Dekoracje ślubne

Dekorak/ Styczeń 1, 2017/ Dodatki do ślubu

Planujecie ślub i chcecie, by był on dokładnie taki, o jakim marzycie? Na waszym stoliku nocnym piętrzą się ślubne poradniki, z uporem przeglądacie zdjęcia i relacje z najsłynniejszych wesel świata i nadal nie wiecie jakie dekoracje na ślub będą tymi, które idealnie wpiszą się w wasz pomysł i będą modne?

Sklep ślubny – co można w nim kupić?

Dekorak/ Grudzień 30, 2016/ Dodatki do ślubu

Kiedy dwoje ludzi postanawia, że ich miłość zostanie przypieczętowana uroczystym „tak”, niemal natychmiast ruszają pierwsze przygotowania do ślubu. Kochamy śluby i wesela, niezmiennie uważamy je za najradośniejsze uroczystości, na których nie może niczego, ani nikogo zabraknąć. Kiedyś — w czasach naszych babć — organizacja nie była może łatwiejsza, ale z pewnością nie była tak wymagająca, jak teraz. Jak zorganizować perfekcyjny ślub i nie zbankrutować? Podpowiemy!

Jak skutecznie zorganizować i zaplanować ślub? Poznaj terminarz ślubny!

Dekorak/ Listopad 2, 2016/ Dodatki do ślubu

W naszym życiu jest kilka momentów, które śmiało mogą być nazwane przełomowymi. Jedną z nich jest bez wątpienia ślub i wesele. O ile sporo innych wiele znaczących dla nas chwil ma spontaniczny charakter, o tyle ślub wraz z weselem wymagają ogromnych przygotowań. Pamiętajmy, że to nie tylko wynajęcie sali i rozesłanie zaproszeń. Musimy również wykonać mnóstwo innych, drobnych czynności, które razem dadzą oszałamiający efekt i uczynią nas szczęśliwymi ludźmi w tym szczególnym dniu.

Zaproszenia ślubne na twoje wesele

Dekorak/ Październik 16, 2016/ Zaproszenia ślubne

Czas przygotowania do wesela to niezwykle intensywny okres, podczas którego załatwiamy tysiące spraw. Od większych, takich jak wynajem sali, przez mniejsze jak solidny fotograf, aż po te całkiem małe, ale jakże ważne, jak na przykład zaproszenia ślubne.

Fotograf na ślub – jak go wybrać?

Dekorak/ Wrzesień 1, 2016/ Dodatki do ślubu

Ślub dla każdej młodej pary jest wyjątkowym wydarzeniem w życiu, jakie koniecznie warto dopracować do perfekcji. Niestety ślub mija bardzo szybko, później jedyne co zostaje nowożeńcom to wspaniałe wspomnienia i oczywiście zdjęcia pamiątkowe, niekiedy film weselny. Dlatego należy dopełnić wszelkich starań, aby ta pamiątka po uroczystości zaślubin oraz wesela stanowiła pamiątkę na całe życie, do której para młoda będzie zawsze chętnie wracać.

Nowoczesny czy zabytkowy samochód na wesele

Dekorak/ Sierpień 25, 2016/ Dodatki do ślubu

Jeżeli wciąż masz wątpliwości jaki wybrać samochód na wesele, koniecznie powinieneś poprosić o poradę rodziców oraz świadków. Ich porady mogą być znaczące ponieważ samochód, jakim będzie przemieszczać się młoda para stanowi swoistą wizytówkę ich najważniejszego dnia w życiu. Poszukajcie różnych modeli oraz wspólnie pomyślcie, co jest lepsze dla was samych oraz gości weselnych, podziwianie współczesnego oraz eleganckiego auta, bądź rzadkiego zabytkowego pojazdu.

Jak wybrać obrączki ślubne?

Dekorak/ Sierpień 23, 2016/ Biżuteria na ślub

Dobór obrączek ślubnych niestety nie należy do prostych spraw, chociaż sporo osób uważa zupełnie inaczej. Koniecznie warto pamiętać o zdecydowaniu się na odpowiedni kolor oraz próbę złota, pomyśleć o kwestii wykonania grawerów imion, daty ślubu bądź jeszcze innego napisu.

Pomysły na podziękowania dla rodziców

Dekorak/ Sierpień 22, 2016/ Dodatki do ślubu

Klasyczne podziękowania dla rodziców pary młodej w postaci bogatych bukietów kwiatów zawsze będą dobrym rozwiązaniem, gdyż wszyscy chętnie przyjmują kwiaty. Jednakże wiele osób jest już znudzonych otrzymywaniem podziękowań w postaci kwiatów. Warto pomyśleć w jaki inny sposób można okazać swą wdzięczność za wychowanie oraz organizację ślubu. Poniżej znajdą się wybrane alternatywy dotyczące podziękowań dla rodziców weselnych.

Strój dla Pana Młodego – Rodzaje garniturów

Dekorak/ Sierpień 4, 2016/ Strój na wesele

Strój dla Pana Młodego odgrywa bardzo istotną rolę i każdy Pan Młody powinien zadbać o każdy jego szczegół. Z pewnością warto pamiętać nie tylko o samym garniturze, lecz również o dodatkach czyli biżuterii męskiej. 

Biżuteria ślubna dla Pana młodego

Dekorak/ Lipiec 28, 2016/ Biżuteria na ślub

Strój panny młodej jest zwykle na tyle zdobny i bogaty w przeróżne błyskotki, że może ona całkowicie obejść się bez dodatków oraz biżuterii. Przeciwnie jest w przypadku stroju pana młodego, który wręcz wymaga zastosowania chociażby filigranowych biżuteryjnych dodatków. Warto poznać zatem tajniki ich doboru oraz noszenia.