Gadżety na wieczór Panieński

Gadżety na wieczór Panieński

Czy pierścionek zaręczynowy zabłysnął na Twoim palcu i już Ci niosą suknię z welonem? To znak, by zacząć planować wieczór Panieński! I choć zwykle organizowany jest przez świadkową oraz najbliższe dla Panny Młodej koleżanki, to warto podsunąć im kilka pomysłów na gadżety na wieczór Panieński. Oczywiście bardzo często zdarza się tak, że to przyszła Panna Młoda samodzielnie organizuje to wydarzenie. Jeśli jesteś jedną z nich, to z całą pewnością informacje zawarte w tym artykule okażą się pomocne podczas planowania.

Wieczór Panieński w mieście

Gadżety, które pojawią się na wieczorze Panieńskim, powinny być dostosowane do rodzaju imprezy i miejsca wydarzenia. Jeśli impreza odbywa się w mieście, na przykład w klubie, z całą pewnością lepiej postawić na błyszczące dodatki i gadżety pasujące do miejskiej lub klubowej stylizacji. Nieodłącznym elementem tego typu przyjęcia jest drobny wyróżnik Panny Młodej, na przykład szarfa, lub też gadżet na głowę, na przykład rogi, tiara lub kocie uszy.

Aby dodać pikanterii całej stylizacji, warto przygotować odważniejszy strój i do sukienki lub kombinezonu dodać uszy królika, które są dostępne w zestawie z króliczym ogonkiem i muszką. W końcu jest to nietypowy wieczór i każda Przyszła Panna Młoda może nieco „zaszaleć”.

https://dekorak.pl/sklep/zestaw-przebranie-kroliczek-playboya-uszy-ogonek-muszka/

Ciekawym rozwiązaniem, które jest powszechnie stosowane na tego typu przyjęciach, są elementy wspólne dla każdej kobiety biorącej udział w wydarzeniu. W przypadku wieczoru Panieńskiego organizowanego w mieście dobrym rozwiązaniem są zmywalne tatuaże z napisem Team Bride. Innym często stosowanym rozwiązaniem są kwiatowe opaski na rękę lub też sukienki w takim samym kolorze – zwykle czarnym. Tego typu elementy stylizacji będą subtelnym oznaczeniem przynależności do grupy i będą świetnie wyglądać na zdjęciach z wieczoru.

Jeśli o zdjęciach mowa, to podczas Wieczoru Panieńskiego warto, aby pojawiły się kolorowe gadżety do zdjęć, dzięki którym fotografie będą bardziej urozmaicone i ciekawsze. Kolorowe tabliczki z napisami i grafikami, maski weneckie czy naszyjniki hawajskie to tylko nieliczne z przedmiotów, które mogą się przydać.

Wieczór Panieński w plenerze

Podróż limuzyną i impreza w klubie to nie marzenie każdej Panny Młodej. Wieczory panieńskie i kawalerskie coraz częściej organizowane są w wynajętych domkach lub urokliwych agroturystykach w cichych zakątkach z dala od miasta. Daje to sporą swobodę i umożliwia zabawę na całego wraz z noclegiem w miejscu wydarzenia. Co więcej, wiele miejsc oferuje domki wraz z ruską banią, sauną czy basenem. Dzięki temu przyszłą Pannę Młodą oraz jej towarzyszki czeka pełen atrakcji niezapomniany wieczór. Koniecznie warto zadbać o klimat, szczególnie po zmroku, jeśli planujecie zabawę na świeżym powietrzu, przy grillu lub ognisku. Świetnie w tym celu sprawdzą się lampiony ze świecami, czy pochodnie, ale zdecydowanie bardziej bezpiecznym, a równie urokliwym oświetleniem są lampki led.

https://dekorak.pl/sklep/lampki-led-retro-kule/

Wieczór Panieński w plenerze można zaplanować na wiele sposobów. Bardzo dobrym rozwiązaniem, które z całą pewnością przypadnie do gustu osobie uwielbiającej oglądać filmy, będzie stworzenie plenerowego kina. Wystarczy duży ekran lub prześcieradło na stelażu oraz wyświetlacz, a także koce, lampiony, poduchy i pyszne przekąski, kolorowe drinki i napoje. Ostatnim krokiem będzie wybór idealnego filmu – koniecznie komedii romantycznej lub innego o tematyce ślubnej. Zaskakujący efekt i zadowolenie przyszłej Panny Młodej – gwarantowane!

Wieczór Panieński może odbywać się w domu, wynajętym apartamencie, hotelu czy nawet mieć formę wyjazdu do innego miasta, czy państwa. Wszystko zależy od preferencji Panny Młodej, a także zakładanego budżetu. Jednak bez względu na to, czy ma to być skromne przyjęcie, czy zabawa z pełnym rozmachem, liczy się pomysł i element zaskoczenia. Czasem pomysłowe gry i zabawy, wyzwania dla przyszłej Panny Młodej czy śmieszne gadżety mogą wywołać mnóstwo radości i będą źródłem niesamowitych wspomnień dla każdej uczestniczki wydarzenia.

SZYBKA DOSTAWA

DORADZTWO ŚLUBNE

MOŻLIWOŚĆ ZWROTÓW

503-075-058 | 502-731-331

X