Prezenty dla gości weselnych

W dniu ślubu i przyjęcia weselnego nie tylko Para Młoda otrzymuje prezenty, ponieważ bardzo często narzeczeni przygotowują dla swoich gości, światków oraz rodziców specjalne podarunki – czy to bardziej okazałe i personalizowane, czy też drobniejsze, ale również pięknie zapakowane. Możliwości, jeśli chodzi o formę prezentów, jest wiele. Niekiedy są to ciasta weselne, innym razem weselny alkohol, a w jeszcze innym przypadku doniczka z rośliną. Wszystko zależy oczywiście od motywu przyjęcia weselnego oraz od budżetu Pary Młodej.

Czytaj więcej
Sezonowe dekoracje ślubne – jesień i zima

Pory roku bardzo mocno wpływają na trendy weselne i dobór elementów dekoracyjnych, kolorystyki i rodzajów kwiatów. W niniejszym artykule kontynuujemy tematykę sezonowych dekoracji ślubnych, tym razem omawiając aranżacje charakterystyczne dla okresu jesieni i zimy. Na jaki styl postawić i jakie kwiaty wybrać opracowując motyw przewodni przyjęcia weselnego?

Jesienne biesiadowanie

Jesienią warto sięgać po motyw rustykalny, dla którego w tym okresie jest dostępnych najwięcej naturalnych dekoracji. Polne kwiaty, wrzosy, źdźbła traw i kłosy zboża,

Czytaj więcej
Złote dekoracje na przyjęciu weselnym – postaw na glamour

Nie każde przyjęcie weselne musi być zorganizowane wg motywu przewodniego, jednak warto, aby wśród dekoracji powielały się te same kolory, czy drobne detale, które sprawią, że całość będzie spójna. Takim elementem może być kolor złoty. Będzie świetnie współgrać zarówno z jasnymi, jak i z ciemnymi kolorami, a każda aranżacja uwzględniająca złoto, nabierze bardziej szlachetnego sznytu. Jakie dodatki w kolorze złotym zastosować,  a także czy pójść bardziej w detal, czy w kierunku podejścia maksymalistycznego? Poruszyliśmy ten temat w niniejszym artykule.

Czytaj więcej
Sezonowe dekoracje ślubne – wiosna i lato

Pory roku mogą być wyznacznikiem w planowaniu weselnych dekoracji sali, a to dlatego, że różnią się od siebie dostępnością rodzajów kwiatów i ich ceną, a także tradycjami obowiązującymi w danej części roku (np. Święta Bożego Narodzenia). Również aura za oknem wyznacza kierunki, które oczywiście można uwzględnić podczas planowania, lub też nie. Jednak wybór sezonowych dekoracji, może wpłynąć pozytywnie na budżet, bądź też umożliwi łatwiejszy dostęp do niektórych rodzajów kwiatów, roślin, czy też owoców i warzyw.

Czytaj więcej
Czym do ślubu–samochód, bryczka, a może motocykl?

Na długiej liście weselnych spraw do załatwienia znajduje się m.in. wybór transportu dla nowożeńców. Decyzja ta należy zwykle do Pana Młodego, choć i w tym przypadku niemały udział w wyborze ma również Panna Młoda. Dylemat jest spory, ponieważ rodzaj pojazdu zależy w dużej mierze nie tylko od stylu przyjęcia weselnego, ale również od drogi koniecznej do pokonania, rodzaju jej nawierzchni czy też rodzaju sukni Panny Młodej. Który transport wybrać, by był wygodny oraz pasował do motywu przewodniego przyjęcia weselnego?

Czytaj więcej
Najciekawsze atrakcje weselne dla gości

Wesele stanowi znakomitą okazję do wspólnego celebrowania i świętowania dnia zaślubin. Jego wyjątkowość wymaga oprawy w postaci muzyki, dekoracji oraz smakowitego menu. Oprócz tradycyjnych elementów warto zwrócić uwagę na najciekawsze atrakcje weselne dla gości. Dzięki nim przyjęcie nabiera niepowtarzalnego oraz magicznego charakteru.

Pyszne atrakcje dla smakoszy

Strefy kulinarne cieszą się ogromnym zainteresowaniem na rynku ślubnym. Przybyli goście mają możliwość spróbowania różnorodnych smaków i odkrywania pysznych połączeń. Wśród dostępnych propozycji zdecydowanie wyróżniają się stanowiska z lodami tajskimi.

Czytaj więcej
Planowanie wesela w plenerze – jak zacząć?

Wesele w sielskim plenerze to coś, o czym marzy wiele par. Niestety wiele z nich rezygnuje z marzenia w obawie, że nie poradzi sobie z jego organizacją. Tymczasem planowanie wesela w plenerze, choć bywa nieco ryzykowne, jest procesem, którego efekt końcowy może być oszałamiający. Warto więc podjąć to wyzwanie, nawet jeśli się go nieco obawiamy.

Od czego zacząć planowanie wesela w plenerze?

Przed przystąpieniem do planowania wesela w plenerze,

Czytaj więcej
Przygotowania do ślubu – 3 rzeczy, o których musisz pamiętać

Ślub to wyjątkowa uroczystość. Każda panna młoda chce, by był on bajkowy i przebiegł bez żadnych komplikacji. Dlatego też często przygotowania do ślubu trwają bardzo długo i są niezwykle szczegółowe. Jednak czasami można się w nich pogubić. Można zapomnieć o detalu, który położy się cieniem na perfekcyjnym weselu. Dlatego też przedstawimy Ci trzy rzeczy, o których musisz pamiętać, planując swój ślub.

Wybierz dobre miejsce

Szczególnym problemem jest wybranie odpowiedniej sali weselnej.

Czytaj więcej
Świece jako dodatek na stołach weselnych

Świeże kwiaty, numery lub oznaczenia stołów, winietki czy drobne upominki dla gości- to elementy znajdujące się na stołach weselnych. Jednak nie warto zapominać o jednym niezwykle ważnym szczególe – o świecach. To one są gwarancją romantycznej atmosfery i niesamowicie podkreślają charakter wydarzenia. Ten dodatek może być zastosowany w różnej formie. Sprawdź, jakie są możliwości oraz który rodzaj świec najbardziej pasuje do wybranego przez Ciebie stylu przewodniego przyjęcia.

Klasycznie i elegancko – świece stożkowe

Głęboka zieleń,

Czytaj więcej
Dekoracje stołu weselnego Pary Młodej

Wyjątkowa Para wieczoru to wyjątkowe dekoracje stołu! Stół Pary Młodej powinien nieco wyróżniać się na tle pozostałych nakryć przygotowanych dla gości, ponieważ to miejsce, w którym siedzą świeżo upieczeni małżonkowie. Oczywiście nie jest to obowiązkowy krok – wszystko zależy od preferencji narzeczonych. Jeśli jednak zdecydujecie się na wyeksponowanie głównego stołu na przyjęciu weselnym, to warto zapoznać się z możliwymi do wykorzystania dekoracjami. Stół Pary Młodej często widnieje na zdjęciach i filmie ślubnym, a także podczas całego wydarzenia ze względu na Parę Młodą skupia wzrok wszystkich zaproszonych gości.

Czytaj więcej

SZYBKA DOSTAWA

DORADZTWO ŚLUBNE

MOŻLIWOŚĆ ZWROTÓW

503-075-058 | 502-731-331

X