Biżuteria ślubna dla Pana młodego

Biżuteria ślubna dla Pana młodego

Strój panny młodej jest zwykle na tyle zdobny i bogaty w przeróżne błyskotki, że może ona całkowicie obejść się bez dodatków oraz biżuterii. Przeciwnie jest w przypadku stroju pana młodego, który wręcz wymaga zastosowania chociażby filigranowych biżuteryjnych dodatków. Warto poznać zatem tajniki ich doboru oraz noszenia.

Najważniejszą z zasad doboru ślubnej męskiej biżuterii jest fakt, iż wszystkie elementy powinny pasować do siebie wzajemnie oraz do całego ubioru. W przypadku panów, którzy zdecydują się na zakup srebrnych spinek do mankietów, powinni zakupić również srebrną spinkę do krawata.

Poniżej znajduje się prezentacja kilku absolutnie wymaganych męskich akcesoriów biżuteryjnych na ślub:

Zegarek

Nie tylko z okazji ślubu, ale też w normalnych sytuacjach życia codziennego, zegarek jest podstawą elegancko ubranego mężczyzny. Jeśli pan młody wkłada na swój ślub ciemny garnitur bądź smoking to klasyczny mechaniczny zegarek jest wręcz koniecznym dodatkiem. Najlepiej jeśli jest to zegarek naręczny na skórzanym pasku. Warto też wspomnieć, iż zegarek elektroniczny na metalowym pasku wyraźnie nie pasuje ani do okazji, ani do stroju ślubnego pana młodego. Zegarki, które może włożyć pan młody w dniu ślubu, mogą być wykonane ze złota, srebra czy też stali szlachetnej.

Spinki

Spinki zasadniczo używane są do koszul z podwójnymi mankietami oraz koszul smokingowych. Coraz większą popularnością w męskiej garderobie cieszą się spinki tematyczne, które mają związek z zainteresowaniami, niekiedy mają kształt na przykład aparatu fotograficznego bądź saksofonu itp. Bardzo lubiane przez panów są ostatnio spinki z napisami, jak: “I love my wife” lub zdecydowanie bardziej zabawne – “Game Over”. Możemy również skorzystać ze spinek związanych z naszymi zainteresowaniami np. mężczyźni grający na gitarze mogą skorzystać ze spinek w kształcie gitary.

Niektórzy mężczyźni zakładają na własny ślub krawat, chociaż bardziej wskazana jest mucha. W przypadku panów młodych z krawatami ważne jest, aby dodatkowo pamiętali o założeniu zapomnianej już nieco szpilki do krawata. Jest ona wbijana pod węzeł krawata. Szpilka jest niezwykle pomocna jeśli chodzi o utrzymanie krawata na właściwym miejscu, a ponadto zapewnia ona bardzo elegancki wygląd.
Nie można zapominać o tym, że szpilka do krawata musi być w tym samym kolorze co spinki do mankietów. Zakładanie szpilki do krawata jest nieuzasadnione jedynie w przypadku, gdy pan młody zakłada kamizelkę, wówczas nie będzie ona w ogóle widoczna.
Za najbardziej eleganckie spinki uważa się te, które wykonano z jednego metalu (na przykład złoto lub srebro), pozbawione wzorów oraz bez licznych ozdób.
W krawacie może znajdować się także szpilka z zakończeniem w postaci brylantu lub perły.

SZYBKA DOSTAWA

DORADZTWO ŚLUBNE

MOŻLIWOŚĆ ZWROTÓW

503-075-058 | 502-731-331

X