Ozdoby ślubne do włosów – co wybrać?

Ozdoby ślubne do włosów – co wybrać?

Każda Panna Młoda podczas przygotowań do ślubu dokłada wszelkich starań, by w tym ważnym dniu wyglądać zjawiskowo. Na wygląd Panny Młodej składa się wiele elementów. Ogromnie ważna jest suknia, zresztą to praktycznie jeden z pierwszych, ważniejszych wydatków związanych z wyglądem przyszłej mężatki. Istotne znaczenie mają dobrze dobrane, wygodne buty, o odpowiednim kolorze i adekwatnej wysokości. Nie bez znaczenia pozostaje welon lub bolerko, a także uzupełniająca całość biżuteria. Istnieje jednak jeszcze jeden element stroju Panny Młodej, o którym nie warto zapominać. O czym mowa? Chodzi oczywiście o ozdoby ślubne do włosów.

Ozdoby ślubne do włosów rozpuszczonych

Włosy rozpuszczone, spięte w kok lub elegancki kucyk, falowane, a może całkiem wyprostowane? To od rodzaju upięcia w dużej mierze zależy to, jaka ozdoba będzie najbardziej odpowiednia. Nie bez znaczenia jest też krój oraz styl sukni. Zwiewne dziewczęce kroje mogą się wspaniale komponować z rozpuszczonymi włosami. Jaka ozdoba będzie najbardziej pasować do takiej fryzury?

Spinki

Elegancką i subtelną ozdobą w tym przypadku mogą okazać się spinki do włosów. Ślubne spinki sprawdzą się świetnie do podpięcia kilku pasm włosów z tyłu głowy, pozostawiając resztę włosów całkowicie swobodną. Spinkami można też podpiąć część włosów z jednej strony, dzięki czemu jeden profil Panny Młodej będzie odsłonięty ukazując szyję i obojczyki.

Wianek

Nie jest to typowa ślubna ozdoba do włosów, a jednak w ostatnich latach niewątpliwie wiele Panien Młodych zdecydowało się na taki element swojego stroju. Wianek to idealny dodatek do rozpuszczonych włosów. Nie sprawdzi się we wszystkich stylizacjach, ale odpowiednio dobrany, sprawi, że Panna Młoda będzie się prezentować niezwykle dziewczęco.

Ślubne ozdoby do włosów upiętych

Zdecydowana większość Panien Młodych decyduje się jednak na upięcie włosów. Jest to spowodowane przede wszystkim wygodą, ale też faktem, że na co dzień nie nosi się tak dopracowanych fryzur. Przy tak ważnej okazji jak ślub, warto postawić na coś bardziej eleganckiego i nietypowego.

Grzebyk

Tego typu ozdoba pasuje do koków bądź też luźnych upięć w stylu artystycznego nieładu, ulokowanych tuż nad karkiem. Grzebyk do włosów nie tylko dodatkowo wzmocni strukturę fryzury, ale będzie też bardzo eleganckim uzupełnieniem całej stylizacji.

Opaska

Delikatne, wysadzane kryształkami opaski do włosów to przepiękny i bardzo gustowny dodatek, który pięknie wkomponuje się w plecione, pełne warkoczy upięcia. Opaski do włosów znajdą zastosowanie w połączeniu z eleganckim kucykiem, ale pasują też do fryzur z grzywką.

Możliwości ozdobienia ślubnej fryzury jest wiele. Wybór oczywiście zawsze należy do przyszłej Panny Młodej. Jeżeli nie przepadasz za dekoracyjnymi dodatkami do fryzury, to wcale nie musisz decydować się na ich wykorzystanie. Jedną z bardziej naturalnych i zdecydowanie subtelnych możliwości, jest wpięcie we włosy niedużego, białego kwiatu. Taki drobny element podkreśli fryzurę, ale nie będzie zbyt mocnym, odwracającym uwagę akcentem.

SZYBKA DOSTAWA

DORADZTWO ŚLUBNE

MOŻLIWOŚĆ ZWROTÓW

503-075-058 | 502-731-331

X