Świece jako dodatek na stołach weselnych

Świece jako dodatek na stołach weselnych

Świeże kwiaty, numery lub oznaczenia stołów, winietki czy drobne upominki dla gości- to elementy znajdujące się na stołach weselnych. Jednak nie warto zapominać o jednym niezwykle ważnym szczególe – o świecach. To one są gwarancją romantycznej atmosfery i niesamowicie podkreślają charakter wydarzenia. Ten dodatek może być zastosowany w różnej formie. Sprawdź, jakie są możliwości oraz który rodzaj świec najbardziej pasuje do wybranego przez Ciebie stylu przewodniego przyjęcia.

Klasycznie i elegancko – świece stożkowe

Głęboka zieleń, karminowa czerwień oraz złoto wracają do łask wśród ślubnych dekoracji. Szczególnie sprawdzą się na przyjęciach zimowych, organizowanych w okolicy świąt Bożego Narodzenia. W takiej aranżacji świetnie sprawdzą się klasyczne długie świece stożkowe w zestawieniu z niskimi świecznikami (mogą być to świeczniki o różnych wysokościach). Tego typu świece to klasyka w najczystszym wydaniu, która niezaprzeczanie nie wychodzi z mody i zawsze prezentuje się wspaniale. Świece tego rodzaju idealnie sprawdzą się też w stylu glamour, charakteryzującego się mnogością błyszczących dekoracji oraz białymi tudzież pastelowymi kolorami kwiatów i dodatków.

Świece stożkowe stołowe szpice 29 cm

Eleganckie, klasyczne przyjęcia weselne charakteryzują się też bardziej bujnymi wiązankami kwiatów, dlatego dla bezpieczeństwa rozsądnym rozwiązaniem są również świece w formie walca. Warto je umieścić w szklanej osłonie/wazonie, dzięki czemu wosk nie zabrudzi podstawki oraz obrusa. Świece w kształcie walca dłużej się palą, co jest sporym atutem, ponieważ obsługa nie będzie musiała ich wymieniać podczas wesela.

Świeca walec KREMOWA 4 szt ŚWIECZKI świece klubowa

Nowocześnie i stylowo – lampiony ze świecami

Bardzo ciekawy rozwiązaniem w zakresie zastosowania świec na stołach weselnych są lampiony lub latarenki. W związku z tym, że objętościowo zajmują nieco więcej miejsca niż tradycyjne świece, tego typu elementy dekoracji sprawdzą się na dużych stołach. Latarnie, szczególnie wykonane z pozłacanego lub posrebrzanego materiału, posiadające szklane okienka będą się pięknie i nieszablonowo prezentować pośród kwiatów oraz innych elementów znajdujących się na stołach. Jeśli styl przyjęcia to bardziej boho lub rustykalny, to i w tym przypadku latarnie mogą całkiem ciekawie prezentować się na stołach. Warto jednak wybrać latarenki wykonane z drewna – w przypadku stylu rustykalnego, z drewna o ciemniejszym kolorze lub postarzanego, w przypadku stylu boho, w kolorze słomkowym lub białym. Do latarenek sprawdzą się świece typu podgrzewacze lub w przypadku większych lampionów – świece w kształcie walca.

Świeca walec KREMOWA 60×40 4 szt ŚWIECZKI klubowa

Inne rodzaje świec

Rodzajów świeczników oraz świec jest znacznie więcej niż powyżej wspomniane, a ostateczny wybór zależy od koncepcji na aranżację sali weselnej. Bardzo ładnym i eleganckim rozwiązaniem są też świeczniki szklane na nóżce, które dobrze komponują się ze świecami w kształcie kul. Do nieszablonowych i bardziej zaskakujących rozwiązań należą świece w kształcie dysków, które mogą pływać po powierzchni wody. Umożliwiają stworzenie wodnej dekoracji w szklanym wazonie, a zestawione z takimi dodatkami jak zatopione pod wodą kwiaty, kryształki czy girlandy, stworzą przepiękną kompozycję na każdym stole weselnym.

SZYBKA DOSTAWA

DORADZTWO ŚLUBNE

MOŻLIWOŚĆ ZWROTÓW

503-075-058 | 502-731-331

X