Dekoracje ślubne

Dekoracje ślubne

Planujecie ślub i chcecie, by był on dokładnie taki, o jakim marzycie? Na waszym stoliku nocnym piętrzą się ślubne poradniki, z uporem przeglądacie zdjęcia i relacje z najsłynniejszych wesel świata i nadal nie wiecie jakie dekoracje na ślub będą tymi, które idealnie wpiszą się w wasz pomysł i będą modne?

Zajrzyjcie do nas. Tak naprawdę nie potrzebujecie ani osób zajmujących się planowaniem wesel, ani kolejnej gazety — wystarczy wasza intuicja i doskonałe rozwiązanie, czyli sklep z dekoracjami ślubnymi.

Sprawdź naszą ofertę: Dekoracje na ślub

Absolutny hit — fotobudka

Absolutnym ‘must have’ oprawy ślubnej jest fotobudka. Zdecydowanie wyparła ona przydługawe filmy i tradycyjne fotografie. Zdjęcia z samego serca imprezy, wzbogacone wymyślnymi maskami i akcesoriami są nietuzinkowym przeżyciem i pamiątką dla wszystkich.

Stoły pełne szyku

Nie ważne czy chcecie, by wasze wesele miało tradycyjną czy nowoczesną oprawę. Ważne, by miało swój niepowtarzalny styl i smak. W ostatnim czasie prawdziwym hitem są naturalne dekoracje. Na suto zastawionych stołach nie ma zbyt wiele miejsca, więc płatki róż czy perłowe girlandy będą wyborną biżuterią dla całości. Przy tej sposobności warto także wybrać odpowiednie i korespondujące z obrusami i dekoracjami pokrowce na krzesła. Dodajmy, że zamiast tradycyjnych obrusów modniejszym rozwiązaniem jest dostojna organzyna.

Klasyka dekoracji

Wybierając dekoracje domu na ślub, nie można zapomnieć o tradycyjnych balonach, które w nowoczesnej formule mogą same w sobie stanowić efektowną aranżację. Różnokolorowe, o rozmaitych kształtach i aplikacjach spersonalizują ten wyjątkowy czas.

W wielkim stylu

Od kilkudziesięciu lat ślubna etykieta nakazuje, by wskazać miejsce gościom. Prostym i jednocześnie pozwalającym na elegancję elementem są winietki, które niejako stylem korespondują z zaproszeniami, a później z podziękowaniami dla gości. Fantastycznym pomysłem są ażurowe winietki umieszczone na kieliszkach. Krzykiem weselnej aranżacji jest planer rozmieszczenia gości, który ustawia się tuż przed wejściem. Wyglądem może przypominać teatralny afisz i dodawać szczypty luksusu dla wyróżnionych.

Nietuzinkowe ozdoby

Niektóre elementy stanowiące ślubną aranżację mogą zostać z nami na dłużej. Warto zainwestować w szykowne wazony, kryształowe zawieszki i intrygujące szklane à la bombki, w których przepięknie będą prezentowały się małe bukieciki. Szklane dekoracje domu na ślub dodadzą blasku i odrobiny królewskiej ekstrawagancji mieniącej się w blasku ślubnych świec.

Słodycz miłości

Pod tym tematem kryje się kącik słodkości — równie modny co wspomniana na samym początku fotobudka. Słodki barek to smakowita dekoracja, którą z łatwością można przygotować, sięgając po ulubione smakołyki oraz frywolne dodatki np. karteczki z serduszkami wbijane w muffiny. Pamiętajmy także, że główna ozdoba naszego tortu nie musi wiać nudą! Możemy wybrać zabawne figurki nowożeńców w dziwnych, a nawet niedwuznacznych sytuacjach. Przy tej okazji zadbajmy także o gustowne pudełka na ciasta, które będziemy wręczali gościom.

Szczęście w lampionie

Chcąc, by nasze szczęście uniosło się wprost do nieba, wybierzmy latające lampiony. To piękne i niezapomniane dekoracje na ślub, które zapisują się w pamięci wszystkich uczestników wesela. Jeśli nasz ślub lub wesele odbywa się w miejscu, w którym jest jezioro czy basen, koniecznie zainwestujmy w lampiony pływające.

SZYBKA DOSTAWA

DORADZTWO ŚLUBNE

MOŻLIWOŚĆ ZWROTÓW

503-075-058 | 502-731-331

X