Czym do ślubu–samochód, bryczka, a może motocykl?

Czym do ślubu–samochód, bryczka, a może motocykl?

Na długiej liście weselnych spraw do załatwienia znajduje się m.in. wybór transportu dla nowożeńców. Decyzja ta należy zwykle do Pana Młodego, choć i w tym przypadku niemały udział w wyborze ma również Panna Młoda. Dylemat jest spory, ponieważ rodzaj pojazdu zależy w dużej mierze nie tylko od stylu przyjęcia weselnego, ale również od drogi koniecznej do pokonania, rodzaju jej nawierzchni czy też rodzaju sukni Panny Młodej. Który transport wybrać, by był wygodny oraz pasował do motywu przewodniego przyjęcia weselnego?

Sportowy, ekskluzywny samochód z wypożyczalni

To zdecydowanie opcja dla fanów motoryzacji, który nie wyobrażają sobie w tym ważnym dniu pojechać samochodem, którym poruszają się na co dzień. Oczywiście istnieje możliwość wypożyczenia sportowego auta z wypożyczalni, jednak należy pamiętać, że koszt takiej usługi może być znacznym dodatkowym obciążeniem przy wszystkich innych wydatkach związanych ze ślubem. Warto jednak nadmienić, że te wszystkie dopracowane do perfekcji bukiety ślubne, kokardy na krzesłach czy płatki róż wystrzelone w powietrze podczas wyjścia z kościoła są czymś, co ucieszy Pannę Młodą, ale nie będzie tak bardzo istotne dla Pana Młodego. To, co zdecydowanie ucieszy go bardziej, to sportowy samochód, którym będzie mógł zawieźć siebie i swoją wybrankę do ślubu. Jeśli nie macie możliwości wypożyczenia ekskluzywnego samochodu z wypożyczalni, być może ktoś bliski posiada taki pojazd i mógłby użyczyć go Wam w tym ważnym dniu? Z całą pewnością jest to rozwiązanie warte rozważenia.

Zabytkowy klasyk

Zabytkowe samochody mają swój niepowtarzalny styl i charakter, dlatego są często wybierane jako transport dla nowożeńców. Sprawdzą się w przypadku przyjęć weselnych zorganizowanych w eleganckim, klasycznym stylu. Będą pięknym elementem zdjęć ślubnych, szczególnie kadrów z momentu wsiadania lub wysiadania z samochodu. Istnieje bardzo dużo wypożyczalni, a także osób prywatnych, które udostępniają swoje samochody na taką okazję. Taki typ transportu to bardzo ekskluzywna opcja, ponieważ często taki pojazd prowadzony jest przez szofera – właściciela samochodu lub pracownika wypożyczalni. Z całą pewnością jadąc zabytkowym samochodem do ślubu, poczujecie się jak gwiazdy kina czy wysokiej rangi dyplomaci.

Dorożka lub bryczka

Taki sposób transportu będzie świetnym pomysłem szczególnie w górskich okolicznościach przyrody i świetnie sprawdzi się w przypadku wesel z motywem folkowym. Wypożyczenie bryczki lub dorożki będzie dobrym pomysłem przede wszystkim w sytuacji, gdy droga z kościoła na salę nie jest długa, a także w dniu, w którym pogoda jest piękna. W przypadku niekorzystnych warunków pogodowych taki wybór może nie być zbyt dobrym rozwiązaniem. Warto znacznie wcześniej uwzględnić możliwość wystąpienia takiej sytuacji, by znaleźć właściwą alternatywę.

Cos dla fanów dwóch kółek

Choć to mniej popularna opcja, to niektóre pary decydują się na przyjazd dwukołowym środkiem transportu – motocyklami lub rowerami. Zwykle wiąże się to z dzieleniem wspólnych pasji przez narzeczonych, którzy w taki sposób chcą uwzględnić swoje hobby i wykorzystać je jako jeden z elementów tego ważnego dnia. Warto nadmienić, że Młoda Para na rowerach czy motocyklach to widok dość nietypowy, ale niesamowicie fotogeniczny, dzięki czemu taki wybór może okazać się gwarantem pięknych zdjęć.

Własny samochód

Wiele par decyduje się na to, aby nie inwestować dodatkowych funduszy w nietypowy środek transportu, tylko by pojechać do ślubu własnym samochodem. Jeżeli posiadacie ładny i odpowiadający waszym preferencjom samochód lub jesteście z nim związani emocjonalnie, to pojechanie nim do ślubu będzie najlepszą decyzją, którą docenicie w przyszłości.

Bez względu na rodzaj transportu, warto delikatnie zaakcentować fakt, że wybrany samochód, bryczka czy motocykl to środek transportu świeżo upieczonych nowożeńców. Świetnie sprawdzą się w tym celu nieduże wiązanki kwiatów, tablice rejestracyjne z personalizacją lub napisem Młoda Para, a także balony i girlandy.

https://dekorak.pl/k/dekoracje-weselne/dekoracja-samochodu-slubnego/

SZYBKA DOSTAWA

DORADZTWO ŚLUBNE

MOŻLIWOŚĆ ZWROTÓW

503-075-058 | 502-731-331

X