Zaproszenia ślubne na twoje wesele

Zaproszenia ślubne na twoje wesele

Czas przygotowania do wesela to niezwykle intensywny okres, podczas którego załatwiamy tysiące spraw. Od większych, takich jak wynajem sali, przez mniejsze jak solidny fotograf, aż po te całkiem małe, ale jakże ważne, jak na przykład zaproszenia ślubne.

Zaproszenia ślubne twoją wizytówką

Ślubne zaproszenia to w pewnym sensie nasza wizytówka, która ma zagwarantować dobre pierwsze wrażenie. Dla gości weselnych jest to jeden z przyjemniejszych momentów, gdy otwierają kopertę i wyjmują z niej piękne zaproszenie przygotowane specjalnie dla nich. Już sam kształt czy paleta użytych kolorów może im dużo powiedzieć o młodej parze. Właśnie, dlatego tak ważny jest prawidłowy dobór zaproszeń. Powinny one współgrać z przyjętą konwencją przyjęcia weselnego, a także być przygotowane z najwyższej jakości materiałów i z dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal. Obecnie na rynku mamy setki tysięcy dostępnych wzorów, kolorów i faktur zaproszeń. Jak w takim razie wybrać to jedno jedyne idealne zaproszenie? Przede wszystkim musicie Państwo kierować się swoim poczuciem estetyki, jest jednak kilka rad, które z pewnością pomogą Wam w podjęciu odpowiedniej decyzji.

Sprawdź naszą ofertę: Zaproszenia na ślub

Jak wybrać zaproszenia ślubne?

Po pierwsze musimy zdecydować się na odpowiedni kształt zaproszenia. Chociaż możemy wybierać wśród dziesiątek najrozmaitszych kształtów to najlepiej będzie postawić na kwadratowe bądź prostokątne zaproszenie. Są one eleganckie, a przy tym dzięki odpowiednim wzorom i kolorom mogą być niezwykle oryginalne. Bez trudu wchodzą do koperty, co również nie jest bez znaczenia, a dodatkowo można je łatwo schować do torebki czy, w przypadku mniejszych zaproszeń, do portfela. Jednym z najważniejszych elementów każdego zaproszenia jest papier, z którego zostało wykonane. Aktualnie możemy wybierać spośród przeróżnych rodzajów papieru, a każdy ma swoje zalety i wady. Niezwykle popularny jest papier perłowy, który jest gruby, niezwykle trwały i bardzo ładny. Już po samym dotyku można poznać, że jest to produkt klasy premium. Niestety nie jest on również tani. Musimy zastanowić się czy koniecznie potrzebujemy tak pięknego papieru. Jeśli tak to świetnie, nasze zaproszenia będą wyglądały wspaniale. Jeśli nie, to absolutnie nic złego, wystarczy wybrać inny papier, który również sprawi, że nasze zaproszenia będą niepowtarzalne. Popularny jest również papier eko, który wygląda naprawdę ciekawie, jak sama nazwa wskazuje jest ekologiczny (wyprodukowany z makulatury) i posiada wysoką trwałość. Równie często wybierany jest klasyczny, gładki papier. Wybór materiału powinien być podyktowany jedynie naszym poczuciem estetyki. Pamiętajmy, że cena nie jest najważniejsza i zaproszenie przygotowane na papierze ekologicznym może ostatecznie być tak samo szykowne jak to stworzone przy użyciu papieru perłowego.

Dodatki do zaproszeń ślubnych

Do zaproszenia powinna być dołączona koperta. Dobrym rozwiązaniem jest również umieszczenie w niej bileciku, który zawiera informacje odnośnie kwiatów czy poprawin. Wielkość zaproszenia powinna oscylować w granicach od 10 do 20 centymetrów każdego z boków. Warto zastanowić się nad wstążką lub tasiemką satynową, które dodadzą zaproszeniu uroku. Najważniejsze, aby zaproszenie było całkowicie spersonalizowane. Nigdy nie decydujmy się na ogólne zaproszenia, nieskierowane do konkretnych gości. Są one kompletnie pozbawione jakiegokolwiek uroku, a na gościach również nie wywrą żadnego wrażenia. Sensem zaproszeń jest ich prywatny charakter, tak by każdy z gości poczuł się wyróżniony i pozytywnie nastawiony do zbliżającego się ślubu. Wybierajmy zaproszenia takie, jakie sami chcielibyśmy otrzymać, a wtedy na pewno uda nam się podjąć właściwą decyzję.

SZYBKA DOSTAWA

DORADZTWO ŚLUBNE

MOŻLIWOŚĆ ZWROTÓW

503-075-058 | 502-731-331

X