Najciekawsze atrakcje weselne dla gości

Wesele stanowi znakomitą okazję do wspólnego celebrowania i świętowania dnia zaślubin. Jego wyjątkowość wymaga oprawy w postaci muzyki, dekoracji oraz smakowitego menu. Oprócz tradycyjnych elementów warto zwrócić uwagę na najciekawsze atrakcje weselne dla gości. Dzięki nim przyjęcie nabiera niepowtarzalnego oraz magicznego charakteru.

Pyszne atrakcje dla smakoszy

Strefy kulinarne cieszą się ogromnym zainteresowaniem na rynku ślubnym. Przybyli goście mają możliwość spróbowania różnorodnych smaków i odkrywania pysznych połączeń. Wśród dostępnych propozycji zdecydowanie wyróżniają się stanowiska z lodami tajskimi.

Czytaj więcej
Planowanie wesela w plenerze – jak zacząć?

Wesele w sielskim plenerze to coś, o czym marzy wiele par. Niestety wiele z nich rezygnuje z marzenia w obawie, że nie poradzi sobie z jego organizacją. Tymczasem planowanie wesela w plenerze, choć bywa nieco ryzykowne, jest procesem, którego efekt końcowy może być oszałamiający. Warto więc podjąć to wyzwanie, nawet jeśli się go nieco obawiamy.

Od czego zacząć planowanie wesela w plenerze?

Przed przystąpieniem do planowania wesela w plenerze,

Czytaj więcej
Przygotowania do ślubu – 3 rzeczy, o których musisz pamiętać

Ślub to wyjątkowa uroczystość. Każda panna młoda chce, by był on bajkowy i przebiegł bez żadnych komplikacji. Dlatego też często przygotowania do ślubu trwają bardzo długo i są niezwykle szczegółowe. Jednak czasami można się w nich pogubić. Można zapomnieć o detalu, który położy się cieniem na perfekcyjnym weselu. Dlatego też przedstawimy Ci trzy rzeczy, o których musisz pamiętać, planując swój ślub.

Wybierz dobre miejsce

Szczególnym problemem jest wybranie odpowiedniej sali weselnej.

Czytaj więcej
Świece jako dodatek na stołach weselnych

Świeże kwiaty, numery lub oznaczenia stołów, winietki czy drobne upominki dla gości- to elementy znajdujące się na stołach weselnych. Jednak nie warto zapominać o jednym niezwykle ważnym szczególe – o świecach. To one są gwarancją romantycznej atmosfery i niesamowicie podkreślają charakter wydarzenia. Ten dodatek może być zastosowany w różnej formie. Sprawdź, jakie są możliwości oraz który rodzaj świec najbardziej pasuje do wybranego przez Ciebie stylu przewodniego przyjęcia.

Klasycznie i elegancko – świece stożkowe

Głęboka zieleń,

Czytaj więcej
Dekoracje stołu weselnego Pary Młodej

Wyjątkowa Para wieczoru to wyjątkowe dekoracje stołu! Stół Pary Młodej powinien nieco wyróżniać się na tle pozostałych nakryć przygotowanych dla gości, ponieważ to miejsce, w którym siedzą świeżo upieczeni małżonkowie. Oczywiście nie jest to obowiązkowy krok – wszystko zależy od preferencji narzeczonych. Jeśli jednak zdecydujecie się na wyeksponowanie głównego stołu na przyjęciu weselnym, to warto zapoznać się z możliwymi do wykorzystania dekoracjami. Stół Pary Młodej często widnieje na zdjęciach i filmie ślubnym, a także podczas całego wydarzenia ze względu na Parę Młodą skupia wzrok wszystkich zaproszonych gości.

Czytaj więcej
Drewniane dekoracje i dodatki ślubne

Nie wiesz, który motyw przewodni wesela będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni? Postaw na ciepłe, drewniane dodatki, dzięki którym przyjęcie weselne będzie klimatyczne i romantyczne! Dodatki z drewna pięknie współgrają z bielą oraz odcieniami zieleni. Warto pokusić się o ich zastosowanie jako element dekoracji. Sprawdzą się zarówno w przypadku stylu klasycznego przyjęcia weselnego na sali weselnej, jak i w ramach aranżacji przyjęcia boho czy rustykalnego organizowanych w nowoczesnych stodołach lub na świeżym powietrzu. Sprawdź, które drewniane dekoracje i dodatki ślubne warto wziąć pod uwagę,

Czytaj więcej
Jakie atrakcje weselne warto zapewnić gościom na ślubie?

Przyjęcie weselne powinno przede wszystkim kojarzyć się z dobrą zabawą. Jest to w końcu święto miłości, które małżonkowie chcą celebrować razem z zaproszonymi gośćmi. Wiele przyszłych Par Młodych zastanawia się: „Jakie atrakcje weselne warto zapewnić gościom na ślubie?”. Jeśli i ty wspólnie z narzeczonym/narzeczoną macie podobne rozterki, to ten artykuł jest właśnie dla Was! Z roku na rok trendy się zmieniają, co do tego nie ma wątpliwości, jednak istnieje lista tradycyjnych zabaw, które niezmiennie od lat pojawiają się na przyjęciach weselnych.

Czytaj więcej
Klasyczne trendy ślubne, których nie warto już wykorzystywać

Trendy ślubne ewoluują, w zasadzie z sezonu na sezon. Wiele obecnie wykorzystywanych stylów nawiązuje do charakteru tych biesiad, które organizowano dawniej. Obecnie nie dziwi nikogo już przyjęcie weselne w stylu rustykalnym – zorganizowane w drewnianej stodole, a także lekkie, koktajlowe przyjęcia pod chmurką. Jednak klasyczne wesela wciąż wiodą prym, będąc jedynie nieznacznie unowocześnione. Których klasycznych trendów ślubnych nie warto już wykorzystywać?

Ogromna sala weselna i przyjęcie na setki osób

Przyjęcie rodem z Brytyjskiego tronu?

Czytaj więcej
Wystrój kościoła na wesele – jak zrobić to dobrze

Jeżeli razem z małżonkiem zdecydowaliście się na tradycyjny ślub i wypowiedzenie sobie słów przysięgi przed ołtarzem w kościele, to jest to najważniejsze miejsce podczas całego wydarzenia. Właśnie dlatego warto zwrócić uwagę na jego dekoracje. Choć kościoły same w sobie są często bardzo dekoracyjne, to jednak istnieje masa świetnych dodatków, które dodatkowo podkreślą charakter wydarzenia. Oczywiście bazą będą świeże kwiaty, które zwykle ozdabiają ołtarz, ale tego dnia powinny to być bukiety odświętne, najlepiej pasujące kolorystycznie do bukietu Panny Młodej oraz innych ślubnych dekoracji.

Czytaj więcej
Jak wybrać odpowiedni styl ślubu?

Styl wesela to zbiór elementów, które razem tworzą motyw przewodni. Wybór motywu i utrzymanie danej koncepcji w ramach planowania ślubu i przyjęcia weselnego pozwoli zachować spójność wszystkich dekoracji i detali. Niewątpliwie jest to jednak bardzo trudne zadanie, z którym mierzą się przyszli małżonkowie. Jak wybrać odpowiedni styl ślubu i czym się kierować?

Sala na wesele a wybór stylu

Na wybór stylu bardzo często ma wpływ aranżacja sali weselnej wybranej na organizację przyjęcia.

Czytaj więcej

SZYBKA DOSTAWA

DORADZTWO ŚLUBNE

MOŻLIWOŚĆ ZWROTÓW

503-075-058 | 502-731-331

X