Organizacja przyjęcia urodzinowego w domu

Organizacja przyjęcia urodzinowego w domu

Urodziny – jedni uwielbiają, inni nie przepadają, jednak nie można odmówić im uroku. W końcu to dzień, w którym pojawiliśmy się na świecie. I choć nie zawsze świętowanie musi być huczne, to jeśli już zaplanujemy wydarzenie, warto zadbać o każdy jego szczegół. Przyjęcia urodzinowe mogą mieć różną formę, na przykład odbywać się w formie luźnego spotkania towarzyskiego lub też wystawnej, tematycznej imprezy. Bez względu na charakter wydarzenia, niezbędne będą dekoracje i przydatne imprezowe gadżety. Szczególnie gdy urodziny organizowane są w domu. Jak przygotować tematyczne urodziny i na co zwrócić uwagę podczas ich planowania?

Przyjęcie dla dzieci

Pierwsze lata życia dziecka są bardzo ważne szczególnie dla rodziców malucha. To właśnie wtedy zdecydowanie mocniej celebruje się pierwszy roczek, a także kolejne lata życia. Jest to niewątpliwie dobry powód, by wyprawić tematyczne przyjęcie urodzinowe, które zachwyci dziecko. Kolorowe dekoracje, talerzyki, sztućce czy serwetki to tylko niektóre gadżety, po które warto sięgnąć. Tym, co zdecydowanie ucieszy dziecko i zapewni dużo rozrywki, również po wydarzeniu są balony. Balonowe dekoracje, czy to przymocowane do stelaża, czy też napełnione helem i unoszące się pod sufitem, zapewnią odświętną dekorację, a jednocześnie uatrakcyjnią zabawę. Będą też pięknie wyglądać na zdjęciach. Do wyboru mamy balony foliowe, na przykład cyferki (https://dekorak.pl/sklep/balony-foliowe-metrowe-rozowe-zloto-cyfry-od-0-do-9/), ale również kolorowe balony gumowe lub przezroczyste z napisami i z confetti. Wraz z balonami warto zaopatrzyć się również w kolorowe wstążeczki, girlandy oraz rozety, które we wspólnej kompozycji stworzą piękne i niezapomniane tło dla wydarzenia.

W celu skrócenia czasu poszukiwania i kompletowania konkretnych elementów dekoracyjnych warto wybrać gotowe zestawy tematyczne, które zawierają wszystkie niezbędne produkty jak talerzyki, kubeczki, baner, girlandę, słomki do napojów, balony, serpentyny czy topper na tort.

Chcesz sprawić radość najmłodszym? Świetną rozrywką może okazać się piniata wypełniona słodyczami. Po jej rozbiciu słodkości będą nagrodą dla dzieci biorących udział w zabawie.

Dekoracje na 18-ste urodziny

Przyjęcie urodzinowe z okazji ukończenia 18 roku życia to zdecydowanie jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka. Nie bez przyczyny bardzo hucznie się je obchodzi, ponieważ jest to moment wejścia w dorosłość. Nierzadko tego typu przyjęcie odbywa się w restauracji, klubie czy na specjalnie wynajętej na ten cel sali, jednak często też organizowane jest po prostu w domu. Podczas letnich miesięcy, gdy pogoda sprzyja, świetnym rozwiązaniem jest organizacja przyjęcia w ogrodzie. Z uwagi na fakt, że jest to tak ważna okazja, można zwiększyć ilość dekoracji i zadbać o niecodzienny klimat wydarzenia. Świetnie sprawdzą się w tym celu lampki kule w formie girlandy przewieszone między drzewami lub gałązkami. Ich subtelna poświata sprawi, że wydarzenie będzie cechowało się odświętną atmosferą.

Podczas przyjęć na świeżym powietrzu dobrym rozwiązaniem jest szwedzki stół z przekąskami. Aby je odpowiednio wyeksponować i zaaranżować stół warto zastosować kolorowe papilotki na muffiny, słomki do napojów, serpentyny, wstążki czy kolorowe patery i kubeczki. Aby zaakcentować fakt, które urodziny obchodzi jubilat lub jubilatka, dobrym pomysłem są balony z cyframi, w tym przypadku układającymi się w 18. Ze względu na miejsce wydarzenia, warto je przymocować na stałe do poziomej powierzchni – na przykład ściany czy żywopłotu, tak, aby napis był cały czas dobrze widoczny (w przypadku napełnienia ich helem, wiatr może je rozwiewać).

18 urodziny to również świetne wydarzenie na organizację przyjęcia tematycznego, związanego z pasjami lub zainteresowaniami danej osoby. Wybór stylu przyjęcia, na przykład lata 20., Hawaii Party czy Star Wars pozwolą na dobór adekwatnych do charakteru przyjęcia dodatków, które będą dobrze komponować się ze strojami zaproszonych na przyjęcie gości. Elementy dekoracyjne, a także praktyczne dodatki na przyjęcie są często uzależnione od stylu urodzin. Jeżeli nie możesz znaleźć satysfakcjonujących przedmiotów, warto zlecić wykonanie personalizowanych dodatków na zamówienie, które będą skrojone na miarę potrzeb organizowanego przyjęcia.

SZYBKA DOSTAWA

DORADZTWO ŚLUBNE

MOŻLIWOŚĆ ZWROTÓW

503-075-058 | 502-731-331

X