Nowoczesny czy zabytkowy samochód na wesele

Nowoczesny czy zabytkowy samochód na wesele

Jeżeli wciąż masz wątpliwości jaki wybrać samochód na wesele, koniecznie powinieneś poprosić o poradę rodziców oraz świadków. Ich porady mogą być znaczące ponieważ samochód, jakim będzie przemieszczać się młoda para stanowi swoistą wizytówkę ich najważniejszego dnia w życiu. Poszukajcie różnych modeli oraz wspólnie pomyślcie, co jest lepsze dla was samych oraz gości weselnych, podziwianie współczesnego oraz eleganckiego auta, bądź rzadkiego zabytkowego pojazdu.

Samochód na wesele – wybór marki

Warto zaznaczyć, iż o wiele większy wybór dotyczy współczesnych modeli aut. Do najbardziej popularnych należą marki: BMW, Mercedes, Lexus, Audi, Rolls Royce, Hammer oraz Lincoln. Wiele osób wybiera także pozostałe limuzyny. Pośród samochodów zabytkowych wybrać  można  przeróżne modele, w tym należące do marek: Daimler, BMW, Dodge, Mercedes, Volvo, Austin, Jaguar.

Kolory samochodów weselnych

Na co się zdecydować na czarne Audi bądź białego Lincolna? Czarny, biały oraz srebrny należą do najpopularniejszych kolorów aut  wybieranych poprzez nowożeńców. Barwa samochodu ślubnego z pewnością ma znaczenie, szczególnie w momencie, gdy należy zadecydować o przystrojeniu auta u florystki. Białe kwiaty będą trudne do zauważenia na samochodzie w kolorze białym.

Przeglądanie ofert samochodów ślubnych do wynajęcia

Wpisanie w wyszukiwarce frazy “samochód do ślubu” bądź „auto na wesele” umożliwi znalezienie wielu ofert przedsiębiorstw oraz osób prywatnych, które trudnią się wynajmowaniem samochodów do ślubu. Zanim skontaktujesz się z wyłonioną przez siebie firmą wynajmującą auta weselne, koniecznie zapoznaj się z szerszą liczbą ofert. Oto kilka podstawowych pytań, o których warto pamiętać przed podpisaniem umowy w sprawie wynajmu pojazdu do ślubu:

  • czy w dniu twojego ślubu samochód jest dostępny do wypożyczenia (istnieje możliwość, iż jest już zarezerwowany),
  • koszty wynajmu,
  • czy będziesz mógł wcześniej dokładnie obejrzeć samochód w środku oraz z zewnątrz?

Zestawienie kosztów wynajmu samochodu do ślubu

Można wyróżnić dwie formy rozliczeń za wynajem tego typu pojazdów:

I – osoba wypożyczająca dokonuje zapłaty za każdą godzinę najmu samochodu (niekiedy firmy trudniące się wynajmem mają własną minimalną ilość godzin). Na taką opcję najlepiej zdecydować się w wypadku par, które planują jedynie ślub, nie zaś przyjęcie weselne.

II –  firma wypożyczająca żąda zapłaty stałej opłaty, która została wcześniej określona i pokrywa całość usługi.

To świetne rozwiązanie w przypadku par, u których lokal ślubny jest w sporej odległości od sali weselnej.

Na co zwrócić uwagę, kiedy wcześniej oglądasz auto i jego dekoracje

Jeżeli koniecznie chcesz uniknąć zbędnego stresu podczas poszukiwań wymarzonego samochodu ślubnego, zacznij swoje poszukiwania już na kilka miesięcy przed ślubem. W trakcie oględzin pojazdu  można zapoznać się z efektami wizualnymi oraz potrenować wsiadanie oraz wysiadanie z auta. Organizacja takiego wstępnego spotkania umożliwia również ustalenie kwestii ozdobienia samochodu.

SZYBKA DOSTAWA

DORADZTWO ŚLUBNE

MOŻLIWOŚĆ ZWROTÓW

503-075-058 | 502-731-331

X