Sposoby podziękowań rodzicom na weselu

Sposoby podziękowań rodzicom na weselu

Zawarcie związku małżeńskiego to wielkie święto miłości, a także formalne połączenie dwóch rodzin w jedną, całkiem nową. To właśnie wtedy szczególnie drobiazgowo docenia się, a także dziękuje rodzicom i dziadkom, że kiedyś oni zdecydowali się stworzyć swoje rodziny, których państwo młodzi stali się owocem. Podziękowanie dla rodziców jest nieodłącznym elementem każdego przyjęcia weselnego. Często też jest to forma wyrażenia wdzięczności za ich wkład w przygotowanie całego wydarzenia. Warto, aby prezenty dla rodziców były przemyślane i w jak największym stopniu sprawiły im przyjemność. Nie masz pomysłu na to, w jakiej formie przygotować podziękowania dla rodziców? Poniżej prezentujemy garść inspiracji.

Pomysły na podziękowania dla rodziców

Na początku zastanów się, czy prezent ma być symboliczny i pamiątkowy, czy raczej praktyczny. Jego ostateczna forma zależy też m.in. od budżetu przeznaczonego na ten cel. Bez względu na to, który wariant wybierzesz, warto zachować personalizowaną formę. Z całą pewnością rodzice docenią fakt, że prezent został przygotowany od serca, nawet jeśli elementem pamiątkowym będzie drobny grawer na pudełku. Istotnym czynnikiem, który warto wziąć pod uwagę, jest również fakt, czy przygotowujemy wspólny prezent dla obojga rodziców, czy też dwa osobne – oddzielny dla mamy i dla taty.

Pamiątkowe prezenty dla rodziców

W relacji z rodzicami bardzo często wystarczy drobny gest, który sprawi, że poczują się docenieni. Nie potrzebne są okazałe bukiety, wystawne prezenty czy drogie alkohole. Jeżeli chcesz sprawić rodzicom radość, a jednocześnie wywołać u nich wzruszenie, postaw na…

Obraz w postaci drzewka z sentencjami

Plakat w formie podobrazia nałożonego na drewnianą ramę wypełniony piękną grafiką wyciętą laserowo to elegancki i pamiątkowy prezent dla rodziców na ślubie. Wypełnijcie drewniane elementy tym, za co chcecie podziękować wraz z narzeczonym/narzeczoną. Taki prezent nieustannie będzie przypominać rodzicom, dlaczego są dla Was ważni.

Podziękowania dla Rodziców drewniane drzewko z grawerem

Drzewo lub roślina z pamiątkową tabliczką

Kwiaty zwiędną, ale drzewka ogrodowe czy rośliny doniczkowe przetrwają znacznie dłużej i będą przypominać o dniu Waszego ślubu przez wiele lat. Jeżeli Wasi rodzice mieszkają w domu prywatnym i posiadają miejsce w ogrodzie, aby posadzić na jego terenie roślinę, warto rozważyć zakup drzewka jako forma podziękowania dla rodziców. W zależności od wybranego rodzaj drzewko będzie stawać się coraz większe. Podobna sytuacja dzieje się podczas ślubu – rodzina powiększa się i rozrasta z czasem jak drzewo. Taka symbolika z całą pewnością przypadnie do gustu niejednemu rodzicowi. Dołącz do prezentu personalizowana tabliczkę lub umieść drzewko w drewnianej skrzynce z grawerem – taki zestaw będzie idealnym prezentem dla rodziców, przede wszystkim dla pasjonatów ogrodnictwa.

Skrzynka dla Rodziców drewniana, szlifowana

Fotoksiążka pełna wspomnień

Kolejnym, bardzo miłym i pamiątkowym prezentem może być fotoksiąkżka wypełniona zdjęciami pary młodej od czasów dzieciństwa, aż do dnia ślubu. Taka forma podziękowań pozwoli zatrzymać wspomnienia w pięknej, drukowanej formie, a nowym rodzicom (teściom) poznać lepiej zięcia/synową.

Praktyczne prezenty dla rodziców

Książka ulubionego autora, zegarek, butelka dobrego wina, kolacja w restauracji, a może voucher do spa? Możliwości jest naprawdę sporo. Bez względu na Twój wybór, zadbaj o to, by prezent opakować w niestandardowy sposób. Drewniana szkatułka z dedykacją idealnie sprawdzi się jako opakowanie na voucher, kartę podarunkową czy bilety lotnicze na podróż.

Chcesz sprezentować butelkę wina, whisky lub koniak? Wybierz drewnianą skrzynkę z grawerem i personalizowaną treścią. Takie opakowanie z całą pewnością będzie bardziej nieszablonowe i oryginalne, aniżeli klasyczna i ogólnodostępna torebka prezentowa.

Skrzynki na wino z grawerem WZÓR 20 dla Świadków Gości Pary Młodej

Pomysły na podziękowania dla rodziców, nawet te najlepsze powinny być finalnie dopasowane do preferencji obdarowanych osób. Nie każdy ucieszy się z tego samego. W przypadku gdy jest to podziękowanie za trud wychowania i wsparcie w życiu, warto, aby jednak prezent był jak najbardziej trafiony.

SZYBKA DOSTAWA

DORADZTWO ŚLUBNE

MOŻLIWOŚĆ ZWROTÓW

503-075-058 | 502-731-331

X