęcia urodzinowego w domu

Urodziny – jedni uwielbiają, inni nie przepadają, jednak nie można odmówić im uroku. W końcu to dzień, w którym pojawiliśmy się na świecie. I choć nie zawsze świętowanie musi być huczne, to jeśli już zaplanujemy wydarzenie, warto zadbać o każdy jego szczegół. Przyjęcia urodzinowe mogą mieć różną formę, na przykład odbywać się w formie luźnego spotkania towarzyskiego lub też wystawnej, tematycznej imprezy. Bez względu na charakter wydarzenia, niezbędne będą dekoracje i przydatne imprezowe gadżety. Szczególnie gdy urodziny organizowane są w domu.

Czytaj więcej
Baby shower – dekoracje na przyjęcie

Wiele trendów i nietypowych świąt, które obchodzone są w innych krajach, sukcesywnie przenika do naszej kultury, na stałe znajdując w niej dla siebie miejsce. Tak stało się m.in. ze świętem Halloween, a także… Baby Shower, inaczej nazywane bociankowym. Czym jest to święto, w jaki sposób się je obchodzi i jakie dekoracje mogą okazać się przydane do organizacji tego typu przyjęcia?

Jak sama nazwa wskazuje, jest to przyjęcie wyprawiane na cześć przyszłej mamy i jej wkrótce narodzonego dziecka.

Czytaj więcej
Gadżety na wieczór Panieński

Czy pierścionek zaręczynowy zabłysnął na Twoim palcu i już Ci niosą suknię z welonem? To znak, by zacząć planować wieczór Panieński! I choć zwykle organizowany jest przez świadkową oraz najbliższe dla Panny Młodej koleżanki, to warto podsunąć im kilka pomysłów na gadżety na wieczór Panieński. Oczywiście bardzo często zdarza się tak, że to przyszła Panna Młoda samodzielnie organizuje to wydarzenie. Jeśli jesteś jedną z nich, to z całą pewnością informacje zawarte w tym artykule okażą się pomocne podczas planowania.

Czytaj więcej
Pamiątkowe prezenty z okazji chrztu

Na co dzień doświadczmy wielu przeróżnych uroczystości, które są świetną okazją do tego, by podarować prezent osobom, na których cześć wyprawiane jest przyjęcie. Należą do nich wydarzenia świeckie, jak urodziny, imieniny, świętowanie zakończenia szkoły czy obrony magisterskiej, dzień mamy i dzień taty, czy dzień babci i dziadka. Jednak do szerokiego wachlarza uroczystości należy zaliczyć również obrzędy kościelne, takie jak sakrament chrztu, komunii, bierzmowania czy małżeństwa. Niezaprzeczalnie wiążą się one świętowaniem w gronie najbliższych– w przypadku ślubu – zdecydowanie bardziej hucznym,

Czytaj więcej
Komunia – organizacja przyjęcia w domu

Przyjmowanie sakramentów nierzadko wiąże się z organizacją przyjęć. Chrzciny, komunia święta czy ślub to ważne wydarzenia, które często są organizowane w restauracjach czy w salach bankietowych. Jednak z powodu pandemii coraz częściej spotkania z okazji ważnych wydarzeń przenoszone są do domów, co jest jedyną realną szansą na ich organizację.  Planujesz przyjęcie w domu z okazji pierwszej Komunii Świętej swojego dziecka? Przedstawiamy garść wskazówek, które z całą pewnością pomogą w jego organizacji.

Po pierwsze – zaproszenia

Komunia to wydarzenie,

Czytaj więcej

SZYBKA DOSTAWA

DORADZTWO ŚLUBNE

MOŻLIWOŚĆ ZWROTÓW

503-075-058 | 502-731-331

X