Drewniane dekoracje i dodatki ślubne

Drewniane dekoracje i dodatki ślubne

Nie wiesz, który motyw przewodni wesela będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni? Postaw na ciepłe, drewniane dodatki, dzięki którym przyjęcie weselne będzie klimatyczne i romantyczne! Dodatki z drewna pięknie współgrają z bielą oraz odcieniami zieleni. Warto pokusić się o ich zastosowanie jako element dekoracji. Sprawdzą się zarówno w przypadku stylu klasycznego przyjęcia weselnego na sali weselnej, jak i w ramach aranżacji przyjęcia boho czy rustykalnego organizowanych w nowoczesnych stodołach lub na świeżym powietrzu. Sprawdź, które drewniane dekoracje i dodatki ślubne warto wziąć pod uwagę, organizując przyjęcie weselne.

Personalizowane wieszaki

Film i zdjęcia z przyjęcia weselnego bardzo często ukazują również moment przygotowań do ceremonii zaślubin. Tego typu ujęcia są bardzo ładne, dlatego, aby w bardziej charakterystyczny sposób zaakcentować, że jest to nietypowy i bardzo ważny dzień, warto zakupić personalizowane wieszaki z waszymi imionami oraz z datą ślubu. Nie jest to element konieczny, jednak jeśli już decydujecie się na uwiecznienie momentu przygotowań, to takie wieszaki będą zdecydowanie lepszym wyborem, aniżeli zwykłe, standardowe modele. Grawerowany w drewnie napis sprawia, że wieszak prezentuje się jeszcze lepiej i świetnie wpisze się w ujęcia realizowane przez operatora kamery czy fotografa.

Drewniane Wieszaki ślubne z grawerem białe lub czarne

Pudełeczko na obrączki z drewna

Cóż może być bardziej symbolicznym elementem podczas ślubu, jeśli nie obrączki? Obrączki to symbol miłości i połączenia dwóch osób węzłem małżeńskim, który staje się też nieodłącznym elementem codzienności. Obrączka na palcu przypomina o współmałżonku, a także o obietnicach złożonych sobie wzajemnie na ślubnym kobiercu. Piękne opakowanie dla obrączek ma duże znaczenie. Ciekawym pomysłem jest pudełeczko wykonane z drewna posiadające zagłębienia na obrączki. Taki nieduży przedmiot sprawi, że obrączki będą miały niepowtarzalną oprawę do momentu nałożenia ich przez małżonków na palce.

Drewniane pudełeczko do podawania obrączek BRZOZOWE z zagłębieniami

Księga gości w nietypowym wydaniu

Wiele par decyduje się na zastosowanie księgi gości na przyjęciu weselnym. Niewątpliwie jest to fantastyczna, zbiorcza pamiątka od wszystkich gości. Księga gości może mieć różną formę – jedną z możliwości jest zastosowanie tradycyjnej księgi w twardej oprawie. Odmiennym pomysłem są drewniane ramy z przeszklonym frontem, do których goście mogą wrzucić drewniane serduszka z odręcznym podpisem. Taka forma księgi gości będzie lekkim odejściem od tradycyjnych rozwiązań, a po całym wydarzeniu świetnie sprawdzi się jako element dekoracyjny we wspólnym domu Pary Młodej.

Księga gości w drewnianej ramie w kształcie domu z wrzutkami Guest Book

Stylowe zaproszenie dla rodziców

Rodzice Pary Młodej to najważniejsi goście na ślubie i weselu. Warto wystosować do nich specjalne zaproszenie, nieco inne, bardziej pomysłowe i wyróżniające się na tle pozostałych zaproszeń przewidzianych dla gości. Również i w tym przypadku można pokusić się o drewniany motyw. Nieduże, drewniane szkatułki zawierające personalizowane zaproszenie będą miłym zaskoczeniem i niewątpliwą pamiątką dla rodziców. Dodatkowym atutem jest możliwość zamieszczenia w szkatułce drobnego, symbolicznego upominku. Tego typu zaproszenia mogą być pokryte nadrukiem UV, dzięki czemu możliwa jest ich personalizacja i dostosowanie do motywu umieszczonego na pozostałych zaproszeniach.

Zaproszenie dla Rodziców w drewnianej skrzyneczce

Romantyczne oświetlenie

Świece są nieodłącznym dodatkiem do ślubnych dekoracji, jednak ich rodzaj i sposób zastosowania zależny jest od stylu przyjęcia weselnego. Jeżeli wybrany przez Was styl uwzględnia drewniane dodatki, to do aranżacji sali weselnej warto wykorzystać lampiony wykonane z tego materiału. Znajdą one zastosowanie m.in. w kościele – na przykład przy wejściu lub wzdłuż wejścia. Będą również świetnie wyglądać na sali -w przejściach między pomieszczeniami, przed wejściem lub też przed stołem Pary Młodej. Taki dodatek pomoże dopełnić kwiatową dekorację i doda charakteru całej dekoracji ślubnej.

Lampiony drewniany komplet 2 sztuki Wzór 1

Drewniane akcenty przy stole Pary Młodej

Świeże kwiaty czy świece to standardowe elementy dekoracji ślubnej, jednak w przypadku stołu Państwa Młodych warto pokusić się o zastosowanie subtelnych dodatków. Jedną z możliwości jest koło drewniane na tło za stołem pary młodej. Jest to element, który może zostać spersonalizowany – we wnętrzu koła istnieje możliwość przedstawienia wspólnego nazwiska małżonków, imion lub napisów “żona” i “mąż”, lub “Para Młoda”. Taki dodatek ślubny świetnie wpisze się w kompozycję ścianki ulokowanej za plecami Pary Młodej. Ponadto, bardzo ładnie się prezentuje oraz nawiąże do innych drewnianych dodatków zastosowanych do dekoracji.

Koło drewniane na tło za stołem Pary Młodej do dekoracji

Drewniane dekoracje i dodatki ślubne dodadzą ciepła i uroku całej aranżacji. Szczególnie warto zwrócić na nie uwagę w przypadku wesel organizowanych w miejscach z dużą ilością drewna – na salach stylizowanych na góralskie, w nowoczesnych stodołach czy też podczas przyjęć pod namiotem w otoczeniu natury. Dostosowanie dodatków do stylu miejsca, w którym organizowane jest przyjęcie weselne, pozwoli na uzyskanie naturalnego efektu.

SZYBKA DOSTAWA

DORADZTWO ŚLUBNE

MOŻLIWOŚĆ ZWROTÓW

503-075-058 | 502-731-331

X