Ozdobne szkatułki drewniane

Ozdobne szkatułki drewniane

Podczas ślubu i wesela wpływ na całokształt mają nawet najmniejsze detale. Wiele par stara się, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Trudno się dziwić – w końcu pomimo najszczerszych chęci czasem może dość do drobnych niedopatrzeń, a co gorsza, gdy zostaną ujęte na filmie lub zdjęciach. Choć przygotowania rozpoczyna się od tych najbardziej istotnych i stresujących kwestii, czyli rezerwacji sali weselnej, zespołu, kamerzysty czy fotografa, to jednak im bliżej wydarzenia, tym więcej drobiazgów zaczyna zyskiwać na znaczeniu. Bardzo ważną częścią zaślubin jest nałożenie sobie przez małżonków obrączek na palce. Obrączki to istotny element całej ceremonii, dlatego warto sporą uwagę przykuć również do formy ich przechowywania. W jaki sposób to zrobić?

Skrzynka na obrączki jako alternatywa dla pudełeczek

Odbierając gotowe obrączki, czy to u jubilera, czy też u złotnika, są one często zapakowane w klasyczne pudełeczko. Wiele par decyduje się jednak zmienić je na inne opakowanie, które będzie dostosowane do stylu dekoracji zastosowanych na przyjęciu weselnym, oraz kolorystyki. W przypadku wesel w stylu boho lub w stylu rustykalnym dobrym rozwiązaniem jest skrzynka na obrączki wykonana z naturalnego drewna o ciepłym kolorze.

Aby w jak najlepszym stopniu oddać naturalny styl, a jednocześnie zastosować personalizację, skrzynka na obrączki może być pokryta indywidualnym grawerem. Grawerowane szkatułki charakteryzują się tym, że powierzchnia posiada efekt wypalenia napisów i motywów, przez co efekt jest bardziej nietypowy.

Jeśli jednak styl wesela utrzymany jest w klasycznej, eleganckiej formie, również można zastosować skrzyneczkę na obrączki. W takim przypadku lepiej wybrać opcję z kolorowym nadrukiem. Taka forma personalizacji sprawdzi się również podczas wesel o nietypowym charakterze, z nieszablonowym motywem przewodnim jak greenery, motyw muzyczny, podróżniczy czy filmowy.

Szkatułka skrzynka skrzynia na obrączki pod kolorowy NADRUK

Szkatułki na biżuterię ślubną

Podczas przygotowań do ślubu bardzo często parze młodej towarzyszy kamerzysta i fotograf, dokumentując ostatnie momenty stanu panieńskiego i kawalerskiego. Na takim filmie niejednokrotnie prezentowane są obrączki, ale również uchwycona zostaje biżuteria panny młodej. Jeżeli jako przyszła mężatka jeszcze nie masz pomysłu na przechowanie ślubnej biżuterii do momentu zaślubin, ale również po całym wydarzeniu, to dobrym pomysłem są szkatułki na biżuterię. Dzięki nim każdy element biżuterii nie tylko zostanie pięknie zaprezentowany podczas nagrań z przygotowań, ale również będzie bezpiecznie przechowywany tak, aby nie został uszkodzony lub zgubiony. Szkatułki na biżuterię mogą być również personalizowane oraz dostosowane kolorystycznie i graficznie do skrzyneczki na obrączki. Dzięki temu stworzą spójny zestaw, który będzie piękną pamiątką z tego niezwykle ważnego dnia.

Choć pudełeczka, skrzyneczki czy szkatułki na obrączki oraz na biżuterię nie są elementami priorytetowymi, warto poświecić im chwilę podczas planowania ślubu i wesela. Ich właściwy wybór sprawi, że w dniu ślubu każdy detal będzie dopracowany, co pozwoli uniknąć stresu i niezadowolenia.

SZYBKA DOSTAWA

DORADZTWO ŚLUBNE

MOŻLIWOŚĆ ZWROTÓW

503-075-058 | 502-731-331

X