Prezenty dla gości weselnych

W dniu ślubu i przyjęcia weselnego nie tylko Para Młoda otrzymuje prezenty, ponieważ bardzo często narzeczeni przygotowują dla swoich gości, światków oraz rodziców specjalne podarunki – czy to bardziej okazałe i personalizowane, czy też drobniejsze, ale również pięknie zapakowane. Możliwości, jeśli chodzi o formę prezentów, jest wiele. Niekiedy są to ciasta weselne, innym razem weselny alkohol, a w jeszcze innym przypadku doniczka z rośliną. Wszystko zależy oczywiście od motywu przyjęcia weselnego oraz od budżetu Pary Młodej.

Czytaj więcej
Garden party – przyjęcie urodzinowe w ogrodzie

Okres wiosenno-letni sprzyja organizacji wydarzeń w plenerze. W Polsce szczególnie popularne są spotkania przy grillu, jednak w przypadku organizacji przyjęcia urodzinowego warto pójść bardziej w motyw garden party, który wcale nie musi przybrać formy typowego „grilla”, a raczej wydarzenia swobodnego, lekkiego, z dużą ilością kolorowych, letnich i świeżych koktajli oraz przekąsek. Nie bez znaczenia są też dekoracje i gadżety, które zaaranżują przestrzeń, wyznaczą strefy w ogrodzie, a także zaakcentują, że wydarzenie zostało zorganizowane w celu świętowania kolejnego roku życia solenizanta lub solenizantki.

Czytaj więcej
Sezonowe dekoracje ślubne – jesień i zima

Pory roku bardzo mocno wpływają na trendy weselne i dobór elementów dekoracyjnych, kolorystyki i rodzajów kwiatów. W niniejszym artykule kontynuujemy tematykę sezonowych dekoracji ślubnych, tym razem omawiając aranżacje charakterystyczne dla okresu jesieni i zimy. Na jaki styl postawić i jakie kwiaty wybrać opracowując motyw przewodni przyjęcia weselnego?

Jesienne biesiadowanie

Jesienią warto sięgać po motyw rustykalny, dla którego w tym okresie jest dostępnych najwięcej naturalnych dekoracji. Polne kwiaty, wrzosy, źdźbła traw i kłosy zboża,

Czytaj więcej
Złote dekoracje na przyjęciu weselnym – postaw na glamour

Nie każde przyjęcie weselne musi być zorganizowane wg motywu przewodniego, jednak warto, aby wśród dekoracji powielały się te same kolory, czy drobne detale, które sprawią, że całość będzie spójna. Takim elementem może być kolor złoty. Będzie świetnie współgrać zarówno z jasnymi, jak i z ciemnymi kolorami, a każda aranżacja uwzględniająca złoto, nabierze bardziej szlachetnego sznytu. Jakie dodatki w kolorze złotym zastosować,  a także czy pójść bardziej w detal, czy w kierunku podejścia maksymalistycznego? Poruszyliśmy ten temat w niniejszym artykule.

Czytaj więcej
Sezonowe dekoracje ślubne – wiosna i lato

Pory roku mogą być wyznacznikiem w planowaniu weselnych dekoracji sali, a to dlatego, że różnią się od siebie dostępnością rodzajów kwiatów i ich ceną, a także tradycjami obowiązującymi w danej części roku (np. Święta Bożego Narodzenia). Również aura za oknem wyznacza kierunki, które oczywiście można uwzględnić podczas planowania, lub też nie. Jednak wybór sezonowych dekoracji, może wpłynąć pozytywnie na budżet, bądź też umożliwi łatwiejszy dostęp do niektórych rodzajów kwiatów, roślin, czy też owoców i warzyw.

Czytaj więcej
Czym do ślubu–samochód, bryczka, a może motocykl?

Na długiej liście weselnych spraw do załatwienia znajduje się m.in. wybór transportu dla nowożeńców. Decyzja ta należy zwykle do Pana Młodego, choć i w tym przypadku niemały udział w wyborze ma również Panna Młoda. Dylemat jest spory, ponieważ rodzaj pojazdu zależy w dużej mierze nie tylko od stylu przyjęcia weselnego, ale również od drogi koniecznej do pokonania, rodzaju jej nawierzchni czy też rodzaju sukni Panny Młodej. Który transport wybrać, by był wygodny oraz pasował do motywu przewodniego przyjęcia weselnego?

Czytaj więcej
Atrakcje dla dzieci na weselu

Przyjęcie weselne może być świetną zabawą nie tylko dla dorosłych, ale też dla dzieci. Trzeba pamiętać o tym, że nie wystarczy im siedzenie przy stole czy tańczenie na parkiecie. Warto wobec tego zadbać o dodatkowe atrakcje, aby żaden gość nie czuł się pominięty. Dorośli mają inne poczucie humoru i bawią ich inne rzeczy niż dzieci. Jeśli mali goście weselni nie mają się nudzić, to trzeba zaplanować i zorganizować dla nich odpowiednią rozrywkę. Na szczęście obecnie można liczyć na szeroki wachlarz wyboru,

Czytaj więcej
Konsultant ślubny – czy warto korzystać z takich usług?

Organizacja ślubów i wesel, zwłaszcza tych hucznych, jest ogromnym wyzwaniem organizacyjnym. Lista gości, catering, oprawa muzyczna, wszelkiego rodzaju dodatki i dekoracje, a do tego tort, kwiaty no i oczywiście suknia – lista spraw do załatwienia jest całkiem długa. Aby mieć pewność, że wszystko zostało dopięte na ostatni guzik, a wasze wesele będzie dokładnie takie, jak sobie marzyliście, warto skorzystać z pomocy konsultanta ślubnego.

Kim jest konsultant ślubny i na czym polega jego praca?

Czytaj więcej
Najciekawsze atrakcje weselne dla gości

Wesele stanowi znakomitą okazję do wspólnego celebrowania i świętowania dnia zaślubin. Jego wyjątkowość wymaga oprawy w postaci muzyki, dekoracji oraz smakowitego menu. Oprócz tradycyjnych elementów warto zwrócić uwagę na najciekawsze atrakcje weselne dla gości. Dzięki nim przyjęcie nabiera niepowtarzalnego oraz magicznego charakteru.

Pyszne atrakcje dla smakoszy

Strefy kulinarne cieszą się ogromnym zainteresowaniem na rynku ślubnym. Przybyli goście mają możliwość spróbowania różnorodnych smaków i odkrywania pysznych połączeń. Wśród dostępnych propozycji zdecydowanie wyróżniają się stanowiska z lodami tajskimi.

Czytaj więcej
Oprawa muzyczna ślubu – jak wybrać odpowiednie rozwiązanie?

Ślub oraz przyjęcie weselne są jednymi z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego dorosłego człowieka. Przygotowania do tych wydarzeń trwają często długo, ponieważ wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. Trzeba podjąć mnóstwo decyzji, między innymi dotyczących tego, jaka oprawa muzyczna imprezy będzie najlepszym wyborem. Czy zdecydować się na DJ-a, zespół muzyczny czy wokalistę? Poniżej kilka podpowiedzi i wskazówek dla osób, które właśnie rozważają każdą z tych alternatyw.

Doskonała oprawa muzyczna ślubu

Gdy myśli się o przyjęciu ślubnym,

Czytaj więcej

SZYBKA DOSTAWA

DORADZTWO ŚLUBNE

MOŻLIWOŚĆ ZWROTÓW

503-075-058 | 502-731-331

X