Suknia dla Panny Młodej

Suknia dla Panny Młodej

Suknia ślubna już zakupiona? Panna młoda jest zadowolona ze swojego wyboru? Jeśli tak to rewelacyjnie! To odpowiedni moment na to, by dowiedzieć się co dobór sukni ślubnej mówi o osobowości panny młodej.

Zazwyczaj panna młoda, która udaje się do salonu sukien ślubnych, podejmuje decyzję o konkretnym modelu sukni ślubnej i świetnie wie czego chce. Jednakże niektóre przyszłe mężatki nie mają konkretnego modelu w swoich planach i podczas wizyty w salonie sukien ślubnych wybierają suknię, która najbardziej odpowiada im krojem oraz kolorem sukni ślubnej. Nie każda pani w specjalny sposób analizuje swoją sylwetkę oraz odnosi się do porad wprost z kolorowych czasopism o tematyce ślubnej.

Oto kilka rodzajów sukien ślubnych

Linia “A”

Jest najchętniej wybieranym przez panny młode fasonem sukni ślubnej. Jeżeli dana panna młoda zdecyduje się właśnie na tej krój, wówczas jest tradycjonalistką, jednakże w żadnym wypadku nie oznacza to, iż jej styl jest nudny i przestarzały. Linia „A” jest o tyle korzystna dla panny młodej, iż można do niej łatwo znaleźć ciekawy wyróżnik, jak chociażby dekoracyjny pas do sukni, barwne buty, koronka bądź akcenty kwiatowe. Suknia ślubna o kroju linii „A” doskonale komponuje się z weselem w stylu klasycznej elegancji, gdzie dominuje biel bądź róż z drobnymi akcentami kryształków bądź brokatu.

Balowa

Przyszła panna młoda, która wybierze suknię ślubną w typie sukni balowej, z pewnością w dzieciństwie była miłośniczką bajek Disneya oraz od dawna marzy, by w dniu ślubu chociażby na chwilę wyglądać i czuć się jak księżniczka. Kobieta, która wybiera balową suknię ślubną jest typową romantyczką, jaka pragnie w dniu swego ślubu ciągle przykuwać uwagę gości. Motyw przewodni wesela tej panny młodej doskonale będzie odzwierciedlać jej osobowość. Wnętrza sali weselnej zdominują bogate kompozycje florystyczne (najbardziej pasują tu piwonie oraz róże), które będą świetnie komponować się z blaskiem świec.

Prosta

Kobieta, która zdecyduje się na suknię o kroju prostym z pewnością nie należy do osób, które ślepo podążają za trendami. Jej styl oparty jest na ubraniach, w których sama czuje się i wygląda najlepiej. Takie panie do wesela oraz ślubu podchodzą w wyluzowany sposób, wychodzą z założenia, iż wszystko powinno opierać się na dobrej zabawie i ogólnie dobrym samopoczuciu. Panna młoda w prostej sukni ślubnej najlepiej poczuje się na ślubie w stylu boho. Ślub w otoczeniu natury, na zewnątrz, wśród polnych kwiatów, drewna, bądź nieformalne stroje gości, wszystko to spodoba się pannie młodej w prostej sukni.

SZYBKA DOSTAWA

DORADZTWO ŚLUBNE

MOŻLIWOŚĆ ZWROTÓW

503-075-058 | 502-731-331

X