Sposoby na powitanie gości na weselu

Ślub i wesele to rozbudowane przedsięwzięcie, w którym każdy detal ma znaczenie. Nie bez przyczyny ich organizacja jest niejednokrotnie poprzedzona wielomiesięcznymi przygotowaniami. Chociaż ślub z perspektywy Państwa Młodych jest najważniejszy – w końcu jest to moment, gdy narzeczeni powiedzą sobie sakramentalne TAK, to jednak dla gości znacznie istotniejszym, a raczej przyjemniejszym fragmentem całego wydarzenia jest przyjęcie weselne. Warto zatem dopracować każdy szczegół i zaplanować wcześniej jego przebieg. Zanim jednak zabawa na dobre się rozpocznie, kluczowym elementem jest powitanie gości weselnych.

Czytaj więcej
Ozdoby tortu weselnego – najlepsze propozycje

Torty ślubne już dawno wyszły poza ramy standardowego cukiernictwa i obecnie rozpatrywać je można wręcz w kategoriach dzieł sztuki. I choć te słodkie dzieła są ulotne, to ich smak i wygląd zapamiętać można na długo. Tort to ważny element każdego przyjęcia weselnego. Państwo Młodzi wspólnie w uroczysty sposób go kroją, a następnie częstują nim siebie nawzajem. Całość tego obrzędu poprzedzona jest uroczystą prezentacją tortu zebranym gościom. W związku z tym jego wygląd ma olbrzymie znaczenie.

Czytaj więcej
Dekoracje kościoła na ślub – czym się kierować wybierając dekoracje

Kiedy narzeczeni decydują się na organizację ślubu i wesela, w pierwszej chwili podejmują kluczowe decyzje związane z wyborem sali, cateringu, zespołu muzycznego, kamerzysty oraz fotografa. Jest to spowodowane koniecznością rezerwacji terminu tak, aby każdy usługodawca, którego chcemy zaangażować w tworzenie tego wydarzenia, był dostępny. Przygotowania ślubne rozpoczyna się później m.in. przez formalności kościelne, których zwykle nie realizuje się wcześniej niż rok przed datą ślubu. Jednak to właśnie ślub jest najważniejszym momentem dla Pary Młodej, dlatego nie warto zapominać o jego skrupulatnym przygotowaniu,

Czytaj więcej
Dekoracje stołu weselnego

Przyjęcie weselne, tuż po ceremonii zaślubin, to niewątpliwie jedno z najważniejszych wydarzeń dla Pary Młodej. Każda Para marzy, by jej dzień był idealny i dopięty w najmniejszym szczególe. Na weselu liczy się dobra muzyka, wspaniałe jedzenie, ale niezwykle ważnym elementem, który łączy wszystko w spójną całość, są dekoracje. Stoły weselne i stół pary młodej zasługują na szczególną uwagę. Co powinno znaleźć się na stołach i o czym należy pamiętać, dobierając artykuły ślubne do ich dekoracji?

Czytaj więcej
Ozdoby ślubne do włosów – co wybrać?

Każda Panna Młoda podczas przygotowań do ślubu dokłada wszelkich starań, by w tym ważnym dniu wyglądać zjawiskowo. Na wygląd Panny Młodej składa się wiele elementów. Ogromnie ważna jest suknia, zresztą to praktycznie jeden z pierwszych, ważniejszych wydatków związanych z wyglądem przyszłej mężatki. Istotne znaczenie mają dobrze dobrane, wygodne buty, o odpowiednim kolorze i adekwatnej wysokości. Nie bez znaczenia pozostaje welon lub bolerko, a także uzupełniająca całość biżuteria. Istnieje jednak jeszcze jeden element stroju Panny Młodej,

Czytaj więcej
Wypożyczalnia dekoracji ślubnych – sprawdź co możesz wypożyczyć

Wesele to olbrzymie wydarzenie, a także spory wydatek. Wiele przyszłych par młodych decyduje się na jego samodzielną organizację i przygotowania. Z całą pewnością oddanie organizacji przyjęcia weselnego w ręce specjalistów ograniczy stres i odciąży narzeczonych w wielu ważnych zadaniach. Jednak samodzielna organizacja da sporo satysfakcji, a także pozwoli oszczędzić nieco gotówki. Oczywiście, w przypadku cateringu, oprawy muzycznej, fotografa czy kamerzysty, jesteśmy skazani na koszty stałe, których nie da się ograniczyć. Jednak przygotowując samodzielnie dekoracje ślubne,

Czytaj więcej
Dekoracje ślubne

Planujecie ślub i chcecie, by był on dokładnie taki, o jakim marzycie? Na waszym stoliku nocnym piętrzą się ślubne poradniki, z uporem przeglądacie zdjęcia i relacje z najsłynniejszych wesel świata i nadal nie wiecie jakie dekoracje na ślub będą tymi, które idealnie wpiszą się w wasz pomysł i będą modne?

Czytaj więcej
Jak skutecznie zorganizować i zaplanować ślub? Poznaj terminarz ślubny!

W naszym życiu jest kilka momentów, które śmiało mogą być nazwane przełomowymi. Jedną z nich jest bez wątpienia ślub i wesele. O ile sporo innych wiele znaczących dla nas chwil ma spontaniczny charakter, o tyle ślub wraz z weselem wymagają ogromnych przygotowań. Pamiętajmy, że to nie tylko wynajęcie sali i rozesłanie zaproszeń. Musimy również wykonać mnóstwo innych, drobnych czynności, które razem dadzą oszałamiający efekt i uczynią nas szczęśliwymi ludźmi w tym szczególnym dniu.

Czytaj więcej
Sklep weselny – co można w nim kupić?

Kiedy dwoje ludzi postanawia, że ich miłość zostanie przypieczętowana uroczystym „tak”, niemal natychmiast ruszają pierwsze przygotowania do ślubu. Kochamy śluby i wesela, niezmiennie uważamy je za najradośniejsze uroczystości, na których nie może niczego, ani nikogo zabraknąć. Kiedyś — w czasach naszych babć — organizacja nie była może łatwiejsza, ale z pewnością nie była tak wymagająca, jak teraz. Jak zorganizować perfekcyjny ślub i nie zbankrutować? Podpowiemy!

Czytaj więcej
Fotograf na ślub – jak go wybrać?

Ślub dla każdej młodej pary jest wyjątkowym wydarzeniem w życiu, jakie koniecznie warto dopracować do perfekcji. Niestety ślub mija bardzo szybko, później jedyne co zostaje nowożeńcom to wspaniałe wspomnienia i oczywiście zdjęcia pamiątkowe, niekiedy film weselny. Dlatego należy dopełnić wszelkich starań, aby ta pamiątka po uroczystości zaślubin oraz wesela stanowiła pamiątkę na całe życie, do której para młoda będzie zawsze chętnie wracać.

Czytaj więcej

SZYBKA DOSTAWA

DORADZTWO ŚLUBNE

MOŻLIWOŚĆ ZWROTÓW

503-075-058 | 502-731-331

X