Ozdoby urodzinowe – co warto wybrać?

Ozdoby urodzinowe – co warto wybrać?

Każde urodziny to idealny powód do świętowania. Nie ważne czy kończysz 18, 30 czy 50 lat – organizując przyjęcie, musisz zadbać nie tylko o pyszne przekąski, ale również o dekoracje. Nie inaczej jest podczas organizacji urodzin dla dzieci, choć w tym przypadku z całą pewnością warto również przygotować interesujące i angażujące zabawy, które sprawią frajdę najmłodszym. Przyjęcia urodzinowe nie mają ustalonej odgórnie formy i mogą być zaplanowane w całkiem różnorodny sposób, dlatego ozdoby urodzinowe powinny być dostosowane do wybranego kierunku. Na co warto się zdecydować?

Balony foliowe w kształcie cyfr

Od kilku sezonów balonowe dekoracje to niemalże element obowiązkowy. Zdecydowanym faworytem z tej kategorii są balony foliowe w kształcie cyfr, które informują o tym, ile jubilat kończy lat. Najlepiej prezentują się w momencie, gdy unoszą się nad ziemią wraz z innymi balonami. Aby osiągnąć ten efekt niezbędny będzie hel. Jeśli nie masz w pobliżu miejsca zamieszkania żadnej firmy, która oferuje usługę napełniania balonów helem, warto zakupić butlę i napełnić je samodzielnie. Świetny efekt gwarantowany!

DUŻA Butla z helem jednorazowa HEL do balonów mała 50 BALONÓW

Oprócz balonów w kształcie cyfr na rynku dostępne są również balony litery lub całe słowa. Dzięki nim możliwe jest stworzenie balonowego napisu w formie imienia jubilata lub innego napisu powiązanego z motywem przewodnim imprezy urodzinowej.

https://dekorak.pl/k/balony-foliowe-cyfry-litery/

Jesteś zaproszony na przyjęcie urodzinowe? A może chcesz zrobić niespodziance osobie, która obchodzi urodziny? Zaskakującym prezentem dla osoby obdarowanej może być przygotowanie balonowego bukietu. Balony na helu w formie powietrznej wiązanki to nietypowe rozwiązanie, lecz świetna alternatywa dla kwiatów.

Balony urodzinowe dla dziewczynki i chłopca

Cyfry i napisy zdecydowanie bardziej sprawdzą się na przyjęciach u starszych dzieci, nastolatków oraz dorosłych. Jednak jeśli planujesz wykonanie balonowej dekoracji dla młodszych dzieci, lepszym pomysłem będą balony pastelowe wykonane z gumy oraz inne kolorowe ozdoby urodzinowe. Bardzo ciekawym rozwiązaniem są przezroczyste balony wypełnione confetti lub kolorowe baloniki z tematycznym nadrukiem. Pierwszy roczek małego dziecka to ważne wydarzenie dla rodziców i najbliższej rodziny, dlatego warto celebrować ten dzień. Bardzo ładną formą dekoracji na tę okazję mogą być balony urodzinowe dla dziewczynki w kolorze różowym z napisem “Mam już roczek!”. Ten sam rodzaj balonów można wykorzystać również na przyjęciu urodzinowym dla chłopca. Wtedy baloniki mają kolor niebieski.

Balony na Urodziny MAM JUŻ ROCZEK różowe

Ozdoby urodzinowe – inspiracje

Oprócz balonów istnieje wiele możliwości udekorowania przestrzeni na przyjęcie urodzinowe. Jeśli jest to uroczystość z okazji urodzin dziecka, to daje to znacznie większe możliwości zastosowania różnorodnych ozdób. W takim wypadku warto wybrać kolorowy baner urodzinowy oraz talerzyki, kubeczki oraz słomki koniecznie z lubianym przez dziecko motywem przewodnim jak samoloty, samochody, biedronki,  zwierzęta czy dinozaury.

Jeśli szukasz inspiracji na angażującą zabawę dla dzieci – wybierz piniatę. Ten znany z amerykańskich filmów rodzaj zabawy polega na uderzaniu wiszącej figurki wypełnionej cukierkami lub innymi upominkami. W pewnym momencie piniata rozpada się, a z jej wnętrza wysypują się łakocie. Dzieci z całą pewnością będą zachwycone i zapamiętają przyjęcie urodzinowe na długo.

Urodziny tematyczne dla dorosłych

Na przyjęciu urodzinowym dla dorosłych dekoracje są zwykle sprawą drugorzędną. Warto jednak przynajmniej w przypadku okrągłych rocznic, dobrać ozdoby urodzinowe, które zaakcentują charakter wydarzenia. W tym przypadku dekoracje będą się nieco różniły od tych, przygotowanych na przyjęcie dla dzieci. Zadbaj o dekorację stołu – zapal świece i postaw kwiaty, przygotuj ładne serwetki i kolorowe dekoracje do drinków.  Jeśli to większe przyjęcie, być może warto zaaranżować ściankę do zdjęć? Jeśli zdecydujesz się na takie rozwiązanie, zaopatrz się też w kolorowe gadżety czy plakietki ze śmiesznymi napisami w celu urozmaicenia fotografii. Jednym z elementów ścianki mogą być balony foliowe i gumowe – z całą pewnością taka instalacja będzie prezentować się świetnie, a zdjęcia wykonane na jej tle sprawią wiele radości i będą świetnym materiałem do udostępnienia w social media.

SZYBKA DOSTAWA

DORADZTWO ŚLUBNE

MOŻLIWOŚĆ ZWROTÓW

503-075-058 | 502-731-331

X