Prezenty dla gości weselnych

W dniu ślubu i przyjęcia weselnego nie tylko Para Młoda otrzymuje prezenty, ponieważ bardzo często narzeczeni przygotowują dla swoich gości, światków oraz rodziców specjalne podarunki – czy to bardziej okazałe i personalizowane, czy też drobniejsze, ale również pięknie zapakowane. Możliwości, jeśli chodzi o formę prezentów, jest wiele. Niekiedy są to ciasta weselne, innym razem weselny alkohol, a w jeszcze innym przypadku doniczka z rośliną. Wszystko zależy oczywiście od motywu przyjęcia weselnego oraz od budżetu Pary Młodej.

Czytaj więcej
Garden party – przyjęcie urodzinowe w ogrodzie

Okres wiosenno-letni sprzyja organizacji wydarzeń w plenerze. W Polsce szczególnie popularne są spotkania przy grillu, jednak w przypadku organizacji przyjęcia urodzinowego warto pójść bardziej w motyw garden party, który wcale nie musi przybrać formy typowego „grilla”, a raczej wydarzenia swobodnego, lekkiego, z dużą ilością kolorowych, letnich i świeżych koktajli oraz przekąsek. Nie bez znaczenia są też dekoracje i gadżety, które zaaranżują przestrzeń, wyznaczą strefy w ogrodzie, a także zaakcentują, że wydarzenie zostało zorganizowane w celu świętowania kolejnego roku życia solenizanta lub solenizantki.

Czytaj więcej
Złote dekoracje na przyjęciu weselnym – postaw na glamour

Nie każde przyjęcie weselne musi być zorganizowane wg motywu przewodniego, jednak warto, aby wśród dekoracji powielały się te same kolory, czy drobne detale, które sprawią, że całość będzie spójna. Takim elementem może być kolor złoty. Będzie świetnie współgrać zarówno z jasnymi, jak i z ciemnymi kolorami, a każda aranżacja uwzględniająca złoto, nabierze bardziej szlachetnego sznytu. Jakie dodatki w kolorze złotym zastosować,  a także czy pójść bardziej w detal, czy w kierunku podejścia maksymalistycznego? Poruszyliśmy ten temat w niniejszym artykule.

Czytaj więcej
Czym do ślubu–samochód, bryczka, a może motocykl?

Na długiej liście weselnych spraw do załatwienia znajduje się m.in. wybór transportu dla nowożeńców. Decyzja ta należy zwykle do Pana Młodego, choć i w tym przypadku niemały udział w wyborze ma również Panna Młoda. Dylemat jest spory, ponieważ rodzaj pojazdu zależy w dużej mierze nie tylko od stylu przyjęcia weselnego, ale również od drogi koniecznej do pokonania, rodzaju jej nawierzchni czy też rodzaju sukni Panny Młodej. Który transport wybrać, by był wygodny oraz pasował do motywu przewodniego przyjęcia weselnego?

Czytaj więcej
Atrakcje dla dzieci na weselu

Przyjęcie weselne może być świetną zabawą nie tylko dla dorosłych, ale też dla dzieci. Trzeba pamiętać o tym, że nie wystarczy im siedzenie przy stole czy tańczenie na parkiecie. Warto wobec tego zadbać o dodatkowe atrakcje, aby żaden gość nie czuł się pominięty. Dorośli mają inne poczucie humoru i bawią ich inne rzeczy niż dzieci. Jeśli mali goście weselni nie mają się nudzić, to trzeba zaplanować i zorganizować dla nich odpowiednią rozrywkę. Na szczęście obecnie można liczyć na szeroki wachlarz wyboru,

Czytaj więcej
Konsultant ślubny – czy warto korzystać z takich usług?

Organizacja ślubów i wesel, zwłaszcza tych hucznych, jest ogromnym wyzwaniem organizacyjnym. Lista gości, catering, oprawa muzyczna, wszelkiego rodzaju dodatki i dekoracje, a do tego tort, kwiaty no i oczywiście suknia – lista spraw do załatwienia jest całkiem długa. Aby mieć pewność, że wszystko zostało dopięte na ostatni guzik, a wasze wesele będzie dokładnie takie, jak sobie marzyliście, warto skorzystać z pomocy konsultanta ślubnego.

Kim jest konsultant ślubny i na czym polega jego praca?

Czytaj więcej
Oprawa muzyczna ślubu – jak wybrać odpowiednie rozwiązanie?

Ślub oraz przyjęcie weselne są jednymi z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego dorosłego człowieka. Przygotowania do tych wydarzeń trwają często długo, ponieważ wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. Trzeba podjąć mnóstwo decyzji, między innymi dotyczących tego, jaka oprawa muzyczna imprezy będzie najlepszym wyborem. Czy zdecydować się na DJ-a, zespół muzyczny czy wokalistę? Poniżej kilka podpowiedzi i wskazówek dla osób, które właśnie rozważają każdą z tych alternatyw.

Doskonała oprawa muzyczna ślubu

Gdy myśli się o przyjęciu ślubnym,

Czytaj więcej

Organizacja przyjęcia weselnego to duże przedsięwzięcie, nie tylko ze względu na koszty, ale również na ilość przygotowań i niezbędnych do załatwienia spraw. Jednak nie da się ukryć, że koszty odgrywają niemałą rolę i każda oszczędność jest na wagę złota. Przy okazji kompletowania ślubnej garderoby i dodatków, a także dekoracji, koszty stopniowo się zwiększają, nie mówiąc już o samym wynajęciu sali, opłaceniu kosztu talerzyka, uregulowaniu płatności za kamerzystę, fotografa oraz zespół muzyczny czy DJ-a. Nie mały wydatek czeka nas także w Kościele,

Czytaj więcej
Gadżety na wieczór Panieński

Czy pierścionek zaręczynowy zabłysnął na Twoim palcu i już Ci niosą suknię z welonem? To znak, by zacząć planować wieczór Panieński! I choć zwykle organizowany jest przez świadkową oraz najbliższe dla Panny Młodej koleżanki, to warto podsunąć im kilka pomysłów na gadżety na wieczór Panieński. Oczywiście bardzo często zdarza się tak, że to przyszła Panna Młoda samodzielnie organizuje to wydarzenie. Jeśli jesteś jedną z nich, to z całą pewnością informacje zawarte w tym artykule okażą się pomocne podczas planowania.

Czytaj więcej
Świece jako dodatek na stołach weselnych

Świeże kwiaty, numery lub oznaczenia stołów, winietki czy drobne upominki dla gości- to elementy znajdujące się na stołach weselnych. Jednak nie warto zapominać o jednym niezwykle ważnym szczególe – o świecach. To one są gwarancją romantycznej atmosfery i niesamowicie podkreślają charakter wydarzenia. Ten dodatek może być zastosowany w różnej formie. Sprawdź, jakie są możliwości oraz który rodzaj świec najbardziej pasuje do wybranego przez Ciebie stylu przewodniego przyjęcia.

Klasycznie i elegancko – świece stożkowe

Głęboka zieleń,

Czytaj więcej

SZYBKA DOSTAWA

DORADZTWO ŚLUBNE

MOŻLIWOŚĆ ZWROTÓW

503-075-058 | 502-731-331

X