Sposoby na powitanie gości na weselu

Ślub i wesele to rozbudowane przedsięwzięcie, w którym każdy detal ma znaczenie. Nie bez przyczyny ich organizacja jest niejednokrotnie poprzedzona wielomiesięcznymi przygotowaniami. Chociaż ślub z perspektywy Państwa Młodych jest najważniejszy – w końcu jest to moment, gdy narzeczeni powiedzą sobie sakramentalne TAK, to jednak dla gości znacznie istotniejszym, a raczej przyjemniejszym fragmentem całego wydarzenia jest przyjęcie weselne. Warto zatem dopracować każdy szczegół i zaplanować wcześniej jego przebieg. Zanim jednak zabawa na dobre się rozpocznie, kluczowym elementem jest powitanie gości weselnych.

Czytaj więcej
Ślub w stylu rustykalnym

Planowanie ślubu bardzo często rozpoczyna się od doboru motywu przewodniego wydarzenia. Ma to olbrzymie znaczenie już na etapie wyboru sali. Zdecydowana większość sal weselnych utrzymana jest w klasycznym, eleganckim stylu, a im bardziej sprecyzowane wymagania narzeczonych, tym więcej pojawia się trudności. Interesującym motywem wesela, który warto wziąć pod uwagę, jest styl rustykalny. Czym się charakteryzuje i jak dobrać dekoracje rustykalne?

Wesele w stylu rustykalnym

Jest to styl nawiązujący do motywów naturalnych,

Czytaj więcej
Ozdoby tortu weselnego – najlepsze propozycje

Torty ślubne już dawno wyszły poza ramy standardowego cukiernictwa i obecnie rozpatrywać je można wręcz w kategoriach dzieł sztuki. I choć te słodkie dzieła są ulotne, to ich smak i wygląd zapamiętać można na długo. Tort to ważny element każdego przyjęcia weselnego. Państwo Młodzi wspólnie w uroczysty sposób go kroją, a następnie częstują nim siebie nawzajem. Całość tego obrzędu poprzedzona jest uroczystą prezentacją tortu zebranym gościom. W związku z tym jego wygląd ma olbrzymie znaczenie.

Czytaj więcej
Dekoracje kościoła na ślub – czym się kierować wybierając dekoracje

Kiedy narzeczeni decydują się na organizację ślubu i wesela, w pierwszej chwili podejmują kluczowe decyzje związane z wyborem sali, cateringu, zespołu muzycznego, kamerzysty oraz fotografa. Jest to spowodowane koniecznością rezerwacji terminu tak, aby każdy usługodawca, którego chcemy zaangażować w tworzenie tego wydarzenia, był dostępny. Przygotowania ślubne rozpoczyna się później m.in. przez formalności kościelne, których zwykle nie realizuje się wcześniej niż rok przed datą ślubu. Jednak to właśnie ślub jest najważniejszym momentem dla Pary Młodej, dlatego nie warto zapominać o jego skrupulatnym przygotowaniu,

Czytaj więcej
Dekoracje stołu weselnego

Przyjęcie weselne, tuż po ceremonii zaślubin, to niewątpliwie jedno z najważniejszych wydarzeń dla Pary Młodej. Każda Para marzy, by jej dzień był idealny i dopięty w najmniejszym szczególe. Na weselu liczy się dobra muzyka, wspaniałe jedzenie, ale niezwykle ważnym elementem, który łączy wszystko w spójną całość, są dekoracje. Stoły weselne i stół pary młodej zasługują na szczególną uwagę. Co powinno znaleźć się na stołach i o czym należy pamiętać, dobierając artykuły ślubne do ich dekoracji?

Czytaj więcej
Wypożyczalnia dekoracji ślubnych – sprawdź co możesz wypożyczyć

Wesele to olbrzymie wydarzenie, a także spory wydatek. Wiele przyszłych par młodych decyduje się na jego samodzielną organizację i przygotowania. Z całą pewnością oddanie organizacji przyjęcia weselnego w ręce specjalistów ograniczy stres i odciąży narzeczonych w wielu ważnych zadaniach. Jednak samodzielna organizacja da sporo satysfakcji, a także pozwoli oszczędzić nieco gotówki. Oczywiście, w przypadku cateringu, oprawy muzycznej, fotografa czy kamerzysty, jesteśmy skazani na koszty stałe, których nie da się ograniczyć. Jednak przygotowując samodzielnie dekoracje ślubne,

Czytaj więcej

SZYBKA DOSTAWA

DORADZTWO ŚLUBNE

MOŻLIWOŚĆ ZWROTÓW

503-075-058 | 502-731-331

X