Atrakcje dla dzieci na weselu

Atrakcje dla dzieci na weselu

Przyjęcie weselne może być świetną zabawą nie tylko dla dorosłych, ale też dla dzieci. Trzeba pamiętać o tym, że nie wystarczy im siedzenie przy stole czy tańczenie na parkiecie. Warto wobec tego zadbać o dodatkowe atrakcje, aby żaden gość nie czuł się pominięty. Dorośli mają inne poczucie humoru i bawią ich inne rzeczy niż dzieci. Jeśli mali goście weselni nie mają się nudzić, to trzeba zaplanować i zorganizować dla nich odpowiednią rozrywkę. Na szczęście obecnie można liczyć na szeroki wachlarz wyboru, jedynym ograniczeniem jest własna kreatywność.

Godne polecenia atrakcje dla dzieci na weselu

Organizując wesele, zawsze trzeba mieć na uwadze rozkład stołów, aby znaleźć dla każdego odpowiednie miejsce. W przypadku dzieci warto rozważyć osobny stół, który będzie przeznaczony wyłącznie dla nich. Jeśli na weselu będą dzieci w podobnym wieku, to taki prywatny stoik stanowi dla nich idealną opcję. Oczywiście trzeba zadbać o to, aby zaaranżować stolik zgodnie z preferencjami i potrzebami młodych gości. Nie można zapomnieć o kolorowych dekoracjach, smacznych przekąskach, różnych akcesoriach typu kolorowanki czy gry planszowe. Nie trzeba ograniczać się wyłącznie do stolika, ale wygospodarować osobny kącik do zabaw. Zawsze powinien też ktoś czuwać nad dziećmi, można też zatrudnić animatora, który zapewni wspaniałą rozrywkę. Będzie to duże odciążenie dla rodziców, zyskają więcej czasu dla siebie. Dorośli będą mogli w pełni oddać się dobrej zabawie, bez martwienia się o swoje dzieci, ciągłego szukania ich wzrokiem i pilnowania. Doświadczony animator dobrze wie, jak rozweselić dzieci i sprawić, że wesele będzie dla nich niezapomnianym przeżyciem.

Na weselu nie może zabraknąć kolorowanek, rysowanek i klocków, szczególnie jeśli wśród gości znajdą się małe dzieci. Wyzwania artystyczne to bardzo lubiana czynność, wystarczy wyznaczyć osobny stolik, na którym znajdą się wszystkie materiały do zabawy. Świetną opcją zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych, jest fontanna czekoladowa. Obok takiej atrakcji nie da się przejść obojętnie. Wystarczy położyć obok różne przekąski do zatapiania w płynnej i aromatycznej czekoladzie typu owoce, rurki, pianki, chrupki, ciastka itd. Idealnie sprawdzi się także fotobudka na wesele, czyli sposób na wspaniałą zabawę dla każdego, małe dzieci uwielbiają się przebierać i używać wielorakich gadżetów. Przy okazji mogą wszystko uwiecznić, robiąc śmieszne zdjęcia, które pozostaną wspaniałą pamiątką. Najlepszym rozwiązaniem będzie zainwestowanie w dwa osobne stanowiska, dla dzieci i dorosłych, dostosowując je do potrzeb wiekowych użytkowników. Można też wręczyć dzieciom aparat fotograficzny jednorazowy lub natychmiastowy typu instax. Będą mogły wcielić się w rolę fotografa, co będzie dla nich wspaniałą zabawą.

Jaką rozrywkę zapewnić młodym gościom weselnym?

Na imprezę weselną można wynająć klauna, który rozbawi dzieci, zrobi cyrkowe show. Magicy i iluzjoniści także będą mile widziani, podobnie jak anioły na szczudłach. Kolejną atrakcją będzie dla dziecka mim, w przypadku którego można bawić się w kalambury, dzięki czemu czas zdaje się płynąć w zawrotnym tempie. Na weselu przydadzą się dmuchane place zabaw, szczególnie jeśli odbywa się na zewnątrz. Dzieci będą zachwycone możliwością zabawy w zamku, skakania na trampolinie, poruszania się w basenie wypełnionym kolorowymi piłeczkami, zjeżdżania na zjeżdżalni. Jako że dzieci są żywiołowe i wszędzie ich pełno, warto dać im możliwość spożytkowania energii. Inną opcją będzie zainwestowanie w różne kostiumy dla dzieci i tematyczne dodatki, dzięki czemu będą one mogły poczuć się jak na balu przebierańców, wcielić w ulubione postaci z bajek. Kostiumów nie trzeba nawet kupować, można je wypożyczyć, co będzie dużą oszczędnością pieniędzy. Dzieci docenią też rozrywkę w postaci malowania twarzy, oczywiście specjalnymi farbkami. Warto wyznaczyć osobę, która zajmie się robieniem makijażu dzieciom. Niekoniecznie trzeba od razu zatrudniać profesjonalną makijażystkę zajmującą się wizażem artystycznym dzieci. Animator czy opiekunka również będzie dobrym wyborem. Godnymi polecenia atrakcjami na wesele dla dzieci są piniata wypełniona słodyczami, balony z helem, kino plenerowe, teatrzyk dla dzieci, bańki mydlane.

SZYBKA DOSTAWA

DORADZTWO ŚLUBNE

MOŻLIWOŚĆ ZWROTÓW

503-075-058 | 502-731-331

X