Personalizowane albumy na zdjęcia ślubne dla pary młodej

Personalizowane albumy na zdjęcia ślubne dla pary młodej

Zdjęcia i film to najlepsza pamiątka, jaką można mieć ze ślubu i wesela. Oczywiście wszelkie pozostałości jak welon, podwiązka, zasuszony bukiet kwiatów, muszka czy kartki z życzeniami od gości mogą przywołać w myślach piękne wspomnienia. Jednak to, co zostało utrwalone w formie cyfrowej lub na papierze, za parę lat sprawi, że emocje i zdarzenia odżyją na nowo. Piękną tradycją jest tworzenie albumów ze zdjęciami. Warto postawić na personalizowany album na zdjęcia ślubne. Na jaki rodzaj się zdecydować?

Album na zdjęcia wklejane

Nasze babcie, dziadkowie czy rodzice z całą pewnością posiadają albumy z przeszłości, w których trudno upatrywać przezroczystych kart, za którymi włożone są zdjęcia. Najbardziej klasyczną wersją albumu, najczęściej praktykowaną dawniej, są albumy w twardych oprawach, z grubymi, pustymi stronami, na których umieszcza się zdjęcia przytwierdzane przy pomocy kleju. Obecnie wielu fotografów ślubnych posiada takie albumy w swojej ofercie i można je bez problemu zamówić. Warto jednak wykonać taki album samodzielnie, dzięki czemu z całą pewnością wszystkie zdjęcia, ich ułożenie na kartach albumu oraz opisy będą przygotowane dokładnie w taki sposób, jaki chcemy. Album na zdjęcia wklejane to przepiękna pamiątka, a zrobiona własnoręcznie da sporo satysfakcji. Na rynku dostępnych jest wiele różnych rodzajów albumów tego typu – z całkiem pustą okładką i stronami, z okładką umożliwiającą włożenie zdjęcia pary młodej, z napisem album ślubny lub pamiątka ślubu, a także w wielu różnych wersjach kolorystycznych. Ponadto, w sieci znaleźć można  albumy personalizowane, np. posiadające drewniane okładki, na których istnieje możliwość wygrawerowania imion małżonków, daty i miejsca ślubu, a także dowolnego motywu czy ornamentu dekoracyjnego.

Księga gości białe kartki BAZA do zdobienia ALBUM

Album na zdjęcia ślubne wsuwane

Najbardziej dostępnymi i powszechnymi albumami są te, posiadające kieszenie, w które wsuwa się zdjęcia. Jest to zdecydowanie wygodna alternatywa, ponieważ wywołane u fotografa zdjęcia wystarczy poukładać w dogodnej dla siebie kolejności i wsunąć między kieszonki. Dodatkowo jest to też mniej czasochłonny proces niż wklejanie zdjęć. Co więcej, przezroczysta folia dodatkowo zabezpieczy zdjęcia przed ich przypadkowym zniszczeniem czy zgubieniem. Album na zdjęcia ślubne powinien się czymś wyróżniać, w końcu okazja przedstawiona na zdjęciach też była podniosła i ważna, dlatego warto wziąć pod uwagę rodzaj z personalizowaną okładką.

Fotoksiążka ślubna

Na przełomie ostatnich lat sposób tworzenia albumów ślubnych znacznie ewoluował. Na uwagę zasługują fotoksiążki, które zyskały dużą aprobatę, również wśród nowożeńców. Zdjęcia od fotografa ślubnego są przekazywane najczęściej w formie elektronicznej – na pendrive, płycie DVD czy na dysku lub przesyłane poprzez dyski online.  Posiadając zdjęcia w formie cyfrowej można w szybki, łatwy i wygodny sposób zaprojektować własny album. Zostanie on wydrukowany, nie w formie pojedynczych zdjęć, ale w  postaci pięknie wydanej książki. Fotoksiążka ślubna może zawierać zdjęcia udekorowane drobnym motywem w tle, ale także być wypełniona podpisami i grafikami. Podczas projektowania fotoksiążki można umieścić na jej stronach grafiki nawiązujące do ślubu – np. elementy rustykalne, glamour, a także dopasować kolorystykę do barw przewodnich ślubu i wesela. Jeśli chodzi o okładkę, to podobnie jak poszczególne strony, również i ona może być w pełni personalizowana. Albumy fotograficzne w formie fotoksiążki to nieszablonowy sposób wywołania zdjęć z wesela. Jakość zdjęć, ich kolorystyka i oddanie szczegółów będą na wysokim poziomie, a możliwość samodzielnej personalizacji stron daje pełną dowolność, jeśli chodzi o końcowy wygląd albumu.

Bez względu na rodzaj albumu, zdjęcia w formie papierowej to wartościowa pamiątka nie tylko dla nowożeńców, ale również dla całej rodziny. Albumy na zdjęcia ślubne są ponadczasowe i trwałe, dlatego warto przygotować chociaż jeden egzemplarz, nawet jeśli wersja elektroniczna wydaje się wystarczająca. Przeglądanie stron albumu po latach da zdecydowanie więcej radości, aniżeli przeglądanie tych samych zdjęć na komputerze czy telefonie.

SZYBKA DOSTAWA

DORADZTWO ŚLUBNE

MOŻLIWOŚĆ ZWROTÓW

503-075-058 | 502-731-331

X