Pomysły na podziękowania dla rodziców

Pomysły na podziękowania dla rodziców

Klasyczne podziękowania dla rodziców pary młodej w postaci bogatych bukietów kwiatów zawsze będą dobrym rozwiązaniem, gdyż wszyscy chętnie przyjmują kwiaty. Jednakże wiele osób jest już znudzonych otrzymywaniem podziękowań w postaci kwiatów. Warto pomyśleć w jaki inny sposób można okazać swą wdzięczność za wychowanie oraz organizację ślubu. Poniżej znajdą się wybrane alternatywy dotyczące podziękowań dla rodziców weselnych.

Fotoksiążka ze wspomnieniami

Fotoksiążka w eleganckiej oprawie jest świetnym pomysłem na upominek – podziękowania dla rodziców weselnych. Skąd wiadomo, że to dobry pomysł? Wszyscy lubimy oglądać zdjęcia, zwłaszcza rodzice chętnie podziwiają swoje pociechy. Jeżeli nie wiecie jakie zdjęcia włożyć do tradycyjnego bądź elektronicznego albumu, warto wykonać specjalnie w tym celu sesję narzeczeńską. To doskonała okazja na organizację własnej sesji dla narzeczonych, a następnie sprezentowanie wspaniałych zdjęć swym rodzicom, co stanowi jedyne w swoim rodzaju dzieło sztuki. Nie zapominajcie o wykorzystaniu do tego celu pięknego albumu.

Zobacz naszą ofertę: Podziękowania dla rodziców na weselu

Telegram z czekolady

Bądźcie pewni jednego – prezent ten szybko zniknie! To świetna propozycja prezentu dla rodziców, którzy są miłośnikami słodyczy. Czekoladowy telegram może zawierać dowolną wybraną przez was wiadomość – ograniczeniem jest wyłącznie dostępne miejsce na telegramie. Można zwyczajnie napisać dziękujemy lub zapisać własne imiona bądź dowolną krótką wiadomość. Ten rodzaj prezentu nie należy do dużych prezentów, jednakże jest dosyć kreatywny.

Wyjazd na wycieczkę

Zdecydowanie warto na samym wstępie zaznaczyć, iż prezent ten uchodzi najkosztowniejszy pomysł na podziękowania dla rodziców weselnych. Jednakże w przypadku, gdy wasz budżet umożliwia podarowanie waszym rodzicom takiego prezentu, warto pomyśleć o tym szczególnym sposobie na okazanie swej wdzięczności. Można pokryć koszty turystycznego bonu upominkowego, bądź zwyczajnie ofiarować bilet podróżny do wybranego miejsca, do którego zawsze chętnie pojadą. Jeżeli wasi rodzice od dawna nie mieli urlopu – z pewnością będą zachwyceni waszym kreatywnym pomysłem prezentu dla rodziców. Jeśli pokrycie kosztów wycieczki zagranicznej jest dla was za dużym wydatkiem, to ważne byście pomyśleli o nieco tańszych i bliższych, lecz tak samo atrakcyjnych miejscach. Niekiedy warte uwagi są wakacyjne oferty typu last minute, które pozwolą zafundować waszym rodzicom odpoczynek pełen wrażeń, relaksu lub aktywnego spędzenia wolnego czasu.

Multimedialna forma podziękowań

Ciekawym pomysłem na podziękowania dla rodziców jest również uprzednio stworzony film bądź pokaz slajdów na temat fotograficznej sesji narzeczeńskiej. Podczas takiej sesji można zaaranżować parę zdjęć tak, aby rodzice mogli przypomnieć sobie zabawne wydarzenia z waszego dzieciństwa czy późniejszego okresu – w ten sposób z pewnością zadbacie o prezent, który wywoła u nich szeroki uśmiech. Podczas tego rodzaju sesji przyszła para młoda chętnie wykorzystuje akcesoria jak duże kartki z napisem: dziękujemy. Podziękowania można również napisać na piasku lub ułożyć kamienie w napis dziękujemy.

SZYBKA DOSTAWA

DORADZTWO ŚLUBNE

MOŻLIWOŚĆ ZWROTÓW

503-075-058 | 502-731-331

X